Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 55 от 118 ПърваПърва ... 545535455565765105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #812

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Bjasa
    като че ли ще се спра на PHILIPS HMP 5000.
    Не бързай с Филипса погледни анкетата горе, да виждаш Philips - мисля че не е случайно. Филипс може да правят други техники добре но в HD плеърите не са сила (същото се отнася и за Sony, LG...). Този плеър на Филипс им е вторият след първото разочарование Phillips HMP 3000. Няма и HD аудио като гледам : http://www.iboum.com/pr/ph5000.php И аз съм фен на Philips но не робувам на марка - някои неща ги произвеждат просто за асортимент. Това като съвет защото като го вземеш на другия ден ще отвориш тема във форума и ще си седиш сам в нея

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #813

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря.
    С помощта на armagani Намерих WD TV Live 2011 само че в бг сайтовете се води като WDBGXT /каквото и да означава това/ - цената е около 205-210лв.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #814

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .


  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #815

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Bjasa
    Благодаря.
    С помощта на armagani Намерих WD TV Live 2011 само че в бг сайтовете се води като WDBGXT /каквото и да означава това/ - цената е около 205-210лв.
    Това вече е нещо по-разумно нов Sigma 8670 Chipset 700Мhz а Sigma вече са се доказали пък и WD също. Вземай и споделяй това все още е ново и малко опит с новите чипове и плеъри няма да навреди

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #816

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Такъв рутер http://www.altech.bg/bg/product/14930 подходящ ли е за връзка с плеър - най-вероятно WD TV Live 2011

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #817

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Най-добре такъв TP-LINK TL-WR1043ND (ако искаш гигабитови лан портове и USB ) или най-малко този TP-LINK TL-WR940N.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #818

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Да попитам правилно ли смятам необходимата скорост напр. 10GB файл съдържащ 90 мин филм:
    10GB=10240MB=81920Mb/90min=910Mb/min / 60sec= 15Mb/sec от тук нататък вече за да се презастраховам умножавам поне *2 или за да се гледа нормално горепосочения файл е необходим рутер поддържащ средна скорост поне 30-40 Mb/sec

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    26
    #819

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Аз съм с този-TP-LINK TL-WR1043ND и съм доста доволен, има доста хляб в него. В hardwarebg форума има отделна тема за него, доста обширна ако ти се чете. За парите си е чудесен

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    156
    #820

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Bjasa
    Такъв рутер http://www.altech.bg/bg/product/14930 подходящ ли е за връзка с плеър - най-вероятно WD TV Live 2011
    Ако става въпрос за Wi-Fi (не по LAN) не е подходящ...търси 300 mbps. Аз бих ти препоръчал един D-Link DIR 615 , и да го флашнеш с DD-WRT. Гигабитов порт не ти трябва, защото Live-а не поддържа гигабит.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #821

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Трябва да гледаш максималния битрейт, а не средния. Какво като върви нормално през почти целия филм, а на всяка бърза сцена ти насича.
    Риповете рядко скачат над 30Мбпс., но ремуските и пълните блу-рей стигат до 70-80Мбпс.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #822

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Bjasa
    Такъв рутер http://www.altech.bg/bg/product/14930 подходящ ли е за връзка с плеър - най-вероятно WD TV Live 2011
    Ако смяташ както съветват колегите да гледаш през мрежата по кабел би трябвало да стане за всякакви рипове (дори и с висок битрейт ремуксите и пълните блу-рей ) Но по Wi-FI ремуксите и пълните блу-рей рипове обикновено насичат в най-бързите моменти дори с най-бързите рутери ако това не те притеснява послушай съветите за 300Mbps рутер или за плеър с възможност за вграден хард диск (там нещата са по-стабилни на тая тема)

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    96
    #823

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Понеже ме заболя главата от четене вече, ще помоля за малко помощ. Искам да взема мултимедиен плейър. Ще се ползва с TV LG 42LW4500. Ще има връзка PC - мултимедиен плейър с LAN и от там към TV-то с HDMI. Бюджета ми е 200лв. може и малко горница.
    От това което прочетох за да няма насичане посредством LAN кабел, плейъра трябва да бъде с гигабйтова мрежова карта. Правилно ли съм се ориентирал. Не ме интересува вграден харддиск. Компа си има достатъчно голям. Мислех и за WI-FI вариант но ще ми излезе по скъпо, трябва да купува плейър,рутер и т.н. Връзка с компютъра директно също не ме устройва, че там направо трябва да купувам нов комп . И да опъвам 10м. HDMI кабел.
    Този като вариант как е http://www.itshop.bg/product.php?ProductID=2352

    Моля за съдействие.

  17. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #824

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Bobini
    Понеже ме заболя главата от четене вече, ще помоля за малко помощ. Искам да взема мултимедиен плейър. Ще се ползва с TV LG 42LW4500. Ще има връзка PC - мултимедиен плейър с LAN и от там към TV-то с HDMI. Бюджета ми е 200лв. може и малко горница.
    От това което прочетох за да няма насичане посредством LAN кабел, плейъра трябва да бъде с гигабйтова мрежова карта. Правилно ли съм се ориентирал. Не ме интересува вграден харддиск. Компа си има достатъчно голям. Мислех и за WI-FI вариант но ще ми излезе по скъпо, трябва да купува плейър,рутер и т.н. Връзка с компютъра директно също не ме устройва, че там направо трябва да купувам нов комп . И да опъвам 10м. HDMI кабел.
    Този като вариант как е http://www.itshop.bg/product.php?ProductID=2352

    Моля за съдействие.
    Същите изискавания имам и аз като теб,тв същото,и плеара към които си се ориентил и аз съм се спрял на него само се надявам да няма проблем с плеиването на 3д рипове,дълъг ХДМИ не ми върши работа,очаквам финансова инженкция и го купувам,че и мен ме заболя главата от четене .

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    96
    #825

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Аз и друго се сетих, трябва ли и моята лан карта на компа да в 10/100/1000 Mbp за да няма проблем с плейването (насичане) .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе