Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 83 от 118 ПърваПърва ... 3373818283848593 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,231 до 1,245 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    31
    #1231

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Гледам доста хора искат плеър, а не държат на 3д-то, аз пък скоро си взех 3д-телевизор и ми е мерак да гледам 3д исо форматите, но Popcorn hour A-200 не може да ги пуска.Та ако някой се оглежда за такъв плеър мога да му го продам,а аз ще си взема някой Медиейтър...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    4
    #1232

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Привет на всички

    От доста години съм с Мede8er med500x и съм доволен. Липсва ми обаче интернет да има на него, по-точно да мога да плейвам от youtube. Има ли такъв вариант или трябва да се насоча към android player?
    Ще ми се да си взема нов, но в момента има много голямо разнообразие. Желателно е да е 3D, защото ще го връзвам към 3D проектор (отделно и към ресивър). Няма значение дали ще има възможност за монтаж на хард диск. Имам външен my passpost usb 3 и мрежови My Cloud. Така че може би по-скоро да има rj45 и wifi.
    Kакво бихте ми препоръчали? Разглеждах Меde8er Med800x3d и ми допадна.

    Поздрави
    Този пост е редактиран от sceep; 04-10-14 в 20:33.

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1233

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от sceep Виж публикацията
    Привет на всички

    От доста години съм с Мede8er med500x и съм доволен. Липсва ми обаче интернет да има на него, по-точно да мога да плейвам от youtube. Има ли такъв вариант или трябва да се насоча към android player?
    Ще ми се да си взема нов, но в момента има много голямо разнообразие. Желателно е да е 3D, защото ще го връзвам към 3D проектор (отделно и към ресивър). Няма значение дали ще има възможност за монтаж на хард диск. Имам външен my passpost usb 3 и мрежови My Cloud. Така че може би по-скоро да има rj45 и wifi.
    Kакво бихте ми препоръчали? Разглеждах Меde8er Med800x3d и ми допадна.

    Поздрави
    Мисля че си се ориентирал добре относно Med800x3d. На мен лично не ми допада комбинацията медия плеър и андроид. Имах преди няколко месеца такъв и изобщо не ми хареса. За всяко нещо приложение трябва да търсиш, инсталираш.... то пък открива някаква несъвместимост с хардуера и не работи.... Като разглеждах менюто видях настройка за самолетен режим... Софтуер за телефон не за плеър. Тъпо. Много тъпо. Един от лидерите на пазара в тази сфера (Dune HD) пуска нов модел с много добра подръжка на новите формати вкючително и H.265, така че сами преценете дали е удачна комбинацията. Аз имах и видях за какво иде реч - дърво.
    Ето линк: Dune HD Media Player - Dune HD TV-204 | Dune HD
    Този пост е редактиран от frizera; 11-10-14 в 09:00.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    5
    #1234

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте,
    искам да си закупя медиен плеър, но имам затруднения с намирането на точно определена функция.
    Търся такъв, който да може да чете споделени файлове по мрежата (шерната папка от компютър или NAS) за да може да чете DVD директории (VIDEO_TS), като менютата си работят т.е. да се справя с .ifo файловете. Знам, че доста плеъри могат да четат ISO-та, но за мен не е вариант да рип-вам всичките си DVD-та в ISO понеже са около 150 за момента.
    Доколкото разбрах DLNA не може да плейва цялото DVD, само VOB файловете по отделно, а това е доста неудобно.
    Предпочитам да го купя от магазин, но в краен случай става и онлайн отнякъде. Цена - до 200лв.

  6. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #1235

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Аз използвам това от няколко години: ASUS OPlay HDP-R1 HD Mediaplayer Multimediaplayer USB HD TV HDMI Stream SATA | eBay

  7. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    3
    #1236

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, искам да ви питам как се справят тези плеъри от гледна точка на качеството на звука, ако купя такъв ще се слуша музика и ще се гледат концерти на него, ресивърът ми е стар модел и не поддържа никакви аудио формати и декодирането ще става в плеъра, за сравнение ще ви кажа че досега съм слушал на Плейстейшън 3

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1237

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Със сигурност няма да има някакво подобрение в тази част ако ползваш такъв плеър. Даже е възможно да има и лек спад.
    Тези машинки са предвидени да изкарват цифров звук по HDMI, оптика или коаксиал.
    Не знам какъв ресийвър ползваш, но не знам да съществува модел без един цифров вход.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    5
    #1238

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте,
    Мисля скоро и аз да си взема някаква такава джаджа и след доста гледане се спрях на 2 модела:
    1.MINIX NEO X8-H - MINIX NEO X8-H - MINIX
    2.Tronsmart Vega S89 Elite - TVBOX Tronsmart Vega S89 | novtablet.com | TVBOX

    Бихте ли ми казали кое е по - добро и по - надеждно.
    Благодаря,
    Митко

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    2
    #1239

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Имам един сигурно тъп въпрос. Харесал съм си този плеър HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    Телевизорът ми не е 3д (Lg ld650). Трябва ли и телевизорът да поддържа 3д за да мога да гледам? Ако е възможно да се гледат 3д филми въпреки това с какви очила трябва да стане това? От поляризираните, с които се гледа в киното или от старите зелено червените?
    Съжалявам за глупавите въпроси, но изобщо не съм запознат с тези 3д-та.

    Другият ми въпрос е може ли да записва торент клиента директно на хард диска вързан към плеъра? Защото знам, че не руутнатите андроиди не могат да записват на външните устройства.

    А пише и че поддържа h265, а по-рано някой беше написал че h265 се поддържа само от RK3288.

  12. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1240

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    За да гледаш 3Д трябва телевизора да поддържа 3Д. Очилата са според телевизора или активни или пасивни. За торентите не мога да кажа нищо, защото не съм ползвал такъв от плеъра. За кодека това което поне за сега знам е че този чип го поддържа хардуерно, но можеш да го пуснеш и на друг чип стига да може да го пуснеш и с плеър (примерно с МХplayer) Аз имах himedia900A, но изгоря чип и отиде в за части. Не съм много доволен от поддръжката им, но може и да се е подобрила. Успех.
    Този пост е редактиран от z_harris; 01-11-14 в 21:50.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    43
    #1241

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Моля за помощ!
    Закупих си Diva premium center HD v2 и започнаха проблемите.
    Първо монтирах вътрешния диск, който свалих от предишния си плеър /Привиледж/,
    но устройството само разпознава хард диска, без да плейва файловете.
    Включих външен хард диск, плеърът разпознава и възпроизвежда файловете, но на десетата секунда
    накъсва и спира. Така е с всички - големи и по-малки файлове.
    Версията на фърмуера, с който е закупен е - 2.8.3.0.

    Във форума имаше специален раздел за този модел, включително и линкове за подръжка, но днес е неоткриваем.
    Този пост е редактиран от Dien; 12-11-14 в 11:19.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1242

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Явно темите са обединени във https://forum.setcombg.com/%D0%BC%D1...%BB%D0%B8.html
    Голямо мазало с различните версии на ДИВА, но с повече търпение мисля, че ще намериш решение на проблемите си.
    Като начало опитай със "сканиране" на вградения диск.
    Този пост е редактиран от podredko; 12-11-14 в 11:56.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,518
    #1243

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Dien Виж публикацията
    Във форума имаше специален раздел за този модел, включително и линкове за подръжка, но днес е неоткриваем.
    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Явно темите са обединени във https://forum.setcombg.com/%D0%BC%D1...%BB%D0%B8.html
    Всички теми за различни модели на DIVA са слети в една. Абсурдно е да има 3-4 закачени теми за модели на една и съща марка.
    Останалите модератори може да потърсят FAQ и да го постнат наново в първи пост.

    Идеята е да има 10-ина закачени теми за най-разпространените марки. А ако някой, държи да има тема за определен модел може да я пусне отделно, но няма да е важна/прикачена.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    43
    #1244
    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Явно темите са обединени във https://forum.setcombg.com/%D0%BC%D1...%BB%D0%B8.html
    Голямо мазало с различните версии на ДИВА, но с повече търпение мисля, че ще намериш решение на проблемите си.
    Като начало опитай със "сканиране" на вградения диск.
    Съжалявам за объркването.
    Търсих отговор и в обвдинения раздел за Дива, но не открих. Както и да е!
    Плеърът е с включена функция за сканиране, опитах и други начини, но без успех. Все пак, предполагам, че с двойно копиране - от този диск на друг и обратно, може би е възможно. По-неприятното е, че на практика плеърът с това прекъсване и спиране при възпроизвеждане е неизползваем.
    ------------------------------------------------------------------------------------------

    Проблемът с възпроизвеждането е решен!
    Просто включих външния хард диск в един заден порт /впрочем крайно неудобно място/.
    За вътрешния диск, въпросът остава. Мисля, че имаше и друг с подобен проблем.
    Идеи и предложения се приемат всякакви.
    Този пост е редактиран от Dien; 12-11-14 в 13:30.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1245

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Направи чек-диск от компютъра, като го свържеш с плеъра посредством усб-кабела от комплекта. Проблема явно е хардуерен и причината е в самия диск. За прекъсването и спирането при възпроизвеждане - изключи сканиране на диска, както и торент-клиента. Това би трябвало да помогне. Освен това версията на софтуера може да бъде сменена, само внимавай да е за DIVA v.2 (с дисплей).

    Христослав, това с обединяване на темите за ДИВА специално не е никак добра идея и мисля, че Hell ще ме подкрепи. На практика, това са РАЗЛИЧНИ мултимедийни плеъри, независимо че са с бранд ДИВА.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 83 от 118 ПърваПърва ... 3373818283848593 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе