Страница 87 от 167 ПърваПърва ... 3777858687888997137 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,291 до 1,305 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на peshaka
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Сoфия
    Мнения
    154
    #1291

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте, дойде време да сменям стария нексус 5 , батерията му се предава вече не може да изкара и 10-12 часа, Та в тази връзка реални ли са показателите на някои китайски прозиводители с 6000, 8000 или 10000Mah батерии или е търговски трик , размера не е от значение за мен предвидил съм до 500лв , търся гладка ежедневна работа , и "яка" батерия ,ще съм благодарен да предложите нещо от България или Китай не е проблем да поръчам .

    Благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    74
    #1292

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Maze Comet - елегантен смартфон с дъх на Vertu

    Maze Comet е луксозен смартфон. Моделът е с гръб от естествена телешка кожа, 18:9 дисплей, Sony IMX258 камера, 4GB RAM и 64GB вградена флаш памет.
    Прочетете превю на Maze Comet >>>
    Стильно!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    100
    #1293

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да видим на 11.11 какво ще пуснат китайците на ниска цена. За сега моя фаворит е Vernee mix 2 с 6GB RAM за 158.69$. Остава и долара да падне малко и за тази цена ще е добра находка.
    Този пост е редактиран от Asgard; 29-10-17 в 08:52.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1294

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от peshaka Виж публикацията
    Здравейте, дойде време да сменям стария нексус 5 , батерията му се предава вече не може да изкара и 10-12 часа, Та в тази връзка реални ли са показателите на някои китайски прозиводители с 6000, 8000 или 10000Mah батерии или е търговски трик , размера не е от значение за мен предвидил съм до 500лв , търся гладка ежедневна работа , и "яка" батерия ,ще съм благодарен да предложите нещо от България или Китай не е проблем да поръчам .

    Благодаря
    Параметрите са реални.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1295

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Homtom S9 Plus - класически смартфон без рамки от 3 страни, с 6-инчов екран, двойна камера и ниска цена


    Класически смартфон
    Понятие, което се променя непрекъснато. Надали някой е очаквал, но в началото на ноември, 2017 г., класическият смартфон е без рамки от трите страни, с голям дисплей и двойна камера. И това е благодарение на все повечето и по-добри китайски производители. Докато топ компаниите като Samsung, LG, Sony, HTC действат по-бавно и консервативно, поднебесните компании взривяват пазара с модерни и евтини модели.

    Homtom S9 Plus е красив смартфон със стабилна изработка. Той има 6-инчов дисплей, но благодарение на липсата на рамки от 3 страни е по-компактен от iPhone 8 Plus. Хардуерната платформа е мощна, с 8-ядрен процесор, 4GB RAM и 64GB вградена флаш памет.
    Прочетете превю на Homtom S9 Plus >>>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1296

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Asgard Виж публикацията
    Да видим на 11.11 какво ще пуснат китайците на ниска цена. За сега моя фаворит е Varnee mix 2 с 6GB RAM за 158.69$. Остава и долара да падне малко и за тази цена ще е добра находка.
    Аз, такава цена не можах да намеря - то по малкото РАМ е около 190$. А и нищо особено - в момента има поне 6 такива модела на около същата цена. Май ELE S8 предлага най много.
    Иначе, за много малко повече пари, може да се взема ZTE AXON7 A2017G, който предлага класи нагоре.
    Този пост е редактиран от tony34al; 29-10-17 в 06:56.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    100
    #1297

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ето промо цените, които готвят за сега от Vernee за 11.11:
    Този пост е редактиран от Asgard; 29-10-17 в 08:52.
    tony34al одобрява това.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1298

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Толкова, около $160 ще е цената на Vernee MIX 2 по време на 11.11 разпродажбите.
    Ще събера детайли и ще пусна тази седмица един гид за пазаруване в GearBest по време на промоциите. Факт е, че 11.11 за китайците е най-голямата разпродажба и винаги се пускат толкова много неща едновременно, че човек се обърква тотално и му трябва предварителна подготовка
    Но като цяло, очакват ни яки оферти, които ще започнат още тази седмица - забавете покупките и чакайте инфо къде да следите.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1299

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Като говорим за Китай,гледам най-вече това за сравнение на цени.Тук съм избрал произволно избран модели -характеристики и най-добри цени:
    https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-meizu-pro-74gb-128gb
    https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zuk-z2-pro
    tony34al одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #1300

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Толкова, около $160 ще е цената на Vernee MIX 2 по време на 11.11 разпродажбите.
    Ще събера детайли и ще пусна тази седмица един гид за пазаруване в GearBest по време на промоциите. Факт е, че 11.11 за китайците е най-голямата разпродажба и винаги се пускат толкова много неща едновременно, че човек се обърква тотално и му трябва предварителна подготовка
    Но като цяло, очакват ни яки оферти, които ще започнат още тази седмица - забавете покупките и чакайте инфо къде да следите.
    Нещо ми е "влязъл под кожата" тоя Vernee MIX 2 и съм на "ей толкова", както се казва да го поръчам - някой ползвал ли им е телефоните на Vernee да даде мнение за марката, че дъртия ми Самсунг вече трудно изкарва ден и ако не го сменя , то поне нова батерия трябва да му търся?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    100
    #1301

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Честно казано и аз не съм срещал отзиви за Vernee. Мен ме притеснява до някъде това, че целия е от стъкло и с тази тънка рамка отстрани да не му приключи живота бързо бързо. Другото за мен интересно е дали ще е наистина 6GB версията на тази цена, защото ако е 4GB има доста аналози и може би ще предпочета Xiaomi Redmi note 4x с 4 GB въпреки, че не е безрамков.. Иначе до скоро моя фаворит беше Doogee S60 , но в едно ревю видях как след изтърване му се пукна дисплея и се разочаровах. Гледах и Nomu S10 pro, но някак слабичък ми се струва. LeTV Leeco Le Pro 3 x722 също изглежда много добро телефонче за средния клас макар и малко стар вече. В крайна сметка ще изчакаме гида на Код и да видим крайните цени на 11.11 и ще трябва бързо да решаваме, че ще е голямо грабене предполагам

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #1302

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    3GB оперативна памет са напълно достатъчни, всичко нагоре е трик да се купуват телефоните.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1303

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Нещо ми е "влязъл под кожата" тоя Vernee MIX 2 и съм на "ей толкова", както се казва да го поръчам - някой ползвал ли им е телефоните на Vernee да даде мнение за марката, че дъртия ми Самсунг вече трудно изкарва ден и ако не го сменя , то поне нова батерия трябва да му търся?
    На жена ми взех преди около година един Vernee Apollo. Никакви грижи до сега. Сравнително добре снима. Ъпдейтва се. Има добра батерия. Какво друго - ако имаш някакъв конкретен въпрос? Честно казано Apollo-то ми изглежда по добре от MIX2.
    Този пост е редактиран от tony34al; 31-10-17 в 16:04.
    svetlio1 одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #1304

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    То това е най-важното - сглобка/материали, батерия, камера и ъпдейти. На хартия Vernee MIX 2 идеално ме устройва и като нищо ще "скоча" на един .

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1305

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз поръчах синия за един приятел. С нетърпение чакам да видя, какво представлява.
    От Гиърбест и опция за доставка EU Express (около 20-25$) поръчките прескачат митница.
    svetlio1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе