Страница 49 от 99 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #721

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от n1s0 Виж публикацията
    Доволен съм от NET1 като цяло. Телевизията им е добра. В районът на Младост 1 всичко е перфектно. Отидох в Дружба 1 на квартира и ми се струва че има някакъв проблем с интернета, но съм с техен рутер, а не с моят си. Мисля си че той е проблемът. Няма проблеми при игра online и сваляне на каквото и да е но от време на време се опитвам да отворя някой сайт и чакам 5-10 секунди сайтът да зареди, просто нещо спъва интернета. Странна работа.
    И аз съм в Дружба 1 и съм с техен рутер (Tenda), но нямам никакви проблеми. Ако си със същия компютър с който си бил и в Младост, може би наистина причината е в рутера или интернета. Обади се на поддръжката - доста са отзивчиви и би трябвало да открият проблема.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #722

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от alkuni Виж публикацията
    Е той точно това не иска да прави(и с право)аз го направих и след това изгубих 2 часа да си преподреждам каналите.Все още не схващам каква е хватката с Eurosport 2.Няма никаква разлика с това което хващах преди това.Не разбирам защо го обявяват за нов канал.Иначе другите 4 се появиха(2 цифрови и 2 HD.

    Discovery HD е на 618000,FOX HD е на 322000,Discovery World е на 826000,ID extra е на 714000
    При мен новите канали идват последни в таблица, като старата подредба си я запазва.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #723

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    На някой излиза ли му надпис: "All or part of the channel map has changed. Auto tuning - Yes or No?"
    Този пост е редактиран от nerazzurri; 29-01-15 в 21:07.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    19
    #724

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Това е информация, че има добавени канали в програмната схема. Появява се и при използване на HD приемник на NET1, и при използване на кабелния тунер на телевизора (при включена настройка на ТВ за получаване на съобщение за поява на нови канали).

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #725

    Question Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Junkers Виж публикацията
    Това е информация, че има добавени канали в програмната схема. Появява се и при използване на HD приемник на NET1, и при използване на кабелния тунер на телевизора (при включена настройка на ТВ за получаване на съобщение за поява на нови канали).
    Като ме включиха към Нет1 го пуснаха на автоматично сканиране, но новите 5 канала вече бяха пуснати преди 5 дни. Аз го пуснах да си сканира отново след няколко дни. Но на другия ден пак ми излезе същия надпис. Е, вече едва ли ще го пускам пак да го прави и после отново да си ги пренареждам каналите.
    Нямам техем приемник или модул. Да не би да е от това, че си преподреждам програмите всеки път след автомачиното сканиране? Защото нови канали след 13 януари няма.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #726

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Имаше разместване на канали на 22-и. Може и от това да е.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #727

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Това преподреждане отдавна го зарязах. Оставяш ги както са подредени по списък, след съответното сканиране, после си взимаш една разпечатка на актуалния списък от офис на нет1 и цъкаш по нея. Запомнят се бързо няколкото канала, които човек гледа най-често.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #728

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Да, и аз мислех за разместването на 2-та канала от 22-ри. Но надписа ми го изписа някъде 5 дни след това.
    Виж, за тая разпечатка не знаех. Звучи ми интересно.

    - - - - - - - - - -

    Вие имате ли субтитири на Диск. Свят и на Сайънс? Ту имам, ту нямам. Повечето нямам.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #729

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Еее, не, продължава да изскача тоя надпис. Давах му да сканира и пак го показва - и снощи, и сега сутринта. Телевизорът е ЕлДжи, ако има значение.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #730

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Еее, не, продължава да изскача тоя надпис. Давах му да сканира и пак го показва - и снощи, и сега сутринта. Телевизорът е ЕлДжи, ако има значение.
    Аз също съм с LG, стар модел 32LD550. Нямам приемник, директно кабела в ТВ. Също като теб си подреждам каналите както на мен ми харесва. Задал съм му да не опреснява каналите, ако това има значение. Досега такъв надпис не съм виждал.
    Frogst одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #731

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    И аз съм така с моя LG - забранил съм опресняването. Опреснявам само честотите, на които са се появили новите канали.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #732

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Благодарско и на двамата!
    Моят е 32ln5400, и има една опция за автоматично ъпдейтване на каналите. Ще я сложа на OFF. Ако е тая опция обаче. Намира се в Settings-Setup-Cable DTV Setting-Channel Auto update. Точно под избора на оператор, която е неизбираема. Дано е това.
    А че ми липсват субтитри на някои канали, дето трябва да ги имат, здраве да е

    Frogst, как ги опресняваш само честотите на новите?

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #733

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Благодарско и на двамата!
    Моят е 32ln5400, и има една опция за автоматично ъпдейтване на каналите. Ще я сложа на OFF. Ако е тая опция обаче. Намира се в Settings-Setup-Cable DTV Setting-Channel Auto update. Точно под избора на оператор, която е неизбираема. Дано е това.
    А че ми липсват субтитри на някои канали, дето трябва да ги имат, здраве да е

    Frogst, как ги опресняваш само честотите на новите?

    При мен става като отида в опцията за тестване на сигнала. Там задавам носещата честота за всеки нов канал по отделно и му давам да опресни каналите само за нея. След това новите канали ги бута най-отзад, а аз си ги местя където си искам. Поне при моя е така, но пак казвам, ТВ не е първа мода. Относно липсващите субтитри, задай в менюто за буквите първи език да е български.
    Frogst одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #734

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Влизах в опциите за честотата на каналите. Но "update ми е сиво, т.е. не може да се избира. Нищо де, карай.

    Задавал съм го на какъв ли не език на буквите в менюто. Въпросът е, че само на 2 канала е така - Discovery World и Science. На останалите си има субтитри. А на тия два понякога се появяват. Обаче много рядко.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #735

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Влизах в опциите за честотата на каналите. Но "update ми е сиво, т.е. не може да се избира. Нищо де, карай.

    Задавал съм го на какъв ли не език на буквите в менюто. Въпросът е, че само на 2 канала е така - Discovery World и Science. На останалите си има субтитри. А на тия два понякога се появяват. Обаче много рядко.
    И при мен е така. Причината е че самите канали не са преведени изцяло на български. Отделни предавания са с превод при това мисля, че самите титри са вградени във видеото, а не са им на отделна пътечка, но както и да е... Преди време звъних на НЕТ 1 по повод руският дублаж на посочените от теб канали. Аз съм настроил ТВ така, че ако няма БГ звук да ми пуска руски ако има такъв. Въпросните канали имат руски дублаж, но в опциите на ТВ не се подава инфо за езика на потока, стои просто като аудио 1 и аудио 2. От НЕТ 1 ми обясниха тогава, че така се подава сигнала от самите канали и трябва ръчно да сменявам аудиото, което не е кой знае какъв проблем
    Относно настройките на каналите, при мен е така – първо отивам в менюто на ръчна настройка. След това въвеждам носещата честота напр. 636000. Тогава бутона опресняване става активен и го натискам. Това е.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 99 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе