Страница 50 от 99 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1476

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #736

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Като влезнеш в опцията за тест на сигнала въвеждаш честотата ръчно, или със стрелките - един път "наляво", един път "надясно" - и обновяването вече е активно.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #737

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    МЕРСИ!
    Разбрах, направих го. Върху показаната честота или пиша същата, или със стрелките надясно и наляво, и после "ъпдейт". Сега на новите програми го правих. И ми изкара, че има и други програми с тая честота - примерно 3 или 7. Дори ме прехвърли и на друга програма на 2 пъти като свърши ъпдейта.
    А за субтитрите - толкова ли им беше трудно да ми кажат, че не всяко предаване има субтитри - аз им звънях и казаха, че ще предадат на "станцията". А по имейла дори и не ми отговориха. А като щях да се включвам винаги ми отговаряха.

    Ти като си смениш аудиото хубаво, но цъкнеш ли друг канал и като се върнеш то пак си е предишното аудио.
    Този пост е редактиран от nerazzurri; 01-02-15 в 21:48.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #738

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Ти като си смениш аудиото хибаво, но цъкнеш ли друг канал и като се върнеш то пак си е предишното аудио.
    Точно така, затова преди време питах колегата hristoslav дали не е срещал някой ТВ дето може да зададеш за всеки един канал кое аудио да бъде, но уви.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #739

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Дааа...
    Но когато аудиото е с името си (примерно english) на всяка програма се запаметява, ако го сложиш в опциите така. Но ако английското аудио е под името audio2, тогава не тръгва с него, а с audio1, без значение на какъв език е то. Странно, нали?

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    8
    #740

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте,
    От НЕТ 1 ми обясниха тогава, че така се подава сигнала от самите канали и трябва ръчно да сменявам аудиото
    На мен ми обясниха, че ми било от телевизора, което си е отговор "Ала Близу". За "назидание" отидох в касата и го демонстрирах с местния телевизор на момчето и то пребледня. Поднесе ми извинения и даде майл да драсна няколко реда, че на телефона така отговаряли. Просто не знаят как да си "напишат" таблиците за служебната информация, където се дефинират аудиопотоците за да може TV-то да си ги разпознава и превключва според настройките си.
    Въпросът е, че само на 2 канала е така - Discovery World и Science.
    И на "Discovery Channel" е така, но там първи език е български, макар и недефиниран. Ако искаш английски, който е втори се получава познатото положение.
    Същите канали на булсатком са на англ. и унгарски, дефинирани, разпознаваеми от приемника, както и трябва да бъде.
    На "CBS Drama" и "CBS Reality" мисля, че езиците са испански и български и всичко е наред.
    Изводът е ясен. Просто трябва да си настояваме за своето, което в случая е правилно тел:0700 35 035. Ще чакам да видя какво ще ми върнат като отговор на мейла, макар да искам, като си пусна една от програмите да не "цъкам" повече и като се "върна" след рекламите пак да е така.
    Ето и линкове за споменатите програми:
    Discovery Distribution Bulgaria |
    Предавател България • Дискавъри Ченъл, Discovery Channel Bulgaria
    Предавател България • Телевизия Дискавъри Сайънс, Discovery Science Channel Bulgaria
    Предавател България • Телевизия Дискавъри Уърлд, Discovery World Bulgaria

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #741

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Да кажеш после какво са ти отговорили, че да не стане като с хубавците от Близу, от които се откачих нелесно.
    А за Science i Disc.World говорех за субтитрите, аудиото си е точно там - първото е английското, което и искам да бъде. На другото Дискавъри няма субтитри, там си е преведено, но на български тръгва, както казваш. Имаше няколко случая да има 2 аудио на английски и тогава тръгва със субтитри.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #742

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Не разбирам от сателитна телевизия, но ако настина може да се направи така, че аудио потоците да са описани като английски и руски ще е супер за Science и WORLD.

    Ако някой има достъп до друг доставчик излъчващ тези канали, нека напише как е там. Ще бъде добре да се знае кое как е.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    14
    #743

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой забелязал ли е спад на скоростта в последните няколко дни? В различни периоди на денонощието, международният трафик едвам минава 20 Mbit към Frankfurt а щатите/азия са направо трагични средно 2-4Mbit. Скоростите в БГ простанството са нормални и пинга е нормален (няма jitter, проблеми и т.н.), да не би новият собственик да е свалил шейпърите на ниво 2008г?

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #744

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ceckin Виж публикацията
    Някой забелязал ли е спад на скоростта в последните няколко дни? В различни периоди на денонощието, международният трафик едвам минава 20 Mbit към Frankfurt а щатите/азия са направо трагични средно 2-4Mbit. Скоростите в БГ простанството са нормални и пинга е нормален (няма jitter, проблеми и т.н.), да не би новият собственик да е свалил шейпърите на ниво 2008г?
    Аз лично проблеми не съм забелязал, но и не се интересувам от спийдтеста. Щом работи, значи е ОК. А за нов собственик сега чувам.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    8
    #745

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ceckin Виж публикацията
    Някой забелязал ли е спад на скоростта в последните няколко дни?...
    Забелязвам спад всяка вечер около 20 часа. След 22-22:30 се нормализира. От доста време го забелязвам, но исках първо да си направя профилактика на мрежата и тогава да търся проблемите другаде. Сега вече "намирисва" от "другаде".

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    14
    #746

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Аз лично проблеми не съм забелязал, но и не се интересувам от спийдтеста. Щом работи, значи е ОК. А за нов собственик сега чувам.
    За мен 200КБ/с не са ОК, но явно повечето потребители не се интересуват и въпроса е обезмисля.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #747

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ceckin Виж публикацията
    За мен 200КБ/с не са ОК, но явно повечето потребители не се интересуват и въпроса е обезмисля.
    Що да се обезсмисля, щом ти е важно звънни и питай. Какво лошо има, ти си плащаш, никой не ти дава нищо даром. Разбира се трябва да отчетеш и факта, че скоростите не са гарантирани. Аз си ползвам нета за сърфиране и р2р. За браузване няма проблем, за р2р също. Скоростите са относително понятие, знаеш как е. Нямам повод за оплакване за сега.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,555
    #748

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Скорости, я как цикли като на модем TransAsia Airways-Trip with elegant smiles!

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #749

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    И при мен в офиса този сайт за момента едвам се зарежда. Наета линия Виваком.

    Не съм забелязвал спадане на скоростта на NET 1

  18. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #750

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз пък сега видях в сайта, че са вдигнали цените на пакетите с 2 лева, което не ми е кеф. Очевидно най-изгодно за нет само, ще е предложението предплащаш 6м. Така се връзва по 11.50 на месец годишно, което е добре. Странно ми е обявената скорост 55мегабита, която я няма в пакетите, и е нещо средно м/у 45 и 65, каквото и да значи това. При мен скоростите са си, както са си последната 1г. Бг пиъринга е ОК, външния винаги е бил слаб, особено Азия и Щатите, какво се учудвате, но ако примерно свалям торент с много сийдъри от БГ с 200кб/с ще ми направи впечатление, ествествено, но повечето свалям от външни тракери, където знаем, че е относително, дори да има "много" сийдъри, пак може да сваляш с 1МБ, вместо примерно със 7.
    На 21-ри тръгва Diema Sport HD, за тези, които гледат тв. Крайно време беше, още преди 5г, трябваше да тръгне и в ХД. И Нова тв трябва да я пуснат вече тия малоумници. В скапана, бавноразвиваща се държавичка живеем. Вече Нет1, кога ще го пуснат, не обявяват, но предполагам нещо от сорта на 1-ви Март. Все пак ще е национална и сигурно няма много да се бавят всички oператори.
    Този пост е редактиран от JacksonSoloist; 06-02-15 в 15:46.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 50 от 99 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 17:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе