Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 54 от 118 ПърваПърва ... 444525354555664104 ... ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #796

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Търся мултимедиен плейър които да поддържа 3D,не ми трябва да има слот за вътрешен хард(може и със,няма да е излишен),тъи като имам външен 2тб които ще ползвам с USB3.0 за предпочитане и плеара да има.Да има нужните интернет опции за даунлоад и сърфиране из мрежата (facebook,youtube) wi-fi не е задължителен имам прекаран кабел до мястото кадето ще е плеара.Друго не се сещам което да е важно.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #797

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Mean
    А новия WD Live, той си е с вграден рутер? Иска ми се да го тествам в някой магазин.
    Колкото и съвети да ти даваме Май те тегли към новия WD Live взимай и после разказвай че той си е нещо ново.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    156
    #798

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Хич не ме тегли натам, иначе досега да съм го взел 100 пъти. Майната му и на парите, дори да е по-скъпо, но да знам, че ще върши работа.
    Но не и 1000лв, като за А-300. Пуканката като и добавиш диск+вифи отива на парите на едно PC. Това е единственото което ме спря да я взема нея. Поради тази причина реших да се огледам нещо в диапазона до към 300 лв. Не съм убеден, че WD ще си поддържат добре продукта, това е, което ме спира.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #799

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    А какво ти пречи да си ползваш и А-300 с външния диск като WDTV? Защо сравняваш цената на едното с диск, а на другото без.
    Да, А-300 с над 200 лв. по-скъп. Предлагам се сещаш защо.
    Да не говорим, че ако си решиш въпроса с мрежата можеш да го ползваш без всякакъв диск.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    156
    #800

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цена на А300 с вифи 560 лв., това са 360 лв. над, например WD TV...а като му цъкнеш и диск и цената скача на 800 лв. и нагоре което поне за мен, вече е съизмеримо с HTPC. T.e. разликата в цената, дори без диск, е почти 3 пъти .
    Не знам, ако по някакъв начин се убедя, че WD-то няма да ми върши работа и само и единствено пуканката става за гледане на филми, парите ще ги дам без да го мисля много.

  7. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #801

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Кои от двата плеара да избера:
    1: http://www.homecinema-bg.com/product...ia-hd600a.html
    2: http://www.itshop.bg/product/2352/a-...ov-pleyar.html
    Ще се гледат предимно хд филми и понякога 3д тъи като разполагам с такъв тв.Друго решение е и този плеар http://www.homecinema-bg.com/product...00a-wi-fi.html но ме спира само цената за сега(поради празниците ).Кажете кои да избера?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #802

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Himedia HD900A Wi-Fi от тук:
    http://www.futeko.com/products/MP00032.php

  10. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #803

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от carp
    Himedia HD900A Wi-Fi от тук:
    http://www.futeko.com/products/MP00032.php
    Поръчвал ли си от там?
    Кои е наи-добрия начин да платя?
    Каде ще пристигне поръчката?
    Има ли някакви такси допълнително?

    Тъи като не съм пазарувал до момента от чужбина и не са ми ясни нещата.От български саитове ми е лесно,поръчвам си и идват на адрес и плащам на куриера.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #804

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Не, но има колеги от форума които си купиха HD600 от там.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #805

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте,
    търся нещо до около 200-220лв. Ще го ползвам за гледане на филми, музика и най-вече музикални ДВД-та. Има прекаран ЛАН кабел от компа до стаята с ТВ и затова съм се насочил към модели поддържащи ЛАН мрежа. Това на което засега съм се спрял е WD Live WDBGXT и ASUS O`play R1. Има обаче някои неща които не мога да си изясня - вярно ли че и двата модела не могат да "проиграват" менютата на двд дисковете и още нещо - в звуковите формати има изброени множество такива означава ли например че ако има DTS но не е изрично записан и AC3 то филмите на AC3 - каквито са в по-голямата си част по торент тракерите ще се проиграват без звук.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #806

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #807

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от carp
    Този филипс май не чете flac и ogg файлове. Като чета форума ви обаче друго ме притесни - на компа си имам мрежова карта и мислех чрез нея с лан кабел да свържа плеъра и така да си гледам филмите , но май такава директна връзка не може да се направи. Може ли малко разяснения по този въпрос? И още нещо през WIFI връзка трябват ли допълнителен рутер или нещо подобно и ще има ли насичане на филмите - говоря за файлове макс. 20GB.

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    156
    #808

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Bjasa
    Здравейте,
    търся нещо до около 200-220лв. Ще го ползвам за гледане на филми, музика и най-вече музикални ДВД-та. Има прекаран ЛАН кабел от компа до стаята с ТВ и затова съм се насочил към модели поддържащи ЛАН мрежа. Това на което засега съм се спрял е WD Live WDBGXT и ASUS O`play R1. Има обаче някои неща които не мога да си изясня - вярно ли че и двата модела не могат да "проиграват" менютата на двд дисковете и още нещо - в звуковите формати има изброени множество такива означава ли например че ако има DTS но не е изрично записан и AC3 то филмите на AC3 - каквито са в по-голямата си част по торент тракерите ще се проиграват без звук.
    За точно 200 лв. си взех новия WD TV Live 2011. Доволен съм. AC3 е Dolby Digital кодировка, базирана на AC-3 битстрийм.

  17. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    7
    #809

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Mean
    За точно 200 лв. си взех новия WD TV Live 2011. Доволен съм. AC3 е Dolby Digital кодировка, базирана на AC-3 битстрийм.
    Mean,
    oткъде го поръча?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #810

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Господа, извинете ме за просташкото нахалстване ама искам пак да си задам въпроса:
    доколкото разбирам за да се гледат филми от харддиска на компютъра има два варианта за връзка между плеъра и компа -
    по LAN мрежата или с WIFI ако плеърът има вграден - и в двата случая въпросът ми е какво друго трябва да се закупи като хардуер защото аз имам само мрежова карта и безжичния рутер на blizoo със съотв. безжична карта.
    WD TV Live 2011 който mean предлага не можах да го намеря да се предлага в БГ и като че ли ще се спра на PHILIPS HMP 5000.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе