Страница 20 от 46 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 677
Like Tree71Одобрявам

DVB-T приемник / FAQ - на първа страница, избор, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    135
    #286

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от denyo Виж публикацията
    Да, явно това свистене на захранването е някаква слабост на модела, защото вече няколко човека се оплакаха (екземпляра 8113 който лично съм виждал, също издава шум, но трябва да си сложиш ухото на приемника за да го чуеш и наистина се появява когато приемника е изключен, т.е. когато захранването остане без товар). Сам прецени дали ще настояваш за подмяна с нов приемник (който може да прояви след време същия дефект) или докато не му е изтекла гаранцията, май по-добре в сервиза да го погледнат, но пак зависи колко е читав сервиза. Ако просто има хлабина някаква в импулсния трансформатор, може да се залее с парафин. Иначе ако монитора ти няма DVI или HDMI няма смисъл да се занимаваш. Но и да има цифров вход, не забравяй, че монитора е направен да се гледа отблизо, а телевизия човек обикновено иска да гледа от далеч.
    Смениха ми го веднага,имаше още няколко човека на като мен.

    Днес сутринта сканирах и са добавили още два канала а сега и още един ,вече са 11.
    Този пост е редактиран от chitalov; 30-09-13 в 13:46.

  2.  
     
  3. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #287

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Моля за малко помощ колеги ?!?! Търся приемник за DVB-T с наличен RJ-45 порт и стабилен медиен плеър,който да мога да закупя от България или сайт. Ще се използва освен за телевизия и за стрийм по мрежа на видео и музика в "тежки" формати.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #288

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    frizera
    Dune HD Media Player - Dune HD TV-102-T2 | Dune HD

    този май имаше RJ-45 порт
    GENERAL SATELLITE HD 9011 E
    frizera одобрява това.

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #289

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Да, General Satellite има такъв порт, но със забележка - в зависимост от конфигурацията.... А и се съмнявам, че ще покрие изискванията ми за стрийм. Дюна с Т2 тунер дали няма да създава грижи относно ефирното приемане? Иначе относно стрийм се надявам да не е на нивото на някои плеъри с този чипсет, че като чета коментарите .... леле леле...
    Благодаря hristoslav2 за бързия отговор !!!

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    1
    #290

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Имам декодер NotOnlyTv lv6tboxhda2 и забелязох, че информацията какво дават в момента и какво следва по текущия канал, не се обновява. Информацията се изтегля при първото включване на канала и после си стои една и съща, а вече са започнали други предавания. Ако някой знае дали може да се оправи?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #291

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Tolio
    При всички програми ли е така?
    Прилича на бъг във фирмуера. Направи му ъпдейт - кликни на DVB-T on TV
    NOT ONLY TV
    http://www.notonlytv.net/download_LV6TBOXHD.html
    Всяка вечер след полунощ НУРТС опресняват инфото в EPG.

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Дюна с Т2 тунер дали няма да създава грижи относно ефирното приемане? Иначе относно стрийм се надявам да не е на нивото на някои плеъри с този чипсет, че като чета коментарите .... леле леле...
    Приемниците с DVB-Т2 могат да приемат и DVB-Т

    Ето ти модел само с DVB-Т
    http://dune-hd.com/eng/products/set_top_boxes/41

    Dune са едни от най-добрите. 4 провайдера на кабелна телевизия в Европа, имат сключени договори с тях и предлагат техни сет-топ-боксове на клиентите си.
    Попитай колегите за мнения относно продуктите на Dune
    https://forum.setcombg.com/%D0%BC%D1...-dune-pro.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-10-13 в 17:20.

  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #292

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Вече си избрах Дюна и междувременно се убедих в това което си писал колега hristoslav2. Въпроса е с покупката,защото при местните дилъри го няма този продукт. Утре ще звъня по телефони пък да видим какво ще се получи. Благодаря отново!!!

  10. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #293

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Питал съм за този модел и ми отговориха , че засега няма да го внасят , но може нещо да се е променило междувременно .

  11. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #294

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Питал съм за този модел и ми отговориха , че засега няма да го внасят , но може нещо да се е променило междувременно .
    Ако толкова сте решили да трошите пари може да вземете някой блу рей с тунер като например :
    SAMSUNG BD-F6900/EN :: Blu-Ray плейъри :: Blu-Ray плейъри :: DVD и Сателитни приемници :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    15
    #295

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Здравейте, оказа се телевизора Тошиба 24" HV10G май няма DVB-T . Освен това имаме още 2 телевизора, които са кинескопни. Мислим първоначално да ползваме един тунер защото през деня стоим на единия етаж където са кинескопните, а вечер спим на другия ъдето е тошибата, а затова ще си го носим. Четох и се насочих към следните варианти като моля да ми отговорите бързо защото утре вероятно ще се купува тунер.
    1 Strong 8113
    2 X-TREMER DTV-X4 RF/ANT ТВ тунер X-TREMER DTV-X4 RF/ANT - Търговска верига "Зора"
    3 ЦИФРОВ DVB-T ДЕКОДЕР NOT ONLY TV BOXHDA2
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NLY-TV-BOXHDA2
    ще се ползва основно за телевизия но понякога ще се гладат и филми от флашка, интересна е и функцията за запис на една програма докато се гледа нещо друго. Очаквам препоръки и предварително благодаря.

  13. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #296

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    1. Стронг 8113
    2.Not only TV .....
    3.X-Tremer ...

    Иначе има и други читави декодери , но не се продават от големите вериги за техника .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    86
    #297

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    А какво мислите за този
    DVB-T приемник TV Star T-1030 HD USB PVR

  16. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #298

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Мисля , че за телевизия става .

  17. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #299

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    1. Стронг 8113
    2.Not only TV .....
    3.X-Tremer ...

    Иначе има и други читави декодери , но не се продават от големите вериги за техника .
    За стронга ако телевизора има скарт или HDMI, SRT 8115 е по-добрият избор пред 8113.
    Аз съм със 8113, картината е добра но е супер бавен, за филмите не знам как е.Другият модел 8115 го пишат че е със нова генерация тунер и би трябвало да е по-добре.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    15
    #300

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    За стронга ако телевизора има скарт или HDMI, SRT 8115 е по-добрият избор пред 8113.
    от прочетеното в първите постове на тази тема останах с впечатление че 8113 е едва ли не най-добрия от евтините тунери продавани в големите хипермаркети и по-добрия в сравнението с 8115.
    предавателя ни е на около 7-8 км по права линия, а аз съм на високото, чувам обаче че хората в ниските части на града не могат да хващат цифрова телевизия със стайни антени.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 46 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5214
    Последно: Днес, 10:11
  2. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  3. Strong / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 19-03-24, 11:10
  4. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе