Страница 29 от 33 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 482

Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    8
    #421

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    да оправен е файл менаджера и шрифть е оправен, но кадеци май няма нови

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    8
    #422

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    http://forum.softpedia.com/index.php...post&id=373695
    това е ъпдейта, който инсталирах

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    8
    #423

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    записах го с UltraISO след това го слагаш в ДВД натискаш play след като извади дискът от двд го махаш и чакаш около 5 минути може да беше и повече след това излиза логото почти същото малко по- добра резолюция оправяш езика, че е на друг език и готово.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    8
    #424

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    http://forum.softpedia.com/index.php...post&id=369194
    този не съм пробвала, но пише, че е оригинал ако не харесате онзи ъп дейт мисля, че е за връщане в старото състояние, ако някой го пробва да пише дали е така

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #425

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Пробвах ъпдейта за Елит 4000 USB и се установи, че на файл менъджера е корегиран шрифта и изрязването на надписите до някъде.
    Иначе шрифта за субтитрите си е стария оригинално заложен, нещо като AVANTI BG с разтеглено междубуквие
    (за по-читима визуализация трябва да бъде сменен с къде по-добър - например HEBAR Condens или шрифта от ъпдетите на RDK).
    И сега основния проблем - ЛИПСВАТ XVID - кодеците!!! Не е за вярване ама да! Моля, който е преработвал оригиналните фърмуери за другите Елите на база чип MTK нека да помогне. Вече е качен (Благодарение на mariadg1) оригиналния фърмуер и един опит за ъпдейт без решаването на споменатите проблеми за модела 4000 USB при другите в abv.bg - elitedvd@abv.bg с парола: 123456. Моля помогнете да се корегира шрифта и добави липсващите кодеци за XviD.
    ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!!!

  7. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    5
    #426

    Проблем със зареждането на субтитри

    Имам от няколко месеца Елит 4000 USB и като оставя настрана накъсването на картината от време на време,нямам никакви забележки.Свалих си наскоро един сериал,но за съжаление плеърът не иска да възпроизведе субтитрите.Изгледал съм на него десетки филми,но този проблем ми се появява за пръв път.Благодаря за помощта.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    8
    #427

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    imam oshte nqkolko updeita novi, koiot izlqzoha za tozi model, no ne sum gi probvala - kato gi probvam shte pisha!

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    1
    #428

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Пичове помогнете в неделя взех такъв модел на детето, пуснах един диск филмче и от USB друго детето ги изгледа на другия ден, плеара не чете нищо освен USB, реших че проблема е в основната програма изтеглих от пощата цитирана в настоящата тема и тръгнах да го зареждам изписа зареждане и след малко изгасна и повече не тръгва дайте съвет какво да правя, вече изобщо не тръгва.

    Защо никой не подава инфо нима онемяхте

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #429

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    На дистанционото има едни бутон source с него се избира USB или Диск според мене си му видял сметката с грешен файл за флашване

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #430

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение



    Цитат Първоначално публикувано от niki2001
    Пичове помогнете в неделя взех такъв модел на детето, пуснах един диск филмче и от USB друго детето ги изгледа на другия ден, плеара не чете нищо освен USB, реших че проблема е в основната програма изтеглих от пощата цитирана в настоящата тема и тръгнах да го зареждам изписа зареждане и след малко изгасна и повече не тръгва дайте съвет какво да правя, вече изобщо не тръгва.

    Защо никой не подава инфо нима онемяхте


    Мисля ,че въобще не си взел модела, за който се отнася форума модела на Елит PV-400 usb не се произвежда и отдавна се е изчерпал като наличност в търговските вериги!!!! Ти си взел от по новия модел PV-400USB New ,за който няма тъолкова положителни качества както са предходния съименник -вече доказал се като най-сплучливия модел на двд плеър!!!! Не е трябвало да се опитвш да ъпдейтваш твоя модел -- а по скоро да прочетеш цялата тема за да разбереш ,че не се отнася за твоя модел !!! Иначе успех

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    1
    #431

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Ако някой се интересува от Elite PV-400USBL мога да му намеря. За ваше облекчение ви оставям мобилен номер, на който да ме търсите: 0878652761

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #432

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Аз се интересувам да ми намериш модел PV-400 USB !!!!!!

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #433

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Някой пробвал ли е този фърмуер Elite PV-4000USB_27042008 , има ли xvid codec в него как е общо взето.Взех го от elitedvd@abv.bg

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    51
    #434

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от 3DNow
    Някой пробвал ли е този фърмуер Elite PV-4000USB_27042008 , има ли xvid codec в него как е общо взето.Взех го от elitedvd@abv.bg
    е някои пробвал ли го е бре?

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    5
    #435

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от botox
    Ако някой се интересува от Elite PV-400USBL мога да му намеря. За ваше облекчение ви оставям мобилен номер, на който да ме търсите: 0878652761
    Може ли малко повече информация за желаещите.

    Цена, Доставка, Гаранция, Нови ли са?
    Става ли с наложен платеж при доставка чрез куриерска фирма?


    Очаквам отговор.
    Благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 33 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Elite PV- 4000 USB !!! - Мнения, проблеми и тяхното решение
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 23
    Последно: 03-08-09, 22:17
  2. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  3. сравняване на двата най добри DIVX playera{Elite PV-400USB ели DV-1000HD-new}
    От bigbanny във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-07, 23:12
  4. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе