Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 58

Отново за избор на плеър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    18
    #31

    Re:Отново за избор на плеър

    Доверието ми към Сивика произтича основно от подкрепата, която има тук, във форума, както ти каза и не вярвам да си заложи авторитета ей така, вярвам, че прави каквото казва. Иначе щеше да има оплаквания от недоволни потребители. Факт, че не се познаваме и разбирам, че съм изцяло зависима после от подкрепата му, а това може да спре и по независещи от него причини (може да му се случи нещо... Какви глупости приказвам) Да е жив и здрав!!!
    Но има някаква разлика в цената, която е предимство и човек си преценява. Ще дам по-малко пари при неговия вариант, а може да нямам никакви проблеми.
    Ще дам повече пари за пуканката, а няма гаранция, че ще са по-коректни вносителите. Отношенията към гаранциите в България граничи с беззаконието!
    Иначе, логиката ти я разбирам. Логика!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    43
    #32

    Re:Отново за избор на плеър

    Ехаааааа, каква дискусия се заформи само Чакайте и аз да кажа Не че съм някакъв спец ама според мен всички тия плейъри се правят от едни и същи малки жълти ръчички Така че... И още нещо. Понеже някъде мярнах че споменаваш ДЕЦА. Не знам колко са големи и палави, но ако ще вземаш външен хард се замисли за някой по дуракоустойчив, че макар да се казва хард диск това си е доста нежна техника и не е много съвместима с децата Има навика да пада от разни места. Аз лично ползвам A-Data SH93. И макар че още нямам деца и съм що годе внимателен човечец диска вече падна веднъж от холната масичка - нищо му няма

    Ха стига толкова от мен

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    18
    #33

    Re:Отново за избор на плеър

    Цитат Първоначално публикувано от lasho
    Ехаааааа, каква дискусия се заформи само Чакайте и аз да кажа Не че съм някакъв спец ама според мен всички тия плейъри се правят от едни и същи малки жълти ръчички Така че... И още нещо. Понеже някъде мярнах че споменаваш ДЕЦА. Не знам колко са големи и палави, но ако ще вземаш външен хард се замисли за някой по дуракоустойчив, че макар да се казва хард диск това си е доста нежна техника и не е много съвместима с децата Има навика да пада от разни места. Аз лично ползвам A-Data SH93. И макар че още нямам деца и съм що годе внимателен човечец диска вече падна веднъж от холната масичка - нищо му няма

    Ха стига толкова от мен
    Ами те твоя модел си го дават Shockproof . И затова нищо му няма.
    Обаче, много ми идва on-line търговията. Регистрации, поръчки, карти, куриер и т.н. Че и за всяко нещо да го правя...
    Ще гледам поне един хард диск да пробвам да си взема от магазина - влизаш, купуваш и си заминаваш. Което ме ограничава до техно-магазините и мултирама, но все ще избера нещо. Даже мисля още днес да стане. Ако от тези модели има Shockproof, ще взема него. Ако имаш препоръка, пиши...

    Децата са фактор, но при DVD-тата го има проблема, че те сами си ги пускат, пипат ги, докато все пак не са толкова ангажирани със стоящи компоненти и смятам да се разберем за хард диска. Някак ще го подредя по-назад.

    Сивик, а какво правя с тези DVD, които имам, остават само за гледане на компютъра, нали?
    Нямаш ли някакво устройство, което да ми ги чете и тях, плюс другите функции?

    Дано не си се засегнал нещо от коментарите по-горе, лично мен не ме касаят нещата, които са извън интереса ми да получа добро устройство на добра цена.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #34

    Re:Отново за избор на плеър



    Няма как да се засегна от коментара на един човек , който даже не си е направил труда да попрочете малко и да установи очеизвадни факти !!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    18
    #35

    Re:Отново за избор на плеър

    Добре де, но нали това се продава по магазините, другото е пиратско.
    Щом като модерните плеъри работят само с това, което може да свалиш по интернет, значи все едно да не купуваш никакъв продукт?

    http://www.multirama.bg/product/4242...yer-black.html
    Много ли ще е нахално да попитам за това тук?

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #36

    Re:Отново за избор на плеър

    Не е точно така , всеки си преценява какви нужди има и си купува това , което му трябва !

    Избора е само твой , парите също ! Успех !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    16
    #37

    Re:Отново за избор на плеър

    Сериозна дискусия тук. Аз си купих плеър от колегата civica. Много, ама много съм доволен. Плеърът просто работи. Чете всички формати. Има повече опции, отколкото ми се занимава да проучвам
    Колкото до гаранциите, аз лично смятам, че в БГ такова нещо няма и ходенето по нервите не си струва. Ако ми се повреди нещо за мен има две опции - плащам си, за да го оправят наистина или го хвърлям и си купувам ново. 2-3 загубени дни и някой да ме ядоса не струват 200 лв.
    Успех с покупките

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    18
    #38

    Re:Отново за избор на плеър

    Така е, парите са часове от живота ни положен труд, нали? Може да дадем и повече, но ако не си струва, е просто глупаво.

    Така, като гледам, ще ти стана клиент.
    Просто трябва да седна да осмисля още веднъж какво точно ми трябва в моя случай.
    Ти си ми писал нещо като оферта, без да е включена паметта - ако избера варианта с вградена памет, тя вероятно също идва от теб, нали? Обикновено и устройството и паметта към него се предлагат от един и същ доставчик??
    Прати ми оферта и с вградена памет, даже поне два варианта, в зависимост от големината на паметта.
    За да осмисля всичко.
    И ако има някакви минуси, пиши ми и за това - чета за шум, загряване, (по принцип) също ако не чете някакви формати, такива неща. Чете ли wav? Като малки записвахме децата с Cu-base, но сега нямам програмата и не мога да слушам тези бисери.
    Или направо ако има из нета тема за модела, който ми предлагаш, дай ми линк, да попрочета коментари и отзиви. Все пак към момента знам само как се казва???

    Ако остана само с тази памет на плеъра, ще ми трябва и ... рутер ли се казваше? Ако преодолея неприязънта си към това да сме включени. http://www.multirama.bg/product/8776...sys-e1000.html Това подходящо ли е или може и по-евтин вариант?

    Помогни ми, моля те, да видя пълната конфигурация на това, което ще трябва да купя, за да взема окончателно решение.


  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #39

    Re:Отново за избор на плеър

    Май стана доста сложно при теб !


  12. Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    168
    #40

    Re:Отново за избор на плеър

    Позволявам се да се включа в темата защото се обсъжда и модел на предлагам от нас плеър и в същото време се правят коментари за гаранционното обслужване.
    В този форум има стотици наши клиенти, ползващи Popcorn Hour модели. Искам да видя един, който е недоволен от гаранционно или каквото и да е обслужване. Колкото и нескромно да звучи едва ли има такива. Хората звънят и получават съвети късно вечер в почивни дни, ходи се на място при тях за настройки, които често дори не са свързани с продуктите ни, получават оборотен плеър докато чакат отстраняване на повреда...
    Не мисля, че нивото на гаранционно обслужване у нас е ниско като цяло. Последните години дори големите техно- вериги реагират както трябва и в срокове.
    На потребителите на продукти без гаранция у нас им пожелавам искрено да нямат проблеми с техниката защото търсенето на гаранция от китайски производител директно от потребителя е истинска мъка и води до сериозни разходи.
    Колежката, пуснала темата има право да закупи каквото й е по джоба и на сърце.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #41

    Re:Отново за избор на плеър


    И аз ще си позволя коментар - това при вас е така , спор няма , но за други не важи !!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    18
    #42

    Re:Отново за избор на плеър

    Сивик, тук ме изненада.
    Малко си "остър" за продавач.
    Аз се опитвам да направя това "сложно нещо" точно по вашите препоръки тук във форума!
    Понеже аз точно това исках, което си разбрал правилно, но се опитвам да си надскоча невежеството.
    Нали вие ми отворихте очите за тази възможност, че след като ще купувам плеър, който има такива мрежови възможности и вградена памет и торент клиент, няма смисъл да го купувам, а да го използвам само като плеър. Нали точно ти пишеш, че защо да даваш пари за нещо, ако ще го използваш на 50%? Така че, мислех да опитам, с ваша помощ, да направя това, което е съвременно и актуално и вероятно по-удобно, като свикне човек.

    А за пълния избор никой не е длъжен да ми помага и все пак получавам помощ от хора, които нямат никакъв мотив, освен да са добронамерени. За което им благодаря. angel
    Предположих, че след като ще ти ставам клиент и ще поема риска на този вид търговия, с удоволствие би ми помогнал с цялостното справяне със ситуацията - още повече като има отзиви за теб, че си наистина технически компетентен.
    Но ти изглежда действително се включваш тук съвсем целенасочено?

    Освен това те помолих за линк, нямам никаква представа къде е поместена информацията за която пишеш.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #43

    Re:Отново за избор на плеър


  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    18
    #44

    Re:Отново за избор на плеър

    Ами нека да има мир, може и да не съм те разбрала.

    Но си остава проблема, че в твоята обява не виждам кой знае колко подробности за модела, за отзиви да не говорим. Наистина ли няма къде да прочета повече?
    Може и на някой европейски език...
    Или някъде из нашенските блогове?
    Все пак, като се продава нещо, човек иска подробно да разгледа всякакви параметри на техниката, пък даже да не разбере всичко. Имам приятели и те могат да погледнат...

    Също не си писал цена за паметта.

    popcornhour, благодаря за включването. Наистина, нямах представа, че сте толкова сериозни.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #45

    Re:Отново за избор на плеър


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отново за избор на климатик
    От RebelAct във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 46
    Последно: 30-10-12, 20:26
  2. отново избор на климатик
    От divi4 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 03-10-11, 08:07
  3. Отново сравнения и избор
    От owerto във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 22
    Последно: 17-02-10, 10:12
  4. Отново DivX плеър
    От PeterPan във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 27
    Последно: 11-02-07, 11:59
  5. Отново за избор на 17" LCD
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-05, 00:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе