Страница 28 от 33 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 482

Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    2
    #406

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Светльо, безкрайно ти благодаря. Вече го преформатирам.Предполагам,че ще стане. Моля те дай акъл как да си оправя тъпото меню при слушанена мр3 и/или филми. Показва само първите 2-3 символаи то влявата половина. Вдясно-нищо. Закакво иде реч?!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #407

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Немога да ти помогна за менюто защото го нямам този модел плеър.

  4. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #408

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Да не би да са много дълги имената на мп3-ите ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #409

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    С 2 думи оригиналния софт за момента с който се продава ЕЛИТ 4000 USB изглежда като този в началото, когато бяха пуснати първите плеърите на Елит с МТК чипа.
    М/у другото има нещо хибридно, но нескопосано. Наистина е орязана възможността за цялостно изписване на имената изобщо. Шрифта на менютата би трябвало да бъде валиден и за субтитритр, но НЕ! Използвали са АВАНТИ с много голямо междуредие. Иначе разпознава и чете всичко налично към момента като кодеци и покрива нормативите. Трябва му само една корекция на шрифта за субтитрите и визуализация на иконите в менюто, както бе направено в последствие с всички модели на Елит на базата на МТК. Хубаво ще е който може да помогне да се докорегират тези неща в новия модел 4000 USB и ще стане един отличен плеър спрямо много други подобни на пазара. Чрез USB-то разпознава и чете безупречно.
    Предварително БЛАГОДАРИМ за съдействието на разбиращите тази материя!!!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #410

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    За да стане това трябва да намерим схема на кабела ( на платката има 4 извода за тази цел) с който да се изтегли фърмуера от двд-то и с програмите за МТК чипсета да се коригират бъговете

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #411

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Ще е чудесно! Дано някой помогне. Мисля още, че липсват и някои кодеци като цяло в оригиналния фърмуер.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    11
    #412

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравейте. Малко късно се включвам за това ДВД но от скоро имам Elite PV-400USB NEW. Някъде около 15-16 стр на тази тема се споменава за него, но нищо по късно за ъпгрейд.
    Айде ако някой има инфо как да се махнат големите жълти букви на субтитрите чрез някакъв ъпгрейд за този модел нека помогне. Thank you

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    1
    #413

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравейте, купих си един Elite PV-4000 USB, уж пише че чете хардове до 80 гб, моя е точно толкова, но ми дава само "празно устройство" или нещо такова, харда е за лаптоп ако има някакво значение. Каква може да е причината?

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #414

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Собственник съм от три дни на Елит PV-4000USB.
    Изтеглих от нета ъпдейт за модела и реших да го ъпдейтвам.Сложих му диска с BIN файла.Намери го и не след дълго изкара диска и новотo лого на ДВД-то.Проблема е че сега не мъцва грам.Все едно няма ток.Ни лого ни нищо.Тоталка умре.Какво да правя?
    Между другото се занимавам с карбуратори и мога да помагам.
    Благодаря и

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #415

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Elite PV-400USB , Elite PV-400USB NEW , Еlite PV-4000USB доколкото знам са 3 различни модела.Случайно да си го ъпдейтвал с фърмуер за Elite PV-400USB....щото ако е така май ще стигнеш до сервиза ?!

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #416

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Грешката си е моя защото накрая не използвах "reset"бутона от дистанционното.В гаранция е ще ми го сменят предполагам

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #417

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Проблема е, че за сега няма ни един ъпдейт точно за този модел 4000 !!!! USB и всъщност си го ъпдейтнал със съвсем друг софтуер!

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    8
    #418

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    имам няколко update за elite pv - 4000 usb пробвах само единият и коригира поне на пръв поглед бг в менюто другите не знам какво правят и затова не съм ги пробвала ако някои иска ще му ги пратя
    ако има някой update който е с новите кодеци ще съм благодарна също да ми ге даде за модел elite pv 4000usb

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #419

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Можеш ли да провериш дали в тези ъпдейти някой е оправил файл менаджера, че с оригиналния яко се режат имената на файловете ? С какви нови кодеци имаш проблем ?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #420

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    mariadg1 - Браво!
    Къде ли не търсих, но никъде не открих ъпдейт за модела - 4000 USB. Къде ги намери? Моля те сподели.
    А проблемите с оригиналния за 4000 USB са: файл мениджъра реже, гаден и широк шрифт, липса на доста кодеци.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 33 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Elite PV- 4000 USB !!! - Мнения, проблеми и тяхното решение
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 23
    Последно: 03-08-09, 22:17
  2. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  3. сравняване на двата най добри DIVX playera{Elite PV-400USB ели DV-1000HD-new}
    От bigbanny във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-07, 23:12
  4. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе