Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 5 от 118 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #61

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Аааа не глупости! Съжалявам, ако нещо съм прекалил или исказал остро . . . аз не го приемам като спор, ами като дискусия.
    Може и да си прав . . . което, ще рече ,че единстево което ни остава и можем да бистрим са възможностите който ни предлагат тези машинки.
    Ти защо не би купил Asus-а да те питам сега? Аз специално не бих купил WD заради всичките части които имам в компютъра с логото ASUS

    Хвърли едно око тук > http://www.3dnews.ru/multimedia/asus..._r1/index2.htm

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #62

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Както казах и преди Асуса не е много популярен .Като излезе на пазара ми хвана окото , но като се зачетох из форумите , нещо не останах очарован - нямам нищо против марката , лаптопа ми е Асус , но самия плеър нещо .....Не че нямам такъв плеър .WD TV LIVE ме блазни като за втори плеър , но Egreat EG-R1 също ще ми върши работа , може би и новия Асус , но нека първо дойдат в Европа , че нещо не ми се поръчва от Щатите !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #63

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Незнам . . . един приятел има външен WD 1ТБ и за една година, един захранващия блок му смениха и един път само хард диска.Това е което знам за тази фирма, а пък за Асус имам повече наблюдения и конкретно хардуерно съм много доволен от тях, а пък смятам, че за този вид техника това е най-важното . . . останалото е лесна работа един флаш или само ъпдейт и всичко е наред. (и не само този вид техка, аз се занимавам с GSM-и вече 5-та година и при тях е същото)

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #64

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Освен всичко казано дотук, модата в момента при плеърите е да се използва новия чип на Реалтек 1073 /поне аз така си мисля /.Почти всички нови плеъри / е има и изключения /излезли на пазара са с този чип .Нямам нищо против чиповете на Сигма , но техните плеъри имат висока цена / поне за мен е така /.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #65

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    От минимум 60-100лв. на горе тръгват, което за нормалния потребител е доста. Реалтек също са се доказали не веднъж и два пъти.
    Пак точка за Асуса. Станаха 2 мисля: 1- цена; 2- хардуер.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #66

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Какви 60-100 лева говориш?
    Не се заблуждавай, че надписа Асус значи нещо. Това, че могат да правят примерно добри видео карти или дъна не значи, че имат добри лаптопи, телефони или плеъри.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #67

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    60-100лв. минимум започват тези с Сигма чиповете.
    1.Настолния ми комп е Асус (всичко вътре, без рамта и аудиото), стария също беше така (под кревата стои и работи като сървар за CS) и не ме предаде 4 години, лаптопа ми също е Асус (8 месеца) на сестра ми също (2 години) и НИТО ЕДИН ПЪТ, едно от тези неща не е видяло сервиз.
    2. Като могат да правят добри видео карти и дъна, защо да не могат и плеъри??? От какво се състоят плеарите?

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #68

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от monijbl
    60-100лв. минимум започват тези с Сигма чиповете.
    1.Настолния ми комп е Асус (всичко вътре, без рамта и аудиото), стария също беше така (под кревата стои и работи като сървар за CS) и не ме предаде 4 години, лаптопа ми също е Асус (8 месеца) на сестра ми също (2 години) и НИТО ЕДИН ПЪТ, едно от тези неща не е видяло сервиз.
    2. Като могат да правят добри видео карти и дъна, защо да не могат и плеъри??? От какво се състоят плеарите?
    Аз говорих образно. Няма марка, която да може да прави всичко и да го прави най-добре.
    В тоя плеър няма и 1 част на ASUS сигурно.
    Не знам къде си видял плеър със Сигма за 60-100 лева, но най-евтиния е WDTV за 200 лева.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #69

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Оххх . . . излагаш се, по добре хвърли едно око на линка по горе който съм дал . . . . нямало и една част Асус вътре
    60-100лв. разлика има от останалите с Реалтек чипове!

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    326
    #70

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    ..........всъщност няма нищо по-успокояващо от това човек да докаже на себе си,че е направил правилния избор...

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #71

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Като говорим за цени Асуса струва 200,41 лв. в Ресет .Има разлика с цените на другите плеъри с чип на Реалтек , но те имат възможност за вграждане на твърд диск , като Дива например .Зинвела е с цена като на Асуса !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #72

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    От "моста" идва към 185-189лв. и "стор-бг" го имат на 199лв. , но все пак смятам, че е достъпна цена за плеър с лан опция.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #73

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Идеята ми беше да кажа , че Асуса не е по-евтин от нему подобните плеъри , които обаче имат повече възможности за свързване - два броя USB и Wi-Fi .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    37
    #74

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Да така е . . . името му само качва едни 40-50лв. поне, а пък за по евтините . . . не им е ясна историята на някои, а някои и нямат даже

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #75

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    На почти всички плеъри историята им започва от Китай и като цяло са асемблирани от едни и същи компоненти на едни и същи производители . Друг е въпроса , че всеки си поръчва различен надпис на кутията и така се продават в различни пазари по света !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 118 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе