Страница 20 от 99 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #286

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kiroslavov Виж публикацията
    Аз нямам нищо против да плащам повече. Просто не искам допълнителни устройства с още дистанционни. Варианта с CAM модул по ми допада. Ще видим какво ще предложат.
    Те друго решение нямат. Или слагат САМ или техни кутии. Кутии няма как да сложат, абонатите им не са толкова малко, че да им раздадат кутии за седмица-две, а и инвестицията става дебела. Единственото решение е САМ.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #287

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Въведат ли кам-модул и кодирани канали, това е стъпка в посока близу и от там, загуба на основния си привлекателен момент = некодирана тв и общ пакет за всички потребители.
    Не го ли разбират това, в което се съмнявам, те са обречени..

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #288

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Това неминуемо означава такси за допълнителен телевизор.От 2г. чакам НЕТ 1 да си "развият" мрежата в моя квартал за да не разчитам само на Близу и кварталния ЛАН ама май няма да ги дочакам.Ще си пусна от месния ЛАН Булсатком по кабела.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #289

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Добре де, кой и къде е казал, че ще кодират ВСИЧКИ канали? Защо е тоя вой? Айде по-спокойно! Пак казвам, ще ми се да вярвам, че не са толкова тъпи за да го направят. Така както го правят сега, кодирането ще е за пакети, сега HBO, след време може би и други. Ако се полакомят да тръгнат по пътя на лилавото нас*ано нещо, са мъртъвци. Нека си кодират пакетите и да развиват "свободната" си цифрова услуга. Така всички ще са доволни и баровците дето искат яки, но платени канали и обикновените хора на които подобни екстри не им трябват.
    podredko одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #290

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Я виж. Покритие | Net1 | We make it better! където са баш баровците дали има покритие.Тази карта не е актуализилана,значи не се работи поне от година.Или иначе казано да си копаме в лехичката и да си цоцаме това което сме си заградили,щото ако погледнеме в съседната лехичка требе да хвърлим некой лев инвестиция за да копаме и там.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #291

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Имай предвид, че те са от малкото фирми, които не се продадоха на големите вълци като ментел и т.н. Финансовото им състояние е добро, но може би засега нямат такъв излишък за огромни инвестиции.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #292

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ockac23 Виж публикацията
    Имай предвид, че те са от малкото фирми, които не се продадоха на големите вълци като ментел и т.н. Финансовото им състояние е добро, но може би засега нямат такъв излишък за огромни инвестиции.
    Точно финансовото им състояние не изглежда да е добро, дълговете им са четири пъти по-високи от приходите, това не изглежда като "добро финансово състояние".

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #293

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Еми не са изплували още. Те стартираха с голям кредит доколкото си спомням от ПИБ.

    - - - - - - - - - -

    Някой има ли идея как може да се постигне нареждане на цифровите канали в реда в който са показани на сайта им, без да се налага ръчно канал по канал?
    Този пост е редактиран от ockac23; 03-09-13 в 14:46.

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #294

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ockac23 Виж публикацията
    Някой има ли идея как може да се постигне нареждане на цифровите канали в реда в който са показани на сайта им, без да се налага ръчно канал по канал?
    Ще трябва да пуснат като близалките това
    LCN е активно вече и в София. Препоръчвам на всички клиенти на blizoo с CA модули да пресканират. Каналите ще се подредят, така както са в основната програмна схема. Край вече на това досадно азбучно подреждане.
    И не мисля че некой може да ми подреди каналите както аз искам няма по голямо удобство ТИ да си подреждаш каналите .

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #295

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Я виж. Покритие | Net1 | We make it better! където са баш баровците дали има покритие.Тази карта не е актуализилана,значи не се работи поне от година.Или иначе казано да си копаме в лехичката и да си цоцаме това което сме си заградили,щото ако погледнеме в съседната лехичка требе да хвърлим некой лев инвестиция за да копаме и там.
    Тези които визираш са в друга лига. Бас ловя, че тея не знаят за съществуването на кабелни и сателитни оператори. Под "баровци" разбирам селски пръчки с претенции, врещящи като вдовици за ..й. Доскоро оспамваха темата за кирливите HBO. Сега като им ги предлагат, ПА лошо, ОТИ видиш ли значи, "баровецО" сака да глеАА ама да не плаща! Е няма такъв филм, сладки мои! Искате да сте готини, добре, но си носете портмонетата. Ще ми е страшно забавно ако имаше как да се разбере, колко от ревящите за НВО ще се бръкнат да го гледат. Аз лично не се срамувам да кажа, че не съм "баровец" и пари за НВО няма да дам, бих платил с кеф до 3 лв на месец за канал излъчващ Ф1 в HD без реклами и да предава и тренировките в петък, но повече от тези 3 лв не бих дал.

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    1
    #296

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Днес посетих офис на НЕТ1 и оттам ми казаха, че допълнителната такса за НВО и НВО Comedy ще е 7,90 на месец, а смятат да предложат и пакет, който ще ги включва на по-висока цена от сегашните. Датата, на която ги пускат е 9-ти септември - казаха ми да изчакам дотогава за повече информация. Явно, че цифрата от 3 лв. която се споменаваше не е точна.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #297

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Phoenixtinct Виж публикацията
    Днес посетих офис на НЕТ1 и оттам ми казаха, че допълнителната такса за НВО и НВО Comedy ще е 7,90 на месец, а смятат да предложат и пакет, който ще ги включва на по-висока цена от сегашните. Датата, на която ги пускат е 9-ти септември - казаха ми да изчакам дотогава за повече информация. Явно, че цифрата от 3 лв. която се споменаваше не е точна.
    значи кам модул е неизбежен

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #298

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    +1 и аз минах през офиса за да преподпиша договора и казаха да изчакам заради НВО-то цена 7.90 който, иска. с карта или модул към тв

  17. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #299

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Ей това HBO ! Какво толкова ще гледата по него ? От 4 год. го имам и почти не съм гледал нещо интересно , което да не мога да си дръпна от нета с прилично качество , но това си е мое мнение .
    Bivola одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #300

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Малко странно е, че няколко дни преди старта на услугата, нито се рекламира, нито може да се абонираш... Изобщо, нищо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 99 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе