Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36

HiMedia HD600A - първи впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #16

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Нещо е позамряла темата. Видях, че са изкарали нов фърм 1.0.4.12. Дали някой го е тествал вече, че не става много ясно дали все пак е официален или не?
    Аз имам HD600B от няколко дена. Успях да направя двупосочно да се вижда с компютър с Win7 т.е. компютъра вижда диска/дисковете на хаймедиата и обратно от нея мога да виждам шернатите файлове от уиндоус.
    Тествах с един блу рей филм (~40GB) и си работеше нормално. Като се натисне меню вади един ред в долната част на екрана от където може да се сменя език, субтитри, части.
    DVD-та си работят и в ISO и в нормален формат(VIDEO_TS).
    Сложил съм му вътрешен диск Seagate 2TB Green. За сега не съм имал възможност да го тествам само като възпроизвежда как е, но като го натоваря с копиране да кажем на 200GB към вътрешния диск от външен закачен през usb доста се нагрява.
    Някой тествал ли е функцията да се гаси диска и ако да кога се гаси след като не е бил активен за определеното време или директно след това време?
    Също функцията за save shutdown нещо ми прави проблем - много бавно гасне (може и да е нормално) или въобще не гасне и после не може да се пусне (само изключване от тока го оправя).

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #17

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    От кои страници си ги поръчвате и за колко време идват?

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #18

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Тайна , майна ! Ако всичко е наред - 10дни , но може и месец да се чака ! Това от Китай , но може и от Европа !

    Кой модел те интересува ?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #19

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Изключваш първо захранването на диска, след което изключваш и самия диск, после save shutdown, изчакваш около минута и се изключва апарата. С новия ъпдейт се появи възмойност да вкл./изкл.беззичната връзка, още малко в настройките и различни китайски нет приложения. Основните недостатъци, произлизащи от SDK на Риалтек( невъзможност за плейване на AVI по NFS, честото забиване на UPNP ) все още не са оправени.Има и Руска прошивка от Дигма 311-1.0.4.13 , но не съм я пробвал още, качили са Трансмишън.
    Колеги, Моля дайте предложение за рутер за плеъра, с моето WGR614v6 54 Mbps е мноооого трудно.Взех един TP Link 1043 ND ама още по-зле и го върнах.На моя HD600A съм му закачил 2,5 инч. ХДД 640 ГБ 5400 и си върви добре, даже и в кутия не съм го слагал, стои си в упаковката и въобще не грее. По кабела свалям с торента със скорост 1000-1200 кбсек директно на диска. DVD5 теста от диска по САТА го изкарва до край, без да трепне.Руснаците вече започнаха да качват Mos servises, но аз още не смея!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #20

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Тайна , майна ! Ако всичко е наред - 10дни , но може и месец да се чака ! Това от Китай , но може и от Европа !

    Кой модел те интересува ?
    600A проблема ми е че не искам през пейпал

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #21

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    И защо ? По сигурен начин на плащане - няма ! Някои сайтове приемат само Пейпал плащане !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #22

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Само на футеко ли се продава друга страница за европа няма ли. В амазон не работят с пейпал явно са решили да не пълнят гушата на пейпал

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #23

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    През Ибей , но пак е Футеко ! Поразтърси се , може да излезе и някъде другаде като оферта ! Пейпал си е най-сигурния , удобен и бърз начин за разплащане през интернет , повярвай ми !
    Иначе от Китай - оферти бол !

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #24

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Аз лично си го поръчах през futeko. Ако се поръчва от китай трябва да се внимава, че има мито и ДДС и не знам как изализа като крайна цена. Futeko са в Англия така че за поръчка от там няма такива такси като част от евро зоната.
    Както е казал колегата плащането през paypal е за предпочитане. Чрез него не се дават номера на карти и информация, която може да се използва за източване на картата. Може да се оспори плащане и да се върнат парите обратно и т.н. Разбира се винаги има риск например да хакнат paypal

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #25

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Мито от Китай за тази цена - няма ! Излиза много изгодно , повярвай ми .Купил съм над 10 такива плеъра !

    Има риск да хакнат Пейпал , но е много малък !

    В момента продавам подобен плеър , но по-добър от Himedia HD600A , на 250 лв , но ако го купиш от Европа / Германия / ти излиза 159 евро + транспорт до БГ , още 18-20 евро ! Дали е изгодно да купувам от Китай / Хонг Конг / ?

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #26

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Някой опитвал ли се е да интегрира yamj във фърмуера за HD600?
    Аз мисля да пробвам когато ми остане малко повече време.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #27

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления


  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #28

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Ако някой притежава модел Himedia HD600B / по-наточената версия на HD600A и по-добър от HD600C /, нека да сподели мнение , че моя нещо се забави ! Благодаря !
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #29

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Аз го имам. Какво по-точно те интересува?
    Иначе съм доволен всичко каквото съм пробвал работи(ДВД, Блу рей, мкв, ави, мп3, jpg...). Сложил съм вътре диск сигейт от зелената серия и като поработи доста се нагрява. Иначе бързо изстива, но в тия жеги може би е нормално.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #30

    Re:HiMedia HD600A - първи впечатления

    Нищо конкретно/ запознат съм в подробности с тези плеъри / , просто впечатления от БГ собственик ! С кой FW си - последния 1.0.4.17 и каква е разликата с предишните версии - 1.0.4.15 и 1.0.4.12 ?

    Нагрява се и от това , че няма вътрешен вентилатор този модел , но корпуса е алуминий и поема топлината !Но това не е проблем !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения
    От Tyordanov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-12, 13:36
  2. PIONEER SC-LX71 - Първи впечатления.
    От roumen68 във форум Аудиотехника
    Отговори: 182
    Последно: 14-01-10, 19:54
  3. Daikin FTXG25E - първи впечатления
    От roussinov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 7
    Последно: 14-04-09, 21:56
  4. Пералня CANDY CTD 12662 - първи впечатления
    От roumen68 във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 03-02-09, 22:15
  5. Gigabyte 7N400 първи впечатления?
    От janko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 15-06-03, 14:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе