Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 63

Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #31

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    Приемам и двете неща за верни.

    Особено второто, при определени ситуации.

    [:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #32

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    Бъркате много, момчета, на 500 грама, т.е. нощем, просто НЕ МОЖЕТЕ да направите снимка с кой да е фотоапарат на телефон.



    Дори и с добър дигитален фотоапарат е ужасно трудно да стане нещо без светкавица, а ако ще си носим светкавица, защо да не си вземем и истинския фотоапарат?



    Много ми е трудно да намеря приложение на тези неща... Не знам, освен жената да ми покаже с MMS, че ме чака гола в леглото (за това не е нужно качество на снимката, напротив, колкото по-зле се вижда, толкова повече играе въображението), едва ли има друго приложение.



    Това направо си е нова тема за форума: "За какво би могла да се използва камера на мобилен телефон?".

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #33

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    @barnie

    Лично аз ползвам фотоапарат не само поради факта, че 6100 няма, а и заради очевидната разлика в качеството. Все пак има и ситуации, в които то не е от значение - ти си посочил една [], а има и други, които са свързани със спецификата на работата ми и едва ли са интересни за форума. Все пак съм съгласен с тези, които казват, че такива случаи са рядкост и наличието на камера не е съществен критерий за избор на телефон



    //offtopic

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Бъркате много, момчета, на 500 грама, т.е. нощем, просто НЕ МОЖЕТЕ да направите снимка с кой да е фотоапарат на телефон.

    <div align="right">Originally posted by barnie*-*23/01/2004*:* 20:04:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    1. На 500 g може и да е нощем, ама на 1000 вече ще се е съмнало [:D]

    2. Плюс това не ни знаеш колко рано можем да почнем []

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #34

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами да ама телефона го взимаш заради функциите, които има. И аз лично не бих си купил телефон с много екстри, които не бих използвал! За мен преди всичко телефона си е телефон (това нещо по което си говориш с някого...)</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">.



    Е аз си купувам с колкото мога повече възможностти, не виждам коя няма да ползвам. Това че имам екстрата не ми пречи, дори и да не я ползвам. Дори да бях на монофонична мелодия, това че имам полифонична нямаше да ми тежи (той и без това си е 130грама [^]) та ...

    Malone: не всички ползват камерите си в телефоните си веднъж в годината, аз нямам 5.2 дигитален апарат и този може да ми свърши някаква работа дори и на трезво ...

    А за това че на 500 Absolut няма да стане ... еми научете се да пиете на лампа и няма да имате проблеми [] тъкмо и по-трудно ще заспивате ако е ярка [^]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    47
    #35

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    Аз съм със Sony Ericsson T300 и съм много доволен



    +Много качествена полифония

    +Добра батерия

    +Дисплея също е задоволителен

    +Инфра червен порт //доста полезен поне за мен

    +И има всичко необходимо за един съвремемнен телефон ММS, GPRS, wap 2.0





    -размерите

    -бавен софтуер //характерен за всички от тази марка

    -не чак толкова добър органайзер

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    8
    #36

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    Sony Ericsson P800



    + Поне за момента перфектна комбинация между PDA и телефон

    + Огромно разнообразие от софтуер (Putty, ftp, Word, Excel, тн.)

    + Камерата прави прилични снимки

    + Видео рекордер

    + МП3



    - Малко е големичък

    - Като допълнителна памет ползва Memory Stick Duo - за съжаление максималния размер е 128 MB и малко трудно се открива

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #37

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sony-Ericsson T68i



    <font color="red"> Корекция: още на втория ден успях да го забия и то доста сериозно. Забиваше при абсолютно всяка по-интересна операция докато не му дадох Master reset. Май Ericsson и Sony не са се научили да пишат свестен софтуер. </font id="red">



    <div align="right">Originally posted by barnie - 22/01/2004 : 19:22:08</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аре като на SonyEricsson му е гаден софт-а вземи една нокия,siemens,samsung и ми покажи как ще прехвърлиш някое лого през инфра червения порт !?

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #38

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sony-Ericsson T68i



    <font color="red"> Корекция: още на втория ден успях да го забия и то доста сериозно. Забиваше при абсолютно всяка по-интересна операция докато не му дадох Master reset. Май Ericsson и Sony не са се научили да пишат свестен софтуер. </font id="red">



    <div align="right">Originally posted by barnie - 22/01/2004 : 19:22:08</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аре като на SonyEricsson му е гаден софт-а вземи една нокия и ми покажи как ще прехвърлиш някое лого през инфра червения порт или блу тута...опа забравих че нокия не са чували за <font color="red">блутут</font id="red">



    <div align="right">Originally posted by Zetle*-*25/01/2004*:* 00:53:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Zetle пак се изказа неподготвен. 6310 да не би да има "редтут"

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #39

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    Zetle ти напит ли си или не си на себе си.



    Телефони на Nokia използващи Bluetooth wireless technology, поне тези които се сещам.



    N-Gage

    8910

    8910i

    7700

    7650

    7600

    6820

    6810

    6650

    6310

    6310i

    6600

    6230

    ......



    Тези малко ли са? Да продължавам ли?!



    Има един сайт ... www.nokia.com . Там пише всичко.



    []

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #40

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    Сименс S56



    Плюсове - ами кво ли не - игри , як органайзер (много ми трябва []...), JAVA , полифония, блутуут , инфрачервен порт , запис на глас , малки размери ...

    Минуси - дисплея не ме кефи много ...

    Ами върши ми яудесна работа близо 4 месеца и не мога да кажа лоша дума (сега Разкатан ще се обади .....[:D])

    Ами толкоз ... [^]

  13. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #41

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    //Offtopic

    Мамка му не трябваше да я пия оная водка[]

    А бе вчера решихме с прияателите да пробваме тая новата водка MarryJane та ето какъв е резултата.

    //Offtopic



    Обаче тва което казах за функционалността си остава в сила!

    Истината е, че менютата на СЕ са доста "бавнички", но това е един вид "всяко зло за добро".

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #42

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Сименс S56

    сега Разкатан ще се обади .....[:D]

    <div align="right">Originally posted by Chipsy*-*25/01/2004*:* 08:35:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    няма, няма [:D][8D][}]



    Zetle, поне бива ли е тази водка? [:D]



    а човека с п800 - айде моля те покажи една снимка де.. и към CrossBlade същата молба... []

  16. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #43

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    @Pa3KaTaH: Еми нали виждаш резултата [}]

    А между другото ти сега с какъв телефон си разкатан?

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #44

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@Pa3KaTaH: Еми нали виждаш резултата [}]

    А между другото ти сега с какъв телефон си разкатан?



    <div align="right">Originally posted by Zetle - 25/01/2004 : 14:45:21</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    С Nokia, с какъв да бъде?

    [8D]




  18. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #45

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    хъхъ аха []



    какви ли не марки са минали през мен - от 20тина дена съм с 8910 - е не бих го сменил - освен за 8910i де.. [:D]



    офтопик / не че и другото не беше такова :P /

    zetle и crossblade - от Варна ли бяхте и двамата?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. Отговори: 7
    Последно: 26-03-14, 17:29
  3. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  4. Osaka CH-12-SL - не ми харесва начинът му на работа
    От angelps във форум Климатици Osaka
    Отговори: 8
    Последно: 31-12-06, 16:17
  5. Отговори: 4
    Последно: 24-02-03, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе