Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 104
Like Tree45Одобрявам

Домашно кино или Ресеивър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #46

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Здравейте след като пообмислих нещата мисля че съм на път да взема решение коя система да избера. Мисля да взема готовото решение PIONEER HTP-073. Но бих искал да попитам.


    Ресиивъра дали позволява след време да сменя само фронталните колони със някакви по хубави дву или трилентови все пак чат пат ще слушам музика?

    Съответно дали важи същото и за пасивния субуфер?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #47

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Позволява . За суба - само пасивен .
    just_a_fil одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #48

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    с това решение доста се ограничаваш от към възможности с тази липса на изход за активен sub....

    минимално като цена решение за теб според мен е една qmaha 377 381.....

    мисля много добре се беше ориентирал и към това
    PIONEER S-ES21TB + PIONEER VSX-330-K
    ще ти върши работа..след време си вземаш един активен суб. и си готов


    svetlio1 и just_a_fil харесват това.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #49

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Според скромното ми мнение комплекта не си заслужава , то почти същото като масовите системи тип "всичко в едно" ... Дори 330 модела им е по-добър избор , а най-ниското ниво на Ямаха е още по-добре и от тях ... Ти си решаваш, но според мен дали ще е оня комплект на Пионер или произволен Самсунг/ЛГ от технотата , няма разлика ...

    п.п. Колегата е писал почти същото , докато аз търсех линковете .
    nassko1, just_a_fil и frodo харесват това.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #50

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Ех , тези пусти пари , ако предимството им не беше само в тяхното количество , ......

    Цена като за " бели " хора - Pioneer VSX-330 и проблема ще се реши само с избора на тонколони - комплект или на парче , пак според бюджета .

    - - - - - - - - - -

    Видях обява за Онкио 509 в базар-а , втора ръка , само за инфо .
    just_a_fil одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #51

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Какво е предимството на активтия буфер? И има ли смисъл от него в толкова мялко помещение?
    Преди около година имах Logitech Z623, мисля че буфера се водеше активен... и беше прекалено силен за стая като моята!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от just_a_fil Виж публикацията
    Какво е предимството на активтия буфер? И има ли смисъл от него в толкова мялко помещение?
    Преди около година имах Logitech Z623, мисля че буфера се водеше активен... и беше прекалено силен за стая като моята!
    Ами какво е мнението ви за това взимамРесиивър PIONEER VSX-329-K +Комплект за домашно кино PIONEER S-ES21TB + Колонa PIONEER S-21W


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #52

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Ми нямам си на идея какво да ти кажа за тоя суб....иначе ресивъра пак ще върши табота
    just_a_fil одобрява това.

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #53

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Цитат Първоначално публикувано от just_a_fil Виж публикацията
    .......................................................- - - - - - - - - -



    Ами какво е мнението ви за това взимам Ресиивър PIONEER VSX-329-K +Комплект за домашно кино PIONEER S-ES21TB + Колонa PIONEER S-21W

    Като идея за дом.кино , входящо ниво за малка стая е добър избор , според това , което имаш на джоб . Нямам идея от къде ще купуваш ресивъра , ако е от Тех.... , може да го нямат , модела не е от новите .
    Иначе модел VSX-330 и всички колони с отстъпка от този магазин . Само предлагам , купи си каквото ти харесва и от където искаш .

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #54

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Когато и аз се чудих какви компоненти да си закупя, минах през Технополис. Сварих човек на разположение в отдела с музиката, и го помолих да чуя нещо ниско бюджетно. Пусна ми комплект на PIONEER (не помня модел, но беше комплект със стоящи колони и субуфер). Прозвуча ми като пластмасарка - дандания и нищо отчетливо. След това го помолих да чуя нещо в по-висок клас. Превключи ресивера към стоящи Tannoy. Звука беше с космическа разлика. Стана ми учудващо колко зле звучи PIONEER, и категорично реших, че няма смисъл да си купувам "боклуци", а по-добре да изградя система с повечко търпение и повече бюджет.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #55

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Всички със сигурност сме съгласни с теб....но предлагаме според бюджета който е на половината от цената на svs-a ти..само и само да не е блурей плеар с пластмасови колонки
    just_a_fil одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #56

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Така нека да поограничим темата малко! Съгласен съм със всички че по-скъпите компоненти свирят по-добре, съгласен съм и че би било по-добре да изградя качествена и скъпа система. Уви за мое съжаление не мога да си го позволя, на дневен ред ми е подмяна на дограми във вкъщи, ел инсталации, изолации та трябва да я карам малко по кротко със парите. Въпреки всичко мисля да се спра на PIONEER HTP-073. Защото...
    1. Има го на промоция във Метро за 600 лв.
    2. По всеобщо мнение за тези пари едва ли бих могъл да получа нещо което да звучи по-добре.
    3. След време бих могъл да заменя евтините говорители със по качествени( закупувайки ги примерно втора употреба биха ми излезнали и по евтино)
    Все пак ако някой-има някакво предложение в този ценови диапазон до 800 лв, нека сподели!
    На ясно съм че избирайки този модел със сигурност правя доста компромиси но уви, няма пълно щастие

    Приемам предложения и за домашни кина но задължително да имам поне 1 HDMI вход!!!
    Този пост е редактиран от just_a_fil; 19-02-17 в 21:33.

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #57

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    За тия пари иди в магазина и си вземи нещо което ти харесва на външен вид, защото всички свирят еднакво зле. И каквото и да сменяш след време файда никаква няма да има, освен ако не смениш всичко.
    Ако бях на твое място щях да си взема нещо втора употреба за 400-500лв. да ме изкара докато събера пари за нещо което си струва инвестиция. За що годе "добро" домашно кино си трябват поне 2-3 хиляди лева (при това пак с компромиси).
    nassko1, iveto, frodo и 1 други харесват това.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #58

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър


    След обявеният бюджет, реших да погледна какво се предлага в olx, та попаднах на обява, която ме развесели и реших да споделя с вас. Четете описанието.
    https://www.olx.bg/ad/prodavam-tonko...0-ID6eT72.html
    svetlio1, iveto и frodo харесват това.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #59

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Там дето ги е наврял , едва ли е чул какво могат ... Точно тая серия купи приятел , като вземахме и моите , само че по-високата D770 ... и не преди 10 год. ... и вярно са с много добра изработка made in Denmark

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #60

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Ресиивър PIONEER VSX-329-K плюс тези колонки Pioneer S-11 е по добре от готовата система в Метро . Най-евтиният активен суб ще ти свърши работа в 13квадрата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-ray 3D домашно кино
    От HukuT0 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-13, 09:18
  2. Домашно кино
    От blag0 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-13, 17:42
  3. Домашно кино?
    От Dominator във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 30-12-11, 19:26
  4. Домашно кино ?!?!
    От w3ezy във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 29-08-11, 12:09
  5. Домашно кино
    От durexx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-06, 22:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе