Страница 5 от 33 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 482

Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    23
    #61

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Цитат Първоначално публикувано от 4o4o
    bore, извинявай но съм те подвел за цените на чекмеджетата . Днес обикалях доста магазини в търсене на чекмедже за 3.5 инчов диск и най евтиният, който открих беше 47лв с ДДС всичко друго е 60-100лв. По евтини са за 2.5, а и не се нуждаят от допълнително захранване, както е при по-големите.
    Мога да Ви предложа външен USB rack + 40GB HDD IBM Deskstar 7200rpm на цена 95 лв.
    Ико някой има интерес да ми пусне л.с.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #62

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    сигурно ли е че това NERO DIGITAL работи с въпросния "нов фирмуер" ?
    някой да го е пробвал?
    аз източих от сайта на NERO кодек, напражих си едно филмче. плейара даже не го позна като поддържан от него фаил!


  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    35
    #63

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    А някой може ли да ми каже какви изходи има на задния панел? Интересно ми е да знам дали има вграден декодер за 5.1 с чинч изходи отзад

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    2
    #64

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения



    Хора, ще съм много благодарен, ако някой каже дали има DVD-плейъри на elite, които да четат DivX-филми, ЗАПИСАНИ НА DVD-ДИСК 4,7GB (а не на обикновено CD), и ако има такива, кои модели са; просто в сайта им не намирам нищо по въпроса, а понеже не съм много навътре в нещата, възможно е и да не знам какво точно да търся. THANX IN ADVANCE!!!

  6. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #65

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    nitnelav,
    моделите с Mediatek чип pv-366,370,371,377,388,399,400USB се справят чудесно, ограниченията са им резолюции до 720х576 и не поддържат GMC(3 wp).

    Поздрави!

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    2
    #66

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    :Super: Супер си, rdk , много ти благодаря за ценната информация! best wishes

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #67

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    интерисувам се може ли някои да направи субтитрите за този модел малко по дебели и с по голям кант на тях защото на белите сцени не се четат ясно
    Благодаря ви предварително

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    6
    #68

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Здравейте всички.

    Искам да ви питам вас и по-специално SUPPORT ELITE за един проблем който забелязах вчера.
    Пуснах филм чието име е несто от типа на DVDRip XviD AC3 WAF.avi формат на файла т.е. използва WAF което пак си е вид XviD.
    Проблема е че за съжаление филма тръгна без картина - остана си началната станица на плеъра в това време звукът се чуваше прекрасно.
    На какво може да се дължи това - висока резолюция на филма или самия кодек не се подържа от плеъра?

    Може ли да се оправи това без да се прекодира филмът?

    Поздрави!


  11. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #69

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Висока резолюция на филма. Трябва да се прекодира.

  12. TODD_BG
    Guest
    #70

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dvrender
    имам ХДД 300гб разделиъ го на 3 дяла които са 40гБ , 200гб и 40гб когато го мушнах в двд-то PV400usb пише че unsupport
    zashto???
    За да го познае двд-то задалжително дяла трябва де е примари и да е на FAT32.

  13. TODD_BG
    Guest
    #71

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dvrender
    и трите дяла са FAT32 но никои не позна.И другото е че преди да е изключи HDD* трябва да се* eject-ne а тази функция не я виждам в dvd-to
    Натискаш отново бутона на дистанционното на който пише USB и тогава вече можеш да махнеш HDD. Единия от дяловете ти задължително трябва да бъде примари и ще можеш да го видиш но да видиш и трите до сега не съм открил как става.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #72

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Цитат Първоначално публикувано от peterm
    ...Проблема е че за съжаление филма тръгна без картина - остана си началната станица на плеъра в това време звукът се чуваше прекрасно.
    На какво може да се дължи това - висока резолюция на филма или самия кодек не се подържа от плеъра?
    ...
    Провери дали резолюцията на филма е над 720 на 576, ако е така, то посмъртно няма да ти излезе картина, просто ограничението е от медиатек чиповете.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    6
    #73

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Цитат Първоначално публикувано от 4o4o
    Провери дали резолюцията на филма е над 720 на 576, ако е така, то посмъртно няма да ти излезе картина, просто ограничението е от медиатек чиповете.
    Мерси, много защото прекодирах филма в 730!!!!!! на 316 и той не тръгна отново и взех да се чудя какво става

  17. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #74

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Размерите трябва да са кратни на 16, такава резолюция 730х316 няма. Пробвай 720х304!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    27
    #75

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    като говорим за прекодиране, някой може ли да препоръча проста и надеждна програма за това. благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 33 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Elite PV- 4000 USB !!! - Мнения, проблеми и тяхното решение
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 23
    Последно: 03-08-09, 22:17
  2. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  3. сравняване на двата най добри DIVX playera{Elite PV-400USB ели DV-1000HD-new}
    От bigbanny във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-07, 23:12
  4. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе