Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 88
Like Tree1Одобрявам

Skype пак не пали :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #16

    Re:Skype пак не пали :)

    Трябва инсталацията да е около 30 МБ

    http://www.oldversion.com/download-Skype-3.8.0.188.html

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #17

    Re:Skype пак не пали :)

    Едно предимство на старата версия е, че можеш да й кажеш изобщо да не търси ъпдейти.
    В новите липсва такава възможност.
    По тази причина аз съм с по-стара.
    Но тази опция трябва да се включи преди да се вържеш, а не да опитваш да спреш инсталирането в движение.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #18

    Re:Skype пак не пали :)

    Радвам се, че има и други които ползват старите версии. А бихте ли ми казали как да спра ъпдейтите преди да се вържа? И със скайпа от горния линк положението е същото.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #19

    Re:Skype пак не пали :)

    ползвам 3.1 на 7х64 работи безотказно има и видео - на който му трябва оттук:

    http://www.oldapps.com/skype.php

    смених го на 3.1 от момента в който бях забранил всякакви ъпдейти (3м М$ owned) и въпреки всичко от М$ го бяха ъпдейтнали насила с още по лъскава и бесмислена версия, която беше и бъгава на всичкото отгоре ...

    Наздраве...

    Стоп Ъпдейти:

    Tools=>Options=>Ignore na dvete

  6. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #20

    Re:Skype пак не пали :)

    Само дето Tools/Options не се появява, докато не се логнеш.
    Което означава при пуснат нет.
    И вероятно веднага тръгва да се намазва последния ъпдейт.
    Така си мисля де. Не помня как са подразбиращите се настройки и как съм ги изключила след инсталирането.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #21

    Re:Skype пак не пали :)

    Ха, пробвах със скайп 3.1.0.152, инсталира се, успях да спра ъпдейта веднага след логването, не се изключва, но ми изчезнаха вискчи абонати, т.е не се виждат! Не знам на какво се дължи, предполагам само, че това е защото всички те са с последната версия на скайп, но пък нали при вас работи. Има няколко версии на 3.1, коя работи при вас?

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #22

    Re:Skype пак не пали :)

    От дълги години използвам версия 3.6.0.248 и никога не съм имал проблеми с нея. В момента съм с нея на Win7 SP1. Ако не я откриеш мога да ти пусна инсталатора.

  10. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #23

    Re:Skype пак не пали :)

    Аз съм с 4.1, защото за мен това е компромисната версия.
    Проблемът с празния contact list по едно време се коментираше често. Мисля, че дори тук, във форума. Имам смътен спомен, че след време се възстановява постепенно. Лично на мен не се е случвало.
    Някъде видях съвет, ако не си на English, за малко да минеш на него. Ако искаш - пробвай. Или потърси решение из гугъл.

  11. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #24

    Re:Skype пак не пали :)

    снощи припалих 2.5.0.154 на старата кошница, дето сега го играе медиен център, щото няма рам за глупости... вървеше си. даже и листа с контактите лъсна, но може да е било след като минах на инглиш, както предложи биби.
    а дърти версии дърпайте от filehippo.com - има бол
    http://www.filehippo.com/download_skype/history/

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #25

    Re:Skype пак не пали :)

    аз пък съм с 4.2.0.187 и скоро не мисля, да сменям

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #26

    Re:Skype пак не пали :)

    Някои няма ли да се похвали че ползва Skype версия 1.0 нa windows 3.11

    Един от недостатъците на стария скайп които съм забелязал е по-лошото качество на видеото...

  14.  
     
  15. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #27

    Re:Skype пак не пали :)

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Някои няма ли да се похвали че ползва Skype версия 1.0 нa windows 3.11

    Един от недостатъците на стария скайп които съм забелязал е по-лошото качество на видеото...
    така е. звукът също е много по-зле в старите версии. позлвам ги само за чат.

    колкото до хвалбите - аз познавам два вида майстори:
    - първите могат с малко да направят много
    - вторите се отличават предимно със системни изисквания

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #28

    Re:Skype пак не пали :)

    Много, много благодаря на всички !
    Получи се с 3.1.0.144 , махнах ъпдейтите, след което без да я деинсталирам, инсталирах върху нея 3.6.0.248 и също работи като се бяха запазили настройките от 3.1 и не се наложи да бързам да махам обовяването .
    Изкуших се и пробвах отново с 3.8.139, която си ползвах до сега преди преинсталацията на уиндоуса и не стана - скайпа се изключва сам! След това деинсталирах 3.8. и повторих горното упраженение - първо 3.1.0.144, след това 3.6.0.248, просто реших да напрвя същото, за да не би да се провали ако сложа директно 3.6.
    Не ми се пробва с версиите 4.0/4.1/4.2, защото доколкото помня те визуално и като екстри са като най-последните версии и за това спрях да обновявам след 3.8.
    За качеството на видео и звуковата връзка предполагам, че ще е по-лошо, но няма пълно щастие.

  17. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #29

    Re:Skype пак не пали :)

    не, 4.2 визуално си е нормална, и при чат с няколко човека, ако има конферентна евентуално, можеш да видиш, кой е хоста на разговора в момента и кои са присъстващите, плюс още 100 купчини неща, дето ги няма в последните версии...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #30

    Отговор: Re:Skype пак не пали :)

    Връщам тази тема, за да потърся отново решение. Точно година след като успях да инсталирам стария скайп и работеше, от днес отказа отново и този път гореописания начин не действа . Не съм променяла нищо в уиндоуса, но се наложи да сложа последната версия на скайп преди 2 дена, тъй като не можеше да проведа видеоразговор, и реших че е от това. След това отново върнах старата версия и работеше до днес, когато излезе съобщение, че не може да се стартира програмата . Пробвах и с други стари версии, но безуспешно. Преди имаше и други хора, които споделиха, че ползват стар скайп. Дали в настоящия момент има друг, който да държи на старите версии и да работят безпроблемно? Почти не се надявам на чудеса, но все пак реших да попитам....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DELL не пали на батерия
    От mjechev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 11
    Последно: 09-01-14, 15:08
  2. телевизор vestel 21"crt не пали
    От jojobix във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 02-02-09, 22:10
  3. Странен проблем с лаптоп, на ток не пали ???
    От glarus във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-08, 13:04
  4. asrock k8nf4g не пали???!!!
    От ilhanbg във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 21
    Последно: 30-12-05, 22:01
  5. пали когато си поиска?!
    От pro във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 19-02-04, 15:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе