Вижте резултатите от анкетата: По какъв способ приемате телевизионен сигнал ?

Гласували
565. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Цифрова кабелна с вграденият кабелен цифров тунер (DVB-C) + Cam modul

    209 36.99%
  • Цифрова кабелна с вграденият кабелен цифров тунер (DVB-C) без Cam modul

    128 22.65%
  • Цифрова кабелна с приемника на кабелният оператор (set-top-box)

    152 26.90%
  • Аналогова кабелна телевизия с тунера на телевизора

    76 13.45%
Страница 3 от 28 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 410
Like Tree27Одобрявам

Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,422
    #31

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Egu
    Някой да каже нещо за „Ариел ТВ“ от Варна. Аз съм на нея и за сега ползвам стар телевизор с техен приемник, но смятам да си закупя скоро време нов телевизор със съответният вграден цифров тунер. Някъде в техният форум прочетох, че не предлагали CI модули, а само допълнителни приемници. Какво правим тогава?
    Сменяш доставчика. Освен ,ако не искаш допълнително дистанционно и кабели....М-сат нямат ли покритие на района?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #32

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Egu
    . Някъде в техният форум прочетох, че не предлагали CI модули, а само допълнителни приемници. Какво правим тогава?
    Това какво те бърка - модула си е стандартен Conax , предполагам , може да си го купиш от другаде , като цената му варира между 55 и 90 лв ! От Ариел ще си вземеш само декодиращата карта за каналите ! Но все пак отиди на място и ги питай , как стоят нещата при тях ! Успех !

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #33

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Ами ако не кодират на Конакс?
    Трябва да разпита.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,422
    #34

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Съдейки по последните съобщениея в темата на koko_varna /който е регистриран и тук/ ,би следвало да може да гледаш с вграденият кабелен цифров тунер
    http://www.ariel-tv.com/forum/viewtopic.php?t=58

    Има слухове, че М-тел ще купува м-сат кейбъл...някой да е научил нещо по въпроса?

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #35

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз пък чух днес, че Булсатком имат мерак да купят интернет дивизията на М-сат.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #36

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Да няма разпродажба на МСАТ ?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,422
    #37

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Аз пък чух днес, че Булсатком имат мерак да купят интернет дивизията на М-сат.
    Това няма как да стане без да купят изцяло М-сат кейбъл. Всичко им е на една мрежа.

  10. Egu
    Egu е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    352
    #38

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Сменяш доставчика. Освен ,ако не искаш допълнително дистанционно и кабели....М-сат нямат ли покритие на района?
    Може би точно така ще стане. Да, мисля, че имат покритие.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1312645620[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Това какво те бърка - модула си е стандартен Conax , предполагам , може да си го купиш от другаде , като цената му варира между 55 и 90 лв ! От Ариел ще си вземеш само декодиращата карта за каналите ! Но все пак отиди на място и ги питай , как стоят нещата при тях ! Успех !
    Много ме бърка. Още кабели, дистанционни управления, невъзможност за програмиране на запис и други подобни неща. В крайна сметка за какво ще си вземам телевизор с цифров тунер след като няма да ползвам него, а външен такъв. По-добре само монитор тогава.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1312642141[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Съдейки по последните съобщениея в темата на koko_varna /който е регистриран и тук/ ,би следвало да може да гледаш с вграденият кабелен цифров тунер
    http://www.ariel-tv.com/forum/viewtopic.php?t=58

    Има слухове, че М-тел ще купува м-сат кейбъл...някой да е научил нещо по въпроса?
    Да, точно тази тема бях чел, но преди последнияпост. Явно вече може. Ще ги питам следващия път.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #39

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Egu
    Много ме бърка. Още кабели, дистанционни управления, невъзможност за програмиране на запис и други подобни неща. В крайна сметка за какво ще си вземам телевизор с цифров тунер след като няма да ползвам него, а външен такъв. По-добре само монитор тогава.
    [

    Какви кабели , бе човек ! При такъв модул няма грам кабел и само дистанционното на телевизора ! Аз съм така ! Този модул си го купуваш отнякъде , където е най-евтин и си взимаш карта от оператора и всичко е ОК - работи на 100% , ако кодират на Conax , разбира се !

  12. Egu
    Egu е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    352
    #40

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от civica

    Какви кабели , бе човек ! При такъв модул няма грам кабел и само дистанционното на телевизора ! Аз съм така ! Този модул си го купуваш отнякъде , където е най-евтин и си взимаш карта от оператора и всичко е ОК - работи на 100% , ако кодират на Conax , разбира се !
    Нещо май не искаш да разбереш. Аз точно това искам, което ти казваш, но от оператора казват в техния форум, че не предлагат тази услуга. Единствено можело да се гледа тяхната цифрова телевизия с ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЦИФРОВ ПРИЕМНИК! Този приемник как мислиш че се свързва?

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #41

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Мани го тоя приемник , бий му шута ! Ако имат карта си вземи , за другото има решение ! Много добре знам как се свързва , на единия ТВ го имам от 5-6 години ! На другия съм с модул Conax Smit + картата на оператора , като модула не е купен от тях и всичко си работи перфектно !

    Направо ме караш да отида на място при тях и да го разнищя този въпрос ! Малко ми остава да се дигна !

  14.  
     
  15. Egu
    Egu е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    352
    #42

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Недей, вече е разнищен. Може спокойно да се приема.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #43

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Сигурен бях , че така ще стане ! Вече си по-спокоен , нали ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    16
    #44

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте!

    Копирам си поста от един друг раздел,надявам се,че ще ми помогнете при избора на телевизия и нет.

    Аз обаче реших да мина на blizooo. Устройва ме повече като цена,а и има бонус HD пакет по избор. 6 програмки,но все пак е нещо ,а и ще плащам същите пари,че и дом.телефон ще ми сложат.
    Аз в момента плащам 20 за нет и 15 за булсат,общо 35 лв. А с близото за тези пари ще имам 130 програми/в момента са много по-малко/,нет,дом.телефон и HD пакетче по избор.А първите 3 месеца ми е 10 лв таксата вместо 35.Оборудването е безплатно,също и включването.
    Какво ще кажете?По-добра алтернатива ли е от булсата?

    П.П. И да попитам как да сложа телевизора на 60 херца,че в момента ми дава,че е 50,а не мога да открия от къде да ги сменя или не е възможно

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #45

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз лично предпочитам кабеларка !
    Не съм на Близу , просто няма как да стане в близко време , проблема е технически ! Но имам приятел , който ползва телевизия+нет+телефон , а и има малко дете / има доста разходи / и е доволен като цена и услуга !
    Също не е нужно да ползваш техния приемник - купуваш си модул , а от тях картата ! Но си е доп.разход ! Приемника е безплатен за абонати на договор !
    За херците , нали разбра !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 28 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  2. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46
  3. NetWorx - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 27-01-13, 22:45
  4. Мегалан - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От jabkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 43
    Последно: 09-06-12, 15:09
  5. Спектрум нет - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 13-04-12, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе