Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 4 от 118 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1760

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #46

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Тоя Хюндай никак не ми вдъхва доверие :s
    Твърдо решен съм да е някой от двата (Asus/WD), но всеки божи ден чета различни неща за тях
    Принципно залагах на Асус, силна доказала се фирма . . . . за WD пък се говори, че изполват чипове на PopCorn . . . да не говорим, че във всеки магазин за компютри говорят ама коренно различни неща за тях . . . чуствам се меко казано объркан.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #47

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Не може да се каже, че WD използват чипове на Popcorn. Просто и двете марки ползват чипове от един производител - Sigma Design, които са изключително популярни във видео техниката и се ползват в повечето съвременни Blu-ray плеъри на Pioneer, Samsung, Sony и др.
    WDTV е сигурен избор. Просто управление, стабилен софтуер.
    От Zinwell може да получиш повече функционалност, но си иска четене и ръчкане.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #48

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    В такъв случай трябва да си търсиш нещо втора употреба !WD не използват чипове на Popcorn...., а двата плеъра използват чипове на Sigma Design , един от водещите производители в тази област , но цената им е по-висока от чиповете на Realtek , с които са повечето нови мултимедийни плеъри !
    За Хюндая тепърва ще има ревюта , плеъра е нов , с чип на Realtek 1073 , българско меню и т.н.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    326
    #49

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Всички плеъри не могат да се сравняват заедно .Имат различни функции , начини на свързване и т.н.
    От тези двата плеъра лично аз не бих си купил / към днешна дата /! За същите пари има по-нови модели с по-добри функции и постоянно излизат нови.Чети из форума ! Има доста информация за най-популярните плеъри !
    И как разбра,че тези два плеъра са скапани и не стават за нищо???Ползвал ли си някой от двата за да твърдиш подобно нещо?

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #50

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Не съм казал , че са скапани , а че не бих си купил от тях.За мен плеъра трябва да отговаря на определени изисквания и да покрива определени нужди , а тези не ми вършат работа !Примерно да имат Lan и HDMI 1.3 !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #51

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Нищо не казвате за Asusa . . .

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #52

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Един колега от форума го беше взел , направи проби , написа кратко ревю и го продаде !Не е популярен у нас и отначало имаше доста проблеми с софтуера , сeга не знам как е , но лично за мен не представлява интерес !Сега се заглеждам по Egreat EG-R1 !

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #53

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Зъл изглежда и този по описание . . . . то плеъри много бе братче, само да се чете и пара да ти се дава.
    Аз почвам да клоня към Лестърна, даже и към този без Лан порта, тъй като като се замисля освен плейването на шернати неща от компа . . . . за друго не става май . . Пък и този с Лан порта е сив, а моя Панасоник е черен гланц (да го наречем) и много по добре ще ми стои другия.
    Зинтела пък с тея портове отпреде е отврат :X

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #54

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Все пак виж и Хюндая или Ellion Labo 110 / все тая / .Плеъра е малък , може да го сложиш зад телевизора , но се купува отделно инфрачервено око за дистанционното управление на плеъра :http://www.dealcat.de/product_info.p...-Labo-110.html

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #55

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Видях сега, че другиа месец излиза и новия ASUS O!Play AIR HDP-R3 с WIFI мисля да го изчакам него.
    За стариа модел, ако някои от вас разбира руски, може да метне едно око в тяхните сайтове и да види за какво става въпрос,
    а не да чете тук на недоразбралите мнениата. (неискам да обиждам никой)

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #56

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Колега , руския пазар е доста голям и всеки иска да продава на него .Не че не съм чел и техните форуми ,но просто няма място за сравнение !
    Новия Асус е друго нещо , но едва ли ще е толкова евтин , колкото ти се иска !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #57

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Събрах инфо от още няколко саита и общо взето пишат, че ще излезе на 90Euro или 130$. Не е много, такава е цената на WD LIVE TV.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #58

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    WD TV LIVE в България се продава за 248-250 лева !Едва ли новия Асус ще е по-евтин ! А ти предпочиташ такава техника да си купуваш от България , заради гаранцията , за което си прав !

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #59

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Ами съдейки по коментарите му, цената на стария и разликите между двата . . . не смятам, че ще надхвърли цената на WD Tv Live.
    Забележи цената на обикновенния и Tv Live каква е (като разликата им е интернета) . . . и на Asusa каква е.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #60

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Не искам да се получава някакъв спор за нещо незначително !До края на месеца Асуса сигурно ще се появи и в България .WD TV като се появи на пазара в България /ноември 2008 /струваше 240 лв. и сега новия модел WD TV LIVE се продава около тази цена !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 118 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 01:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 11:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 01:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 13:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 12:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе