Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 8 от 118 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    32
    #106

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Благодаря Лазарус!
    Да разбирам ли, че с това устройство и плеър който ми препоръчате задачата ще бъде решена?
    http://www.komplex2000.com/index.php...roduct_id=7042

  2.  
     
  3. dsp
    dsp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    119
    #107

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    По-скоро с 2 такива устройства... което на мен като цена ми идва прекалено точно за апартаментно приложение, при това няма гаранция доколко добре ще работи (предполагам).
    Проблема не се ли решава съвсем елементарно като си ползваш преносимия твърд диск?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    32
    #108

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Взех пуканка А-110 за 338 лева от Видеомакс.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #109

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Нормално , и друг път съм казвал , че ако долара стане 1 лев Пуканката ще струва 250 лева !

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #110

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Скоро четох някъде из нета , че един сайт е правил класация и е обявил за най-добър плеър за ноември WD TV Live , донякъде може да им се вярва, понеже разполагаха с информация за 56 броя мултимедийни плеъра .

  7. dsp
    dsp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    119
    #111

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Всичко зависи от критериите и от гледната точка.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #112

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    https://www.youtube.com/watch?v=NGytUXZK0Zs
    Напоследък този плеър се радва на голяма популярност , много добри възможности , цена , много бързо изкараха нов фирм . Според мен има потенциал в това плеърче и като че ли ще си взема и аз едно !
    Става въпрос за Patriot Box Office , чип Реалтек 1073 ,мрежа , 3 бр. усб , оптичен изход , композитен изход , hdmi 1.3 , възможност за монтиране на 2.5" твърд диск и т. н.

  10. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #113

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на &#

    извинявам се като се зачетох в многото теми и информация та чак се обърках на какво да се спра.
    Ситуацията накратко при мен е следната:
    комуникационно шкафче в приземието ( до бурето с вино ще взема и снимка да пусна), рутер, 1Gbit switch, NAs с битторент клиент, 2 ТБ място засега, и UPnP и т.н..
    Понеже не съм изолирал къщата навързах 1Gbit мрежа по външните стени до нужните места за компютри и ТВ-та. В момента трансфера между компютър и нас-а е в границите 250-350 Мbit явно зависи и от натоварването с торенти, но мисля е достатъчно.
    Целта е мултимедиен плеър с приоритет на мрежово възпроизвеждане т.е. има ли такъв и такива които да ми възпроизвеждат всичко вкл. и blueray през мрежата без накъсване, дали да има място за локален диск или не не е толкова важно, но не е изключено като се тръгне на почивка да потрябват там едни 500GB детски филми да си носим
    в случая съобразено с концепцията ми WiFi опция не е приоритет да не кажа направо нежелана.
    Дивата като нещо родно и на кирилица някой може ли да потвърди идеално възпроизвеждане през мрежа ?



  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #114

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Ако имаш намерение да ползваш гигабитова мрежа нямаш голям избор от модели !

  12. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #115

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    не, нямах това впредвид, за гигабитова мрежа причината е друга, ако на медия плеъра му стига 100 мбит ги има в пълния си размер стига да може да ги ползва и да му стигат да плейва по мрежа...

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #116

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от georgebg
    не, нямах това впредвид, за гигабитова мрежа причината е друга, ако на медия плеъра му стига 100 мбит ги има в пълния си размер стига да може да ги ползва и да му стигат да плейва по мрежа...
    Плеърите, които могат да ти осигурят безпроблемно плейване на 1080р, включително и BD по мрежата са два. Popcorn Hour C-200 и Dune HD 3.0.
    И двата са в сравнитлно ранна фаза на развитие. Аз следя при С-200 как е и макар все още да имат проблеми с гигабит-а постигат максимално запълване на 100Mbit и постигат реален трансфер от над 12MB/sec - предостатъчен за пълни Blu-ray дискове.
    Със всички останали само 720р и някои по-леки 1080i/1080p.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    3
    #117

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Emtec изкараха нов beta фърмуер, който оправя проблема с кирилицата на N200. Ако има интересуващи се, ето линк: http://moviecube.free.fr/Firmwares/N...N200_r2465.rar.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #118

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Здравейте на всички!
    Първо - ДА, и аз съм от тези дето нищо не разбират. Изчетох темата, прегледах и други форуми, нещата продължават да са за мен .... и срам не срам ... реших да попитам простичко, пък дано да не дразня с въпроса. Накратко, имам един Sony Bravia KDL 40S4000 Full HD 1080 и един външен хардStoragebird 35ev821 3,5 - inch 1 TB. Искам да си купя съответно и Плейър за да мога да изпалзвам качествата на ТВ-то. Мога да отделя около 200-250 лева, като основно ще си гледам ХД филми от торентите. Естествено колкото по-високо качество толкова по-добре. Също така май е важно да споделя, че нямам възможност засега да купувам допълнителни устойства за възпроизвеждане на звук. И така: Какъв е най- удачния плейър за тази цена и употреба, ако изобщо има такъв, който да ми дава звук и картина без насичания и т.н.
    Предварително благодаря!

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #119

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    В този ценови диапазон вече има доста плеъри , но няма перфектен такъв , все още има бъгове , но се надявам при следващ фирм да се поправят !
    Плеъри без възможност за монтаж на твърд диск в тях : WD TV , WD TV Live , Zinwell , Хюндай , Емтек , Асус , има идруги , но засега не се продават в БГ .
    Плеъри с монтаж на диск в тях : Xtreamer , Patriot , като цената е под 250 лв.Над 250 лв. от тези има много .....!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #120

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    В този ценови диапазон вече има доста плеъри , но няма перфектен такъв , все още има бъгове , но се надявам при следващ фирм да се поправят !
    Плеъри без възможност за монтаж на твърд диск в тях : WD TV , WD TV Live , Zinwell , Хюндай , Емтек , Асус , има идруги , но засега не се продават в БГ .
    Плеъри с монтаж на диск в тях : Xtreamer , Patriot , като цената е под 250 лв.Над 250 лв. от тези има много .....!
    Благодаря civica!
    Днес минах през Мултирам и попитах и там за плейърите. Казаха, че WD имат проблем с звука /не възпроизвеждат dts/, а пък Хюндай със субтитрите. Посъветваха ме да изчакам новия модел на WD, който щял да излезе най-късно до края на януари. Незнам дали ще бъде решен проблема със звука, но дано.... Явно на пазара все още няма нещо с което да подкарам филмите без грижи и тъй като най-вероятно сам не бих се справил с ъпгрейди, май ще трябва да "охладя страстите" и да изчакам за новия плейър??? Ако ти или някой друг има други съвети или препоръки, казвайте щото наистина ме сърбят ръцете, а и през 2010 ще излязат някой ленти, които надявам се ще си заслужават...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 118 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе