Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 63 от общо 63

Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #61

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    dim4o: В "гнездото на ММЦ картата" можеш да сложеш 256 та и 512МБ. Друг въпрос е цената им. Аз все още се циганя с моят 3650 и не сам си купил 128 ...




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #62

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    Първият телефон ми беше SIEMENS C35i бях доволен от него... нормално телефонче....МЕНЮТА тип DOS среда

    следващия беше

    SONY-ERICSSON Т68

    първият телефон с цветен дисплей , мнгоо ми харесваше дизайна му нямаше кой знае колко добър обхват но беше ОК....

    Следващиат телефон беше

    SONY-ERICSSON T68i по-добър дизайн , същтият обхват... как да кажа по-симпатичен от другият..

    третия телефон след идването ми в US беше едно недоразумение на инжинерната мисъл...

    Sony0Ericcson T206 НЯМЯ ТАКЪВ БОКЛУК с извиение за израза но това е.... батерията държи средно по един ден след 2рият месец... ужасен обхват, ужасен телефон...

    следващият телефон ми беше

    NOKIA 3560 Пак дърво въпреки цветният си дисплей и по-добрият обхват , на 2ият месец цифрата 4 отказа да работи , и не беше отваряне , не беше чистене ... не ще и не ще....

    последният телефон ми е

    SIEMENS SX56- Pocket PC phone ....

    Нямам думи за него всъшност не може да се говори за телефон щото е палм и телефон ан едно място... уникален е интернета е невероятно добър свалям си с 30-40к , игри има адски забавни NFS абе , какво да кажа PocketPC za 99$

    http://www.my-siemens.com/MySiemens/...h%252F,00.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    147
    #63

    Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Nokia 3650:

    + Приятен (за мен) дизайн.

    +Доста хубав и голям дисплей.

    +MMC слот.

    +Добра телефонна книга

    +Много възможностти за ранообразяване - Symbian + Java

    +Добра камера (сравнена с другите телефони в момента)



    -Голям и тежък.

    -Будилника (както споменаха по-горе)

    -Калкулатора няма корен.

    -Клавиатура не е удобна на всеки, но на мен не ми е минус - свикнах и адски бързо.

    -Bluetooth-a не е като на Sony Ericsson ... проблеми с Headset, etc



    Заключение: Добар "многофункционален" телефон, на цената му в момента май няма по-добър, но пък е голям.





    Siemens S45

    +На точни размери ми е.

    +Изчистен дизайн, приятен за окото.

    +Сравнително голям дисплей.

    +Добра телефонна книга.

    +Инфра ред.

    +Приятни default мелодии (не полифонични).

    +Бутони по лявата и дясната страна.



    -Няма Bluetooth

    -Не е "модерен"

    -Не може да прехвърлиш всички телефонни номера от апарата на SIM карта ...



    Заключение: На цена 200 лева, ако не искате модерна глезотийка май няма по-добър.







    "Капаче за две SIM карти ORAX - Леко,удобно, незабележимо - 14,40лв." - Това е от каталогът на JEFF





    <div align="right">Originally posted by CrossBlade*-*18/01/2004*:* 13:43:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Спомням си че с някои софтуери можеше, ама не съм сигурен дали не трябваше първо да го направиш S45i

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. Отговори: 7
    Последно: 26-03-14, 17:29
  3. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  4. Osaka CH-12-SL - не ми харесва начинът му на работа
    От angelps във форум Климатици Osaka
    Отговори: 8
    Последно: 31-12-06, 16:17
  5. Отговори: 4
    Последно: 24-02-03, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе