Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 32 от 45 ПърваПърва ... 22303132333442 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 666

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #466

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Гледам сат тв Булсат на вилата,няма как да се объркам.На 48'' PanAS640 hd каналите за мен са добре.Напр. евроспорт1hd си е доста приличен,вярно няма футбол за сравнение тъй като там най-много се виждат разликите,но гледам доста напр. колоездене и картината си е повече от нормална.
    Това което писах,че миналия ден сряванявах в един магазин(по думите на консултанта сат тв от Булсат,но му вярвам,защото е от доста години ) където просто сравних sd картина футбол на 65''/50hz тв(SA7xxx) с такава на 55''/100hz(SA Q70).Ясно е,че разликата се вижда и кой е по-добър,но като се абстрахирах от това да сравнявам качество на тв-те,а кое предпочитам повече ми допадна това което се виждаше на по-големия диагонал дори нa сд сигнала.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #467

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз слагам бас, че не е била сат. тв на Булсат - ниският битрейт и смачканите канали не може да ги оправи нито едни телевизор (при мен е на 49" Панасоник), а какво остава да ги гледаш от 2м на 65"
    Да не говорим пък колко са зле платените МаксСпорт - там само на 20" кинескоп.

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #468

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Нямаме сделка.Не мога да съм сигурен в нещо което не съм видял,а ми е казано ,но все пак мисля доколкото познавам човека,че не греши.Програмата беше ring sd.От 2м не беше добре,но от 4м-поносимо. Разбира се,че ако си мислиш за качество на картината/тв ще предпочетеш по-добрия тв-р,но на мен повече ми хареса по-големия.По-рано винаги гледах тв-те,но сега си направих експеримента нарочно,защото гледам,че в САЩ често предпочитат по-големия диагонал и си мислех,че е защото картината им е перфектна и при нашите условия няма как да стане.Това разбира се е субективно и колкото хора,толкова мнения ще има.Но за всеки е по-важно не да бъде прав,а какво на него му харесва.Мисля да повторя експеримента,но е трудно,защото на малко места има реален сигнал със слабо качество.Почти навсякъде са клипове от които е трудно да се направи сравнение.Да гледам една птичка снимана от близо или капеща боя различни цветове за да покажат цветовете на тв-ра за мен е безпредметно.
    Само от еднакъв реален сигнал на 2 тв-ра сложени един до друг може да се правят изводи.Дори не се наемам да сравнявам това което много съм гледал на моя си тв-р по памет,да не говорим ,че дори и на една програма 2 различни мача(напр.)могат да изглеждат различно.
    И разбира се говоря за сравнение на размера и движението.Контраста няма как да се види на 100% в осветения магазин.
    ..................................
    Тъй като прехвърлихме доста програми съм сигурен,че беше Булсат.И бяха като на сат. тв-та,защото на iptv има много в hd.Така,че ако не бях написал горното щях да се обзаложа.Не може винаги да се печели.При над 80% шанс се хващам винаги.
    Този пост е редактиран от cable; 04-11-19 в 09:25.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    46
    #469

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой има ли наблюдения върху IPTV на Vivacom през VDSL? Скоростта би трябвало да е 50 мгб/с. Ще ползвам три телевизора. Има ли прекъсвания, накъсвания, как е качеството?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    18
    #470

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от blacksea Виж публикацията
    Някой има ли наблюдения върху IPTV на Vivacom през VDSL? Скоростта би трябвало да е 50 мгб/с. Ще ползвам три телевизора. Има ли прекъсвания, накъсвания, как е качеството?
    Ако си късметлия и кабелът до вас от тяхната точка е по-малко от 400 метра - ще видиш тези скорости. И не са ти много стари кабелите.
    При нас, при стари медни кабели и 600 метра до таблото - едвам 16 мегабита пуска модема им. Преди това, на същия кабел, ADSL правеше 13 мегабита.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #471

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз засичам до 75Mbs на VDSL, така че ако не е прекалено стара мрежата и твърде далеч ...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    46
    #472

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Убеден съм, че ще получа такава скорост, защото и сега плащам за 30, а получавам постоянно 35. Въпроса е дали при 50 мгб/с през VDSL интерактивната ТВ ще върви нормално на 3 телевизора, включително и на HD канали, както и дали нета ще е ОК.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #473

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    При мен на един върви нормално (тя си вървеше и на ADSL) - при племенницата са два и също няма проблеми.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    46
    #474

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Възможно ли е интерактивна телевизия и интернет по VDSL без домашен телефон. Ходих в един офис и там ми казаха, че не можело без телефон, което ме съмнява. Мисля че ме метнаха само и само да им взема непотребната услуга домашен телефон. Естествено опитаха да ми набутат и куп други глупости.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #475

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Моята си е отдавна и така или иначе си имаше и е в пакет - трябва да питам племенницата как е тяхната от преди няколко месеца .

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    2
    #476

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Моля за съвет ,как да пусна жалба във виваком .Понеже нямам интернет почти цяло денонощие и комай ще го оправят чак след празниците .А със нета има и ай пи телевизия

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #477

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    И да пуснеш жалба във вивашит все тая , няколко пъти съм пускал различни жалби - и през 123 и през офис - глас в пустиня. Единствено КЗП . А относно интернета и тв , интересното при мен е ,че ако се забавя с плащането спират тв,но интернета си работи

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    2
    #478

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nqmapa Виж публикацията
    И да пуснеш жалба във вивашит все тая , няколко пъти съм пускал различни жалби - и през 123 и през офис - глас в пустиня. Единствено КЗП . А относно интернета и тв , интересното при мен е ,че ако се забавя с плащането спират тв,но интернета си работи
    Благодаря ,писах на всички възможни институции отговор чакам чак след нова година .Да са живи и здрави от ВИВАШИТ не си струва да се вгорчавам празниците заради тях .С това показаха че са най лошия телеком

  17. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #479

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    линията и 90 мгб/с може да поддържа и пак телевизията да ти замръзва това е дяволска работа ....по добре си карай на сателита

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #480

    Question Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Привет,

    купих SONY KD-55AG9, и ползвам IPTV на Виваком.
    Не мога да обуча Вивакомското дистанционно да увеличава и намалява звука на телевизора. С Power стана, но със звука не - Вивакомското дистанционно не дава индикация, че получава сигнал от дистанционното на Сони, въпреки че силата на звука се променя, т.е. дистанционното на Сони излъчва сигнал. Пробвах да му натискам бутоните и постоянно, и на импулси, но не става.
    Правил съм процедурата много пъти и не мисля, че бъркам нещо. Има ли някакъв начин да се направи?

    Благодаря.
    Този пост е редактиран от peter_nn; 15-01-20 в 11:06.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 45 ПърваПърва ... 22303132333442 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 10:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе