Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 6 от 118 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    326
    #76

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    На почти всички плеъри историята им започва от Китай и като цяло са асемблирани от едни и същи компоненти на едни и същи производители . Друг е въпроса , че всеки си поръчва различен надпис на кутията и така се продават в различни пазари по света !
    А за този някой да е чувал :EMTEC N200 МУЛТИМЕДИЕН ПЛЕЙЪР ?-цена 216 лв. в офис 1 суперстор,ето и линк : http://www.emtec-international.com/P...es/N200_EN.pdf

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #77

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Да чувал съм за него , даже замалко не си поръчах !Не съм напълно сигурен , но все още май не поддържа субтитри на кирилица !Освен това няма редовни ъпдейти , да не казвам , че от два месеца няма никакви !

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #78

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    То вече някой може ли да следи какво излиза. Преди една година имаше един Popcorn, Tvix и WDTV. Сега всеки месец излизат по2-3 плеъра.
    Аз лично стигнах до 30-40 модела и вече спрях да ги следя.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #79

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Няма нищо лошо , че има такъв богат избор . По-лошо е ,че не се предлага нищо ново като възможности .Всичко е борба за пазар с по-ниски цени .

  6. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #80

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    @harvi5 -> EMTEC N200 e ZP-500 с по-лъскава кутия и по-различна дистанция. Колега от форума го има и е сложил Зинвелски фирм заради субовете.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    3
    #81

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Аз имам Emtec N200 от 1 седмица. Според производителя трябва да поддържа кирилица, но на практика не поддържа. С фирмуера на Zinwell не работи дистанционното. Аз лично инсталирах фирмуера на Diva-та, с него поддържа субтитри на кирилица, но заради разликата в бутоните на дистанционните се губи част от функционалността - например не може да се избира измежду няколко файла със субтитри, не може да се зумва изображението и т.н. Добрата страна е, че се продава съвместим wireless-N донгъл на Emtec.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #82

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    @ivo-g -> решението е да модифицираш оригиналният фирм на N200 с кирилизацията на ZP-500. В темата за Зинвела има обяснени разни неща.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #83

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от ivo-g
    Аз имам Emtec N200 от 1 седмица. Според производителя трябва да поддържа кирилица, но на практика не поддържа. С фирмуера на Zinwell не работи дистанционното. Аз лично инсталирах фирмуера на Diva-та, с него поддържа субтитри на кирилица, но заради разликата в бутоните на дистанционните се губи част от функционалността - например не може да се избира измежду няколко файла със субтитри, не може да се зумва изображението и т.н. Добрата страна е, че се продава съвместим wireless-N донгъл на Emtec.
    Иначе как е, доволен ли си? Имал ли си проблем с насичане на някое 1080p? Звука добре ли е и има ли настройки?

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    3
    #84

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от monijbl
    Иначе как е, доволен ли си? Имал ли си проблем с насичане на някое 1080p? Звука добре ли е и има ли настройки?
    Телевизорът ми е 1366х768, така че не съм тествал 1080р. Филм mkv 720р върви идеално от USB флашка (Battlestar.Galactica.The.Plan.720p.BluRay.x264-SiNNERS). За качеството на звука не мога да дам оценка, защото го пускам директно към TV-то през HDMI. DTS 5.1 1509kbps си го изкарва като нормално стерео.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #85

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    За тези резолюции Ок, но за големите се притеснявам аз :/
    Гледах много ревюта на различни фирми и забелях,че повечето плеъри са орязани от към настройки на звука и затова те попитах по рано.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #86

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Колега monijbl , какви настройки на звука очакваш от този вид плеъри ?Просто питам , че ми стана любопитно !Ако очакваш нещо от типа на еквалайзер , засега няма такова !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #87

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Колега monijbl , какви настройки на звука очакваш от този вид плеъри ?Просто питам , че ми стана любопитно !Ако очакваш нещо от типа на еквалайзер , засега няма такова !
    Общо взето да, но дано дръпнат и в тази насока.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #88

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Дано не тръгнат в тая посока. Еквилайзер на плеър е нещо излишно. Плеъра има цифров изход. Изкарваш си звука без никакви "настройки", вкарваш го в ресийвър с добър DAC или във външен DAC и от него в хубав усилвател.
    Не виждам как един еквилайзер би могъл да помогне.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    66
    #89

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Идеята ми беше да кажа , че Асуса не е по-евтин от нему подобните плеъри , които обаче имат повече възможности за свързване - два броя USB и Wi-Fi .
    Като Hyundai HMB-L110/Ellion Labo-110/ например. 2xUSB опция за Wi-Fi, LAN - 199лв./има го в МЕТРО/

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #90

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Дано не тръгнат в тая посока. Еквилайзер на плеър е нещо излишно. Плеъра има цифров изход. Изкарваш си звука без никакви "настройки", вкарваш го в ресийвър с добър DAC или във външен DAC и от него в хубав усилвател.
    Не виждам как един еквилайзер би могъл да помогне.
    Ако имаш само стерео усилвател си принуден да ползваш аналоговия изход(не че оправдава нуждата от еквилайзер).Отдавна се чудя как би се сравнил някой от новите модели плеъри с Realtek чипове като звук с вграденото аудио на PC ,alc888 например .. по-зле,еквивалентно или по-добре(съмнително ? )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 118 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе