Страница 4 от 99 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1473

Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    348
    #46

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Да , мерси.Видях и по други форуми , че ги хвалят тези.Към 20 лв. стрували-вижда ми се нормална цена.Ще вема 1 като имам време

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    106
    #47

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, предполагам в тази тема е мястото да попитам - съвет за кабелна телевизия в София, Младост 4.
    В момента съм с пакет 3 в 1 на кейбълтел но интернета ще минава към БТК (защото много се говори от домашният тел. и има промоция 2 в 1 от Виваком за 30 лв/месец ) така, че ми трябва вариант само за кабелна телевия, която да предлага и аналогова и цифров пакет. Ако някой има впечатления от качество и цени, благодаря предварително.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    90
    #48

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    за Младост ти препоръчвам Мегалан - цифрова телевизия и интернет в едно.
    интернета им е по-добър от БТК. Телевизията им е по-добра от Кейбълтел.
    Хем ще ти е по-евтино от двама доставчика, хем по-добро качество.
    Също добър вариант е Булсатком, но те са с антена, т.е. трябва да имаш тераса където да сложиш чинията и тя да гледа на Юг/Изток.

  5. Red
    Red е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    7
    #49

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Red
    Здравейте,
    някой от вас ползва ли цифрова телевизия към Центрум Груп. С телевизор PANASONIC TX-P42S10E и техника от оператора пусна търсенето с регионални Финландия, Хелзинки, намери ми около 150 програми (при предишни 68 при аналогово), проблема е че част от програмите които гледам (и ги има в аналоговия пакет) ги няма, та въпроса ми е с какви регионални да пусна телевизора за да намеря всички програми?

    PS Служителките от Центрум Груп ми казаха че незнаят, така че опцията - питай оператора отпада.
    Все още немога да намеря решение на моя проблем - вече тествах сумати региони и пак така - липсват програми които твърдят че трявба да ги има
    На някой да му хрумва идея какво още да пробвам ???

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #50

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Ръчно добавяне на пакетите. Да ти дадат началните честоти на всеки пакет.

  7. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #51

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    red , сигурен ли си ,че програмите на аналоговия пакет се покриват с цифровия . При мен е така на Кейбълтел , доста от програмите не са еднакви при аналоговия и цифровия пакети, както с техния тунер така и с тунера на ТВ. Иначе пробвай и район Турку , ако не виж с "ръчно" сканиране .PS Bиждам ,че вече лазарус ти го е казал.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #52

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Red
    Все още немога да намеря решение на моя проблем - вече тествах сумати региони и пак така - липсват програми които твърдят че трявба да ги има
    На някой да му хрумва идея какво още да пробвам ???
    Ако както ти казва lazarus18, пак не хване всички програми, няма какво повече да направиш. Най-вероятно проблема е в това, че тунера на ТВ-то не може да раздели пакетите т.е. няколко пакета ги препокрива (записва ги на едни и същи канали). Този проблем го създава тунера на ПАНАСОНИК.
    Не със всички кабелни е така, получава се с BBC Cable, имало го е и при ЕКК, а може и при теб (зависи от организацията на кабелната).

  10. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #53

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Red
    Все още немога да намеря решение на моя проблем - вече тествах сумати региони и пак така - липсват програми които твърдят че трявба да ги има
    На някой да му хрумва идея какво още да пробвам ???
    Колега добре дошъл в отбора. Имам същият проблем с BBC Cable Казанлък и телевизор Philips 32PFL5404H/12 специално правен за западна и източна Европа. Явно Казнък не е в този континент. С ръччно търсене успях да намеря доста от нужните ми програми, но те се презаписват върху старите. Моят оператор явно върти и алъш-вериш с турски цифрови приемници, които обаче не хващат HD каналите. Така, че пием по една студена вода и толкова. Аз много наивно си мисле, че си купувам телевизор, включвам го и гледам. Да, ама не. Така е сигурно в някои други градове и държави.

  11. Red
    Red е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    7
    #54

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Да от Центрум Груп твърдят че програмите би трябвало да ги има в цифровия пакет.
    ще поискам честотите за ръчно настройване но незнам какво ще кажат...

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #55

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от abv
    Колега добре дошъл в отбора. Имам същият проблем с BBC Cable Казанлък и телевизор Philips 32PFL5404H/12 специално правен за западна и източна Европа. Явно Казнък не е в този континент. С ръччно търсене успях да намеря доста от нужните ми програми, но те се презаписват върху старите. Моят оператор явно върти и алъш-вериш с турски цифрови приемници, които обаче не хващат HD каналите. Така, че пием по една студена вода и толкова. Аз много наивно си мисле, че си купувам телевизор, включвам го и гледам. Да, ама не. Така е сигурно в някои други градове и държави.
    Спокойно abv, проблема не е в ТВ-то.
    Писах ти на ЛС.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #56

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от abv
    Колега добре дошъл в отбора. Имам същият проблем с BBC Cable Казанлък и телевизор Philips 32PFL5404H/12 специално правен за западна и източна Европа. Явно Казнък не е в този континент. С ръччно търсене успях да намеря доста от нужните ми програми, но те се презаписват върху старите. Моят оператор явно върти и алъш-вериш с турски цифрови приемници, които обаче не хващат HD каналите. Така, че пием по една студена вода и толкова. Аз много наивно си мисле, че си купувам телевизор, включвам го и гледам. Да, ама не. Така е сигурно в някои други градове и държави.
    Трябва да имаш HD канали, на 378,00 Mhz са,и кво се ядосвате че не може да запамети всички канали, те тези които не могат да се запаметят и без това не се гледат изобщо, важното е да имаш трите HD -та.

  14.  
     
  15. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #57

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Сигурно си прав. Говорих с оператора и той ме успокои, че няма да се оправя, тъй като имало някакво не съответствие между тяхното излъчване и тунера на моя телевизор. Някои телевизори хващали всичко, а моят по законите на Мърфи - не и нищо не можело да се направи за сега. До 5-6 месеца щели да въведат някакви карти за кодировка и тогава нещата щели да се оправят. Ще станем европейци, демек.
    Аз не разбирам от телевизия и дано не съм написал много глупости, ама ще извинявате за което. То в България нито да имаш, нито да нямаш.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #58

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivan1
    Трябва да имаш HD канали, на 378,00 Mhz са,и кво се ядосвате че не може да запамети всички канали, те тези които не могат да се запаметят и без това не се гледат изобщо, важното е да имаш трите HD -та.
    ivan1, проблема е принципен!
    Щом си се изръсил толкова пари за ТВ, то и очакваш нещо от него. Иначе да си бяхме гледали старите тръби.
    А какво ще стане, ако утре тези от кабелната разместят програмите в пакетите и трябва да избираш измежду най-гледаните???
    На някой друг може да му се гледа нещо друго.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #59

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от gadinoid
    ivan1, проблема е принципен!
    Щом си се изръсил толкова пари за ТВ, то и очакваш нещо от него. Иначе да си бяхме гледали старите тръби.
    А какво ще стане, ако утре тези от кабелната разместят програмите в пакетите и трябва да избираш измежду най-гледаните???
    На някой друг може да му се гледа нещо друго.
    Прав си за принципите, неправилно съм се изразил по точно беше да кажа че мен ме устройват тези които гледам,ако разместят програмите тогава ще му мисля ама не виждам смисъл да го правят,айде със здраве нека всеки гледа каквото му харесва

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #60

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivan1
    Прав си за принципите, неправилно съм се изразил по точно беше да кажа че мен ме устройват тези които гледам,ако разместят програмите тогава ще му мисля ама не виждам смисъл да го правят,айде със здраве нека всеки гледа каквото му харесва
    Ама току що са го направили!
    Поднесли са ни "новогодишна изненада" - доста програми ги няма (HBO напр.)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 99 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  2. Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 409
    Последно: 22-03-21, 20:28
  3. Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 73
    Последно: 30-05-20, 18:03
  4. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе