Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 144
Like Tree9Одобрявам

Ремонт и сервиз

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    12
    #76

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Ами да общо казано е. Емии това казват като информация. Иначе се чува нормалното цъкаване при вкл. и изкл. Утре ще се обади на един майстор да пита дали може да го погледне и евентуално да даде повече информация за платката. Благодаря и ще погледна ръководството. Поздрави
    П.П. Накрая е - ZA модела.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    6
    #77

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Здравейте, моля за мнение дали това се получава при удар или е възможно и сам да си стане така екрана ? Телевизора е марка "Samsung", модел "UE55KS9002TXXH", купуван нов преди около 3 4 години. Най-вероятно синът ми го е ударил, но няма как да съм сигурен. Телевизора се включва и картината (мацаницата) се променя, има звук и се чува, че и менюто работи. Също така искам да попитам дали според вас се ремонтира и можете ли да ме насочите към сервиз за телевизори (за предпочитане в гр.София). Сега сядам да чета из форума, но искам все пак да попитам и тук. Извинявам се и знам, че най-вероятно е писано 100 пъти по темата. Благодаря предварително
    Този пост е редактиран от npetrov; 03-01-21 в 21:38.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #78

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Няма какво да "четеш във форума". Освен ресет и изключи го от тока за 5мин. друго няма. Иска си технически ремонт и си търси сервиз.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #79

    Отговор: Ремонт и сервиз

    npetrov
    Така не се разбира, имали картина и каква е тя. Снимка?

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    6
    #80

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Извинявам се, опитах се да прикача снимкки, но нещо не са се прикачили. Сега прикачвам пак. А във форума исках да прочета в кой сервиз да отида, а не дали мога сам да си оправя телевизора. Та моля да ми препоръчате и сервиз за Самсунг Когато ръчкам по менюто картината се променя.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    48
    #81
    Цитат Първоначално публикувано от npetrov Виж публикацията
    Извинявам се, опитах се да прикача снимкки, но нещо не са се прикачили. Сега прикачвам пак. А във форума исках да прочета в кой сервиз да отида, а не дали мога сам да си оправя телевизора. Та моля да ми препоръчате и сервиз за Самсунг Когато ръчкам по менюто картината се променя.
    Не е причинено от удар.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #82

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Цитат Първоначално публикувано от kosama Виж публикацията
    Здравейте, малко преди коледните празници телевизорът сдаде багажа. Не се включва. Телевизора LG 42PT353A, Serial No.: 103MAGP3C967. .
    Ето сайта на LG България.
    Има координати - телефон, адреси - обади се и питай!

    Пп. Като въведа серийния номер - пийазва, че е 105UC9V.AEE

    LG 105" (266 cm) 5K ULTRA HD TV с webOS и аудио система harman/kardon с мощност 150 W

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    25
    #83

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Здравейте, вчера включих един стар приемник на Мтел и телевизора не се включи изобщо. Усетих миризма на изгоряло около HDMI входа където беше включен приемника. Съответно със сегашния приемник не тръгна отново. От един сервиз ми казаха, че 99% е изгорял мейн борда и че е "офазен". колко би струвал един такъв ремонт и има ли смисъл да се прави според Вас. Модела на телевизора е Samsung UE46F6670. При опит за включване се чува само едно цъкане, като телевизора не тръгва (нито картина нито звук) Благодаря за мненията предварително.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #84

    Отговор: Ремонт и сервиз

    поради офазяване на изхода на приемника на М-тел е изгорял комутационният чип отговарящ за връзката HDMI портове - ISP процесор на телевизора. Сменя се целият Main Board
    https://www.ebay.it/itm/Motherboard-...-/274397173115
    https://www.ebay.co.uk/itm/SAMSUNG-U...-/274479845312
    https://www.tvparcamerkezi.com/tv-bo...ting&order=ASC

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    25
    #85

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Благодаря за отговора. Предложиха ми оригинален мейн борд за 250 лв + 120 лв за работа. Чудя се дали да не потърся подобен размер ТВ втора употреба и да не правя този.

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    3
    #86

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Здравейте,

    Бихте ли препоръчали сервиз за ремонт на sony kdl 47w805A, ако е възможен изобщо? Обадих се на един от официалните такива и ми казаха, че проблема е в някаква платка, а такива вече нямало за този модел и няма как да бъде извършена смяната.
    Снощи започна всичко - рестартира се няколко пъти подред - през около 5-7 минути, с мигаща червена светлина. След 2-3 изключвания от тока вече стига само до логото, след което черен екран и отвреме, навреме тънки бели черти на случаен принцип.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    26
    #87

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Цитат Първоначално публикувано от aboykov Виж публикацията
    Здравейте,

    Бихте ли препоръчали сервиз за ремонт на sony kdl 47w805A, ако е възможен изобщо? Обадих се на един от официалните такива и ми казаха, че проблема е в някаква платка, а такива вече нямало за този модел и няма как да бъде извършена смяната.
    Снощи започна всичко - рестартира се няколко пъти подред - през около 5-7 минути, с мигаща червена светлина. След 2-3 изключвания от тока вече стига само до логото, след което черен екран и отвреме, навреме тънки бели черти на случаен принцип.
    Здравейте!
    За препоръка на сервиз кажете местоположението Ви. Дори да я няма част налична като нова е възможно да се намери 2-ра употреба от телевизори на части.Може и платката да подлежи на ремонт-зависи колко е сложно.
    Този пост е редактиран от ganev; 02-04-21 в 10:33.

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    3
    #88

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Цитат Първоначално публикувано от ganev Виж публикацията
    Здравейте!
    За препоръка на сервиз кажете местоположението Ви. Дори да я няма част налична като нова е възможно да се намери 2-ра употреба от телевизори на части.Може и платката да подлежи на ремонт-зависи колко е сложно.
    Вярно ... За град София става въпрос.

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #89

    Отговор: Ремонт и сервиз


  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    3
    #90

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Да, именно от стемарк ме посъветваха да не се занимавам, затова и реших да питам тук - дали знаете някой, който би свършил работа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София
    От ockac23 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 15-01-17, 01:08
  2. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 14:34
  3. Сервиз за ремонт на хладилници в София ?
    От kuehlschrank във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 30
    Последно: 06-07-11, 21:32
  4. ремонт на рс
    От RISTAKI във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 24-07-07, 15:27
  5. ATI - ремонт TV OUT
    От commguy_79 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 20-10-05, 17:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе