Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 36 от общо 36

HiMedia HD600A - първи впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #31

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Фърма ми е 1.0.3.4. Тъкмо се бях засилил да слагам 1.0.4.15 и излзе следващия който оправя бъговете на този и това ме отказа. За разлики не мога да кажа съответно как е. Иначе 1.0.3.4 се държи добре не ми е забивал. Като цяло ми е малко лагав интерфейса, но може и да е нормално. Онлайн предавания съм пробвал само 1-2 пъти и тръгнаха някакви филми но си зависи от скоростта на връзката към стрийма. Youtube не работи както се оплакват и други, но youtubexl или нещо подобно беше е ок. Това уж са го оправили вече Нямам време а и желание да седна да качвам поредния фърм и да тесвам какво не работи. Със сегашния работи добре. Като видя, че извадят нормален от който не се оплакват по форумите и не пускат на следващия ден нов който оправя това което е счупил нови тогава ще качвам.
    Аз лично заради това, че няма вентилатор си го взех този модел. На капака има едно като подложка подобно на паста за процесор малко която контактува с диска и така горния капак е като радиатор.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #32

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    При 1.0.4.17 вече плейва AVI по NFS протокол, иначе НЕ!Добавени са и нови интернет приложения, аз не ги ползвам и не мога да кажа нищо за тях, повечето са китайски. С последния фърм ми се струва по-стабилен

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #33

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Качих последния фърм - официалния а не петте предварителни вариации - 1.0.4.21. За сега не съм му открил проблеми, но и не съм го тествал много. youtube работи вече, а има и доста нови неща за онлайн телевизия но китайския ми е малко зле и не ги гледам.
    Имах проблем (със всички фърмове) с един mkv файл който не се пускаше. На компютъра беше ок. След като го re-mux-нах си тръгна и така и не можах да видя каква е разликата, но двата файла са с различна големина.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #34

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от potrebitel116
    а има и доста нови неща за онлайн телевизия но китайския ми е малко зле и не ги гледам.
    И аз съм така , но не мисля да почвам да уча китайски , но като идея не е зле ! Иначе фирма се държи стабилно , но няма да се учудя ако излезе нова версия , че то скоро не е имало ъпдейт на фирма !

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #35

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Вече има няколко "братя" на плеара- Руския "Дигма"310/311 и отскоро Американския "Мика" ЕП600!Последните прошивки от Дигма не са съвместими с нашия плеар, докато 1.0.4.23 от Мика е съвместим.Вчера го ъпдейтвах с него и сега освен логото на ХИМедия имам и логото на Мика.Китайските подкасти се замениха с Американски, изчезна иконката на ХИТВ от главното меню, преместена е като подменю в Интернет.Не забелязвам други промени.Продължавам да следя клонинговането!

  7. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #36

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Ако има колеги , които се интересуват от новостите , то новия модел Himedia HD900B вече се продава и не е зле , но софтуера не е на 100% готов .

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения
    От Tyordanov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-12, 14:36
  2. PIONEER SC-LX71 - Първи впечатления.
    От roumen68 във форум Аудиотехника
    Отговори: 182
    Последно: 14-01-10, 20:54
  3. Daikin FTXG25E - първи впечатления
    От roussinov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 7
    Последно: 14-04-09, 22:56
  4. Пералня CANDY CTD 12662 - първи впечатления
    От roumen68 във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 03-02-09, 23:15
  5. Gigabyte 7N400 първи впечатления?
    От janko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 15-06-03, 15:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе