Страница 25 от 33 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 482

Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    5
    #361

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Задравейте, имам елит pv-4000 с USB проблемат ми е следния Свързах усилвател 5+1 на елитката но като пусна музикален диск се чува звук само от предните колонки, по настройките всичко пробвах. Пусках и двд диск там буфера работи но слабо. Нялакво обяснение по вапроса да имате???

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    15
    #362

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от Hell
    Изтегляш PV-400USB-secondshoe-v2 DTS.nrg и го записваш на CD-R или CD-RW със заваряне на сесията и пускаш диска в ДВД-то или следваш инструкцията:

    Стъпка 1: Изтеглете необходимият файл за UPDATE
    Пример:
    - 371X.NRG <http://www.elite.bg/../Download/PV37...X_outline.ISO>

    Стъпка 2: С предпочитаната от Вас програма за записване на CD-R/CD-RW прехвърлете съответния файл на празна подложка (CD-R ili CD-RW). !!! Използвайте опцията запис на CD от файл
    (burn CD from file / burn image / ...) !!!
    След записа трябва да получите CD с етикет (lable) ELITEMTK и единствен файл в него с име 371.BIN (Съответно - 377.BIN, 388.BIN, 399.BIN, 400.BIN, 790.BIN, 793.BIN, 800.BIN, 801.BIN).

    ВАЖНО!!!
    При ъпдейт на всички Плейъри и системи за Домашно Кино закупени преди 01.10.2005 , с начален екран:

    (PV-370X, PV-371X, PV-377X, PV-388X, PV-399X, DHT-790X) трябва да се преименува файла на MTK.BIN
    и етикет (lable) MEDIATEK.


    След този ъпдейт началният екран се сменя с нов:

    При желание за последващ ъпдейт вече може да се използват новите имена на моделите - 370.NRG, 371.NRG, 377.NRG, 388.NRG, 399.NRG, 400.NRG, 790.NRG, 793.NRG, 800.NRG, 801.NRG
    и етикет (lable) ELITEMTK

    Стъпка 3: Поставете диска в DivX плеъра.

    Стъпка 4: След затварянето на CD лоудъра, системата ще разпознае автоматично диска и на черен екран ще излезе съобщение:

    UPGRADE FILE DETECTED

    UPGRADE ?
    PRESS PLAY TO START

    съобщаващо, че е открит файл с ъпдейт и системата очаква потвърждение за неговото стартиране.

    Стъпка 5: Натиснете бутона PLAY () за да стартирате процедурата.

    Стъпка 6: Изчакайте да приключи процедурата изцяло. След кратко четене, системата ще изведе съобщение:

    UPGRADE FILE DETECTED

    UPGRADE ?
    PRESS PLAY TO START
    COPPING

    последваноот

    UPGRADE FILE DETECTED

    UPGRADE ?
    PRESS PLAY TO START
    UPGRADING

    след което ще се отвори лоудъра със диска и ще започне да записва новия софтуер. Докато е отворен лоудъра извадете диска с ъпдейта без да затваряте лоудъра или натискате някой от бутоните на панела или от дистанционното управление. След приключване на процедурата, траеща около 1-2 минути, системата ще изобрази логото на екрана и автоматично ще прибере поставката за диска. Системата е готова за нормална употреба!

    Успех !





    e това е върха направих всичко но ми заби двд и сега какжо да правиа не е актижно ништо казвамви направо ми е мька какжо да направиа от дистанционото не иска pls na skype ricaria plsss

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    54
    #363

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    a дали възпроизвеждат WMV формат?

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    1
    #364

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравейте!
    Онзе ден си взех този плеър, но при divx филми нещо не ми зарежда субтитри и дори не ги вижда в папката. Субтутрите са ми с разширение sub (не знам дали това може да е проблема?). Ако някой има идея какво може да се направи, моля, дайте съвет.
    И още нещо - не иска да ми смени езика на менюто. Давам да е Български, но си остава на някакъв друг, защо така?
    Благодаря предварително.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    1
    #365

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    ПИЧОВЕ ПОМОЩ! ДНЕС СЕ ОПИТАХ ДА СИ ЪПДЕЙТНА ЕЛИТА DHT 790 X С ФАИЛ 790_1.nrg ИЗПРАТЕН МИ ОТ СУПОРТ ЕЛИТ ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НО МИ ИЗЧЕЗНА ЗВУКА.СТАРАТА СТРАНИЦА НА ЕЛИТ ,КЪДЕТО ИМАШЕ ОРГИНАЛНИЯ СОФТУЕР ИЗЧЕЗНА ЯКО ДИМ.НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА ПОМОГНЕ С ЧИТАВ ЪПДЕЙТ ИЛИ С ОРГИНАЛНИЯ АДРЕСА МИ Е mgeorg@abv.bg БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    15
    #366

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    eto pich za tova keto iskash ami az sigo opravih moeto ama tyk mai nikoi ne pomaga basi foryma http://elitefan.hit.bg/NEW/NEW.htm nadiavam se da ti pomogne i da znaesh sam si vinoven kato ne gledash ami az taka si precakah dvd ama si go opravih

    Цитат Първоначално публикувано от bochi
    Задравейте, имам елит pv-4000 с USB проблемат ми е следния Свързах усилвател 5+1 на елитката но като пусна музикален диск се чува звук само от предните колонки, по настройките всичко пробвах. Пусках и двд диск там буфера работи но слабо. Нялакво обяснение по вапроса да имате???
    ami pich ima si nastroiki8 v elita az sum s sobstven subbufef koito si e aktiven

    Цитат Първоначално публикувано от bochi
    Задравейте, имам елит pv-4000 с USB проблемат ми е следния Свързах усилвател 5+1 на елитката но като пусна музикален диск се чува звук само от предните колонки, по настройките всичко пробвах. Пусках и двд диск там буфера работи но слабо. Нялакво обяснение по вапроса да имате???
    ami vzemi tova http://www.pazaruvaj.com/dvd-plejyri...p21062758.html

    //mod edit
    Не пускай последователни постове а ползвай бутона "Редактирай". И пиши на кирилица!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    1
    #367

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    кажете за колоните
    и аз имам проблем. не ми свирят предните (центъра, буфера и задните свирят). в настройките за звука съм включил Pro Logic-a, изключил съм караокето, но пак не работят. като включа системата (тя също е елит) през AUX към телевизора предните заработват но много слабо
    благодаря предварително

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    5
    #368

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Хора, помагайте, че вече едва издържам това ДВД Elite PV-400USBL. Записвам филми, които с такъв кеф решавам да изгледам и изненада-има си картина, има субтитри, има атмосфера, но гласовете на актьорите почти не се чуват, да не кажа хич. Доста е изнервящо. Пускам диска на детето в стаята на Elite PV-374Х и всичко си е както трябва. Изчетох доста от темите тук, но определено не намерих подобен проблем или съм пропуснала И още нещо-има ли възможност да е с БГ меню, защото по начало няма май? А детското ДВД си има.... Ще съм ви мнооого благодарна, ако някой ми разясни какво да правя.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    33
    #369

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравейте, по въпроса за не чуването на говора - това се получава защото сте си пуснали DVD то на 5.1 на стерио колони , съответно нямате център и не чувате говора. Решението е следното - от пулта на дистанционното натискате А MODE докато ви изпише стерио а не 5.1 . Трябва да работи.

  12. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #370

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от mijege
    ПИЧОВЕ ПОМОЩ! ДНЕС СЕ ОПИТАХ ДА СИ ЪПДЕЙТНА ЕЛИТА DHT 790 X С ФАИЛ 790_1.nrg ИЗПРАТЕН МИ ОТ СУПОРТ ЕЛИТ ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НО МИ ИЗЧЕЗНА ЗВУКА.СТАРАТА СТРАНИЦА НА ЕЛИТ ,КЪДЕТО ИМАШЕ ОРГИНАЛНИЯ СОФТУЕР ИЗЧЕЗНА ЯКО ДИМ.НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА ПОМОГНЕ С ЧИТАВ ЪПДЕЙТ ИЛИ С ОРГИНАЛНИЯ АДРЕСА МИ Е mgeorg@abv.bg БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    Споко и аз го имах този проблем преди доста време..довечера като се прибера ще ти пратя читав ъпдейт!!!

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    5
    #371

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Mnogo ti blagodaria PROTEL

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1
    #372

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравейте !
    Имам двд ELITE PV-400 USBL , скоро гледах в Метро са пуснали нов модел мисля че беше PL 4000 ама не съм сигурен, но пишеше че може да се променят шрифта и цвета на субтитрите.
    На моят плейър суртитрите са малко кофти на DivX филми, повече трябва да се взирам, има ли някой ъпдейт за този модел.? Благодаря предварително !
    Може и на е-майл venci.t@gmail.com

  16. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #373

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравей diablovt,

    Отиваш на сайта abv.bg и отваряш elitedvd@abv.bg с парола 123456, отваряш чекмеджето и си изтегляш от папката Elite DTS файла "PV-400USB-secondshoe-v2 DTS.nrg".След това го записваш с Нерото на едно CD и си готов за ъпгрейда на фирмуера си. Този ъпдейт включва всички пложителни промени направени от потребителите на този форум за всички които искат да имат по-големи субтитри и да имат DTS звук. Следвай инструкцията за ъпдейта за да не стане беля.
    Успех !

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #374

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Някой не е ли писал фърмуер за 4000USB ? Файловия менаджер е ужасен с тези орязани имена. Не ми е ясно, защо трябва да е разделен на 2 бокса, като в десния няма нищо.
    Ако някой знае да има фърмуер с поддръжка на дълги файлови имена, ще съм му много благодарен.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    90
    #375

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравеите да попитам как се справя ELITA с DVD9?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 33 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Elite PV- 4000 USB !!! - Мнения, проблеми и тяхното решение
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 23
    Последно: 03-08-09, 22:17
  2. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  3. сравняване на двата най добри DIVX playera{Elite PV-400USB ели DV-1000HD-new}
    От bigbanny във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-07, 23:12
  4. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе