Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 88
Like Tree1Одобрявам

Skype пак не пали :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #61

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Не съм се заглеждал дали модемите от мобилените оператори не са с включено upnp. Утре ще го проверя. Факта е , че преди няколко години на една почивка, приятелка се оплака от страннен трафик ...който се оказа от Скайп-а.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #62

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Благодаря, но за съжаление нито на уин XP, нито на уин 7 проработи.

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Параноично до известна степен:
    - 240 страници тема без оплаквания от "добавки"
    - резултати от VirusTotal (0/55)
    Мисля, че преигравате
    Макар и да има риск, искам да пробвам, няма да го използвам постоянно, а искам да го имам като резервен вариант. Изтеглих един файл, но не успя да се инсталира.
    Ще може ли да ми посочиш директен линк, кое точно .exe да взема и има ли нещо специфично при инсталиране?

  4. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    957
    #63

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Версия 4.2 има тук: http:// rghost.net/57565291 (махни интервалите след //)
    Не е инсталатор, а работещо .exe - разархивираш и стартираш. Аз го пробвах с Win7-32Bit, не знам как е в XP.

  5. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #64

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Каква е драмата с този Скайп? Защо не си го дръпнете от skype.com? Има го от XP SP3 нагоре.

    Download Skype on your computer - Windows, Mac, and Linux - Get Skype

  6. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    957
    #65

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Драма? Няма драма. Просто не ни харесват новите версии.

  7. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #66

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Проблема е, че разликата не е само в шарениите. Щом сте се хванали на хорото с М$$$ ще траете

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #67

    Отговор: Skype пак не пали :)

    4.2 при линукс не работи от 2 седмици. Иска си последната (4.3 за момента версия). При МакОС положението е същото...не вярвам под джам да е нещо различно.

  10. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    957
    #68

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Цитат Първоначално публикувано от protonic Виж публикацията
    Проблема е, че разликата не е само в шарениите. Щом сте се хванали на хорото с М$$$ ще траете
    Mи не, няма Ще правим нужното, за да ползваме каквото ни се иска. Но не ти забраняваме ти да си на хорото с новата версия :D

  11. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #69

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    4.2 при линукс не работи от 2 седмици. Иска си последната (4.3 за момента версия). При МакОС положението е същото...не вярвам под джам да е нещо различно.
    Така е. Затова им се чудя на джамжиите А аз винаги ползвам най-новите стабилни версии, защото знам, че са по хубави от старите.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #70

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Версия 4.2 има тук: http:// rghost.net/57565291 (махни интервалите след //)
    Не е инсталатор, а работещо .exe - разархивираш и стартираш. Аз го пробвах с Win7-32Bit, не знам как е в XP.
    Мерси, но ми трябва версия преди 4.0 - например 3.8., даже вероятно трябва да е 3.8 портабъл, за да върви на уин 7. Има ли и такива там, нещо ми е трудно да изровя правилния файл, някои линкове в темата от руския форум не са активни вече.
    Този пост е редактиран от t_lady; 25-08-14 в 16:21.

  13. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #71

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Вие не разбрахте ли още, че старите версии НЯМА да работят!!!???


    When we retire older versions of Skype, if you are still on an older version, you would be signed out of Skype automatically and won’t be able to sign in again until you upgrade to a new version. Simply follow the steps below to download, install, and sign in to the latest version, and you’ll be back in Skype in no time.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #72

    Отговор: Skype пак не пали :)

    За повечето хора , разликите във версиите са само визуални. Кой го вълнуват протоколи, криптиране и т.н.

  16. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #73

    Отговор: Skype пак не пали :)

    уф, най-сетне офлайн съобщения с новия протокол... интересно, че дъртия 2.6.0.95 за още по-дъртия ми андроид 2.3.7 телефон още баца?!

  17. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    957
    #74

    Отговор: Skype пак не пали :)

    Цитат Първоначално публикувано от t_lady Виж публикацията
    Мерси, но ми трябва версия преди 4.0 - например 3.8., даже вероятно трябва да е 3.8 портабъл, за да върви на уин 7. Има ли и такива там, нещо ми е трудно да изровя правилния файл, някои линкове в темата от руския форум не са активни вече.
    Линкът, който дадох за 4.2 работи, но ето и 3.8: http:// rghost.net/57558564 (интервалите пак)

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    За повечето хора , разликите във версиите са само визуални. Кой го вълнуват протоколи, криптиране и т.н.
    Криптиране... Стенли, но това е програма за чат, по дяволите... Аз, да ти призная, и ICQ ползвам. Дори MSN, при това ми е любимият. Истината е, че от дълги години съм "строил" всички протоколи в Miranda(NG), a сега MS спряха SkypeKIT и ми развалиха рахата. Което няма как да ме накара да се втурна мигновено към последната версия, 'щото видиш ли била криптирана. И двамата брилянтно знаем, че "старият" протокол на Skype e далеч от недобре криптиран - нали няма да го оспориш?

    Нека споделя собственото си виждане за този афинитет към старите версии: част от потребителите (включително аз) не понасят визуално новата версия (аз И старата не понасям, за мен "Skype" има/ше този вид), друга част ползват доста слаби машинки и не щат да заделят половината си памет за резидентно работеща "бъбрилня". Странно как Miranda ми "държи" пет протокола с 20-на MB памет, а оригиналният Skype клиент иска поне 7-8 пъти по толкова...

    Цитат Първоначално публикувано от protonic Виж публикацията
    Вие не разбрахте ли още, че старите версии НЯМА да работят!!!???
    Ние сме от несхватливите, предай се... А тонът ти звучи ... за да бъда възпитан - неприемливо!
    Този пост е редактиран от Karata; 25-08-14 в 18:00.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #75

    Отговор: Skype пак не пали :)

    3-та версия не върви под 7-ца, току що я пробвах - portable и инсталационна версия. Направо си казва че има несъвместимост - и под 32 и под 64 битов уйндоус. ХП нямам под ръка в момента.
    Но имам 5-ца portable която без проблем си върви под XP. - за визията - от настройките може да си я направите да изглежда като 3-ка.

    Skype3.8.0.180Portable
    SkypeSetup3.8.0.180.exe
    Този пост е редактиран от Pat; 25-08-14 в 17:37.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DELL не пали на батерия
    От mjechev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 11
    Последно: 09-01-14, 15:08
  2. телевизор vestel 21"crt не пали
    От jojobix във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 02-02-09, 22:10
  3. Странен проблем с лаптоп, на ток не пали ???
    От glarus във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-08, 13:04
  4. asrock k8nf4g не пали???!!!
    От ilhanbg във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 21
    Последно: 30-12-05, 22:01
  5. пали когато си поиска?!
    От pro във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 19-02-04, 15:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе