Вижте резултатите от анкетата: По какъв способ приемате телевизионен сигнал ?

Гласували
565. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Цифрова кабелна с вграденият кабелен цифров тунер (DVB-C) + Cam modul

    209 36.99%
  • Цифрова кабелна с вграденият кабелен цифров тунер (DVB-C) без Cam modul

    128 22.65%
  • Цифрова кабелна с приемника на кабелният оператор (set-top-box)

    152 26.90%
  • Аналогова кабелна телевизия с тунера на телевизора

    76 13.45%
Страница 11 от 28 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 410

Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    58
    #151

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Сега избирам ТВ-то - значи ще е SAMSUNG.
    Thanks!
    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    plamen.petrov аз съм на М-Сат с техен модул и семсунг тв-та нямам проблеми но при родителите ми са с LG модел 2008 имат проблеми с някой честоти от М-Сат също с CAM модул са и те! Общо взето при тях липсват около 30-тина програми а подредбата им е пълна каша не е както се предлага от оператора. При мен обаче на семсунгите нямам забележки и за подредбата и за гайд-а и за качеството!

    п.п. Всъщност защо не им звъннеш на МСат да им дадеш данни за тв-то си - марка модел и така да ти потвърдят дали да не очакваш проблеми като ги обвържеш по някакъв начин с отказ от договора например...

    Сега избирам ТВ-то - значи ще е SAMSUNG.
    Thanks!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    131
    #152

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Колеги от Пловдив съм и имам чувството че DCC са кодирали DVB-C на повечето канали ми иска CI Модул.
    При вас така ли е ?

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    7
    #153

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, извинявам се за невежеството си и а това че може да не съм в правилната тема, но имам следния проблем : купих си телевизор sharp lc40-le811e от Англия - перфектен е, когато му задам да търси канали на dvb-c започва да търси от 474.0 mHz и немога да го накарам да търси в по ниския чистотен диапазон. Ако някой знае как да ми помогне или да ми даде координати на хора или сервизи който биха се справили с този проблем ще бъда адски благодарен.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    1
    #154

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Живея във Варна. През октомври 2011 г. се отказах от услугите на Булсатком (телевизия) и Интербилд (интернет) и след дълго проучване и сравнение между MSAT и Херос, станах абонат на Херос. Предимството при тях беше, че не е нужен СА модул. Срещу 30 лв. месечна такса получавам цифрова телевизия с техен приемник + цифрова телевизия с десетина HD канала без СА модул + интернет със скорост до 20 Mb. Определено мога да кажа, че съжалявам за избора си поради следните причини:
    1. Не ми беше предоставена възможност предварително да тествам услугите им - нямало как.
    2. В предварителните разговори ме убеждаваха, че имат канали канали, излъчващи футболните първенства на Испания, Италия и Германия, което се оказа, че не е вярно. Излъчват единствено английската висша лига.
    3. След сключване на договора се оказа, че чрез техния приемник някои програми само се чуват, но не се виждат (Baby tv, TV1000 и други).
    4. Лисват доста от предварително обявените канали в хвърчащите им листи (Disney Chanel например).
    5. На телевизора на който гледам без приемник дълго време липсваше Nova sport (сега вече я има).
    6. Малък брой цифрови канали - 106.
    7. Интернета не е с предварително обявената скорост от 36Мb - на практика е 18-20 Mb.
    8. Висящи кабели по тераси и калкани.
    Така в стремежа си да спестя 100 лв. от CA модул и карта при MSAT, сега с нетърпение чакам да ми изтече договора с Херос.
    Съветът ми е - ако имате алтернатива, изберете друг доставчик.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    131
    #155

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Да се върнем на DCC Пловдив
    На въпроса ще пускате ли нови HD канали ми отговориха.Вие имате 6.
    Да попитам DCC дават ли със СА модула и карта,защото един колега има СА модул но му създава големи проблеми ,а карта не са му дали .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    19
    #156

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Аз съм на МСАТ и на Samsung B650 с вградения кабелен тунер и CAM modul хващам 221 цифрови канали заедно с HD и FM. От 3-4 месеца и моите родители станаха абонати на MSAT и по мои препоръки си взеха CAM modul но на техния телевизор LG 32LH2000 се губят някои честоти и съответно липсват над 80 канала...проблема възниква основно вечер след полунощ. Техниците от оператора твърдят, че проблема е в тунера на телевизора. Как така имате ли обяснение?!?
    Има ли някакво развитие по въпроса? Тунера ли се оказа или оператора? Аз съм с LG LW659 на Близу и вече за втори път ми го прави този номер в рамките на 1 седмица.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #157

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    А как стоят нещата за Варна -мсат -ка модул/или нещо такова/?От тях ли се взема,колко струва и т.н.Моля ако има запознат или притежател,нека сподели,защото обмислям тази възможност.

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #158

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar
    А как стоят нещата за Варна -мсат -ка модул/или нещо такова/?От тях ли се взема,колко струва и т.н.Моля ако има запознат или притежател,нека сподели,защото обмислям тази възможност.
    Модула беше 75лв. - не виждам причина и сега да не е толкова...Аз съм доволен от мсат...

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #159

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Днес питах по тел.-25лв. карта,69лв-преходник/или обратно/-94лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #160

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Искам да питам запознатите, приемника на Близу - N8750C/Coship дали с него ще имам по-качествена, по-лоша или същата като качество картина в сравнение с Topfield TF7700HCCF? Ако е наличен в местния офис искам да го взема най-вече заради допълнителните бутони, които могат да се обучат и да премахна ДУ на ТВ и възможността за записване на предавания. В случай, че вади по-добра или равна като качество картина от Topfield-а почти сигурно ще сменя сегашния приемник.
    Благодаря предварително на отзовалите се!

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #161

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте.Наскоро си купих този телевизор http://www.amazon.de/Toshiba-40TL838.../dp/B005K8LCWM
    има вграден dvb c тунер но не знам как да го накарам да работи. Кабелната е РН Бургас има цифров сигнал проверил съм. Идеята е да не ползвам допълнителното устройство за цифровата телевизия, но като търся с настройката открива само аналоговите канали. Някой може ли да помогне , Благодаря

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #162

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Сложи го на страна Германия.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #163

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Сложи го на страна Германия.
    Много Ви Благодаря !!! проработи

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    11
    #164

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    с телевизор самсунг съм 32 инча модел 6500 , вързах се към нет 1 а хваща само 4 циврови??? странно какво да правя????

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #165

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    На коя държава е тв /макар ,че при Самсунг няма значение/? Кабелният тунер ли сканираш? Опиши стъпка по стъпка какво правиш?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 28 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 18:13
  2. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 23:46
  3. NetWorx - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 27-01-13, 23:45
  4. Мегалан - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От jabkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 43
    Последно: 09-06-12, 16:09
  5. Спектрум нет - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 13-04-12, 12:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе