Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

какво да я правя тая фирма продавач

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    6
    #16

    какво да я правя тая фирма продавач

    ако пак не ти сменят диска а ти го върнат същия "поправен " защото за да ти го сменят искат да има поне 15% лоши сектори поне на мен такъв номер ми погоди една фирма.Разнасяха го около три месеца на последния път го изтървах "без да искам" от около 1.20 та чак тогава го смениха с друг.Ако решиш да го изтървеш поне гледай да няма видими белези

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #17

    какво да я правя тая фирма продавач

    гледам приказвате за bad sectors ае и аз имам един проблем с моя IBM Quantum 15GB значи след като си напраих формат и смених file system с NTFS и промених размера на partitions преди бяха два равни сега ги направих 10 и 5 и сега имам следния проблем значи като сложа нещо по обемно на D (Downloads) и почва една хубава музика от HDD като скърцане но не точно и след известно време ми излиза cylindric erundancy check error (може да бъркам за името) а понякога просто само рестарт ме спасява Scandisk и Defragment-a не го четат тоз дял като сигнат до проблемното място и засичат много лошо

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    79
    #18

    какво да я правя тая фирма продавач

    slavi33

    На сайта на Maxtor има една програмка "Powermax". Teствай с нея. Като даде грешка, прочети какво пише на сайта относно грешката... В същност, когато фирмена утилита открива нередности, диска трябва да бъде сменен. Или в самата фирма, преди да вземеш диска, нека да пуснат PowerMax. Ако даде грешка, нямат право да твърдят, че всичко е наред. Иначе е добра идея да разпечаташ избрани места от закона и да им тикнеш в носа... еее ... желателно е и да драснеш тук-таме с маркера, да не се правят на слепи.

    Допълнено:

    ето линка : http://www.maxtor.com/en/support/downloads/powermax.htm

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    79
    #19

    какво да я правя тая фирма продавач


  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #20

    какво да я правя тая фирма продавач

    вие ми говорите за някакъв си хард, преди 6 месеца един приятел купува лаптоп Compaq от Техномаркет Европа (на стойност колкото един автомобил), вносителя и гаранцията съответно са "Мултиелектроникс", батерията обаче се оказа че не работи, - човек ще си каже - абе нали е чисто нов, има гаранция, да де, ама великия "Мултиелектроникс" каза - " за батериите и зарядните гаранция не даваме" - това им беше отговора.....по-големи мошенници не съм виждал.......

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    60
    #21

    какво да я правя тая фирма продавач

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">За да се оправи , трябва едно сериозно UPS -4e ( Unbreakable Power System ) от Smart серията...

    <div align="right">оргинално мнение на Mr.TECHNO</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    UPS = Uninterruptible Power Supply

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #22

    какво да я правя тая фирма продавач

    защо не се консултираш с адвокат / най добре познат/ и да гоо пратиш при тях да им "обясни " някои последици от подобни действия ..... / малко да ги стреснеш де / !!!



    п.п. ако и това не стане .........

    п.п.п. май само тухлите останаха ......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. ами не знам какво да правя...
    От lorams във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-09, 10:44
  2. С какво да си правя MP3 дискове ?
    От heinachi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-07, 16:38
  3. Директории,- какво да ги правя?
    От cristo във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-07, 22:35
  4. какво да го правя този рар?
    От MAPBuH във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 08-07-04, 14:32
  5. Какво да правя си тоя нет
    От spun във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 08-12-03, 19:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе