Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 27 от 45 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 673
Like Tree95Одобрявам

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #391

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Дистанционното на смарт телевизорите не работи ли с приемника?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #392

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Не,обратното е. На дистанционното на приемника можеш да настроиш няколко бутона за телевизора. Например аз съм настроил увеличаване/намаляване на звук, смяна на входовете и вкл/изкл на телевизора
    penmark одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #393

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Понеже тв има simplink и мога да контролирам външни устройства с дистанционното на тв. Така работя с бокса на булсата.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #394

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    На оптика с IPTV, само веднъж ми се случи да тегля голям файл, нямаше HD програма, която да не насича. Като цяло не ми харесва картината.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    214
    #395

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Тия гейтаци няма ли да вземат да си обноват оборудването или гнусно написания софтуер, че вече тотално не се търпи. Чакам няколко секунди докато реагира на опита ми за навигация по менютата и по-специалното EPG. Отделно се налага да го рестартирам ръчно често, защото като поработи повече и почва да сече, когато си пусна нещо на запис и по-специално HD. Буфера е малък и не се самопочиства...

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #396

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Хммм странно. Нито един от тези проблеми не са наблюдава при мен.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    4
    #397

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Мога ли да пренаредя каналите по мой вкус?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    10
    #398

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Отказах се от Мтел тв тъй като спряха HD каналите. Без неустойка, по тяхна вина.
    Моля ви ,
    напишете мнение за Виваком ТВ . Какво да избера? Нямам оптичен кабел . Живея във вилна зона.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    16
    #399

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Бай Драган Виж публикацията
    Отказах се от Мтел тв тъй като спряха HD каналите. Без неустойка, по тяхна вина.
    Моля ви ,
    напишете мнение за Виваком ТВ . Какво да избера? Нямам оптичен кабел . Живея във вилна зона.
    Сега, не мога да си кривя душата, но и трите ни сателитни ТВ оператори са със сходно качество на излъчвания сигнал. Все пак, препоръчвам ти да избереш Виваком ТВ. Е, зависи какви критерии имаш за включените канали в пакетите на оператора, но Виваком ТВ според мен е поносим вариант пред Булсатком и МТЕЛ сателитна ТВ.
    ayl одобрява това.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #400

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ако става въпрос за сателитна телевизия - с най-добро качество е на Булсатком. За пакетите не знам.... там е въпрос на избор и пари

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    10
    #401

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Виж публикацията
    Сега, не мога да си кривя душата, но и трите ни сателитни ТВ оператори са със сходно качество на излъчвания сигнал. Все пак, препоръчвам ти да избереш Виваком ТВ. Е, зависи какви критерии имаш за включените канали в пакетите на оператора, но Виваком ТВ според мен е поносим вариант пред Булсатком и МТЕЛ сателитна ТВ.
    От днес имам виваком тв - пакет екстра с 14 HD канала + интернет = 17 лева ,
    Плюс 2 приемника - едниния в апартамент, другата на вилата.с 2 антени

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    4
    #402

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз съм с два IPTV приемника и 100mbps. Единият в до рутера (директно включен), а другият в друга стая. На него пращам сигнал с двойка Powerline адаптери. Стените са много двбели и рутера не може да прати нет ефективно до другата стая. Така, че съм сложил втора двойка Powerline адаптери да пращат нет към друг ритер в другата стая. По принцип за да има минимални загуби на скоростта тези адптери трябва да се включват директно в мрежа(т.е. без разклонители. Но при мен е проблем, защото имам само един контакт там където идва оптиката, а аз имам два Powerline адаптера. Та съм си купил тройник и в него ги включвам. Максимално близо до медните жици на мрежата. Та губя само около 10mbps в другата стая - 80~85mbps.

    Теглил съм на максимална скорост и HD канлите не сечат.

    До скоро имах много гаден проблем. Единият приемник все даваше грешка message id 108001 нещо за липсващ достъп до мрежата. (Забравих го точно) Какво ли неправих и не става.
    Два пъти пращаха техницитехници.
    Първият път се оправи от само себе си. Но вторият път техника ме научи как да оправям проблема. Проблема е, че при софтуерен ъпдейт нещо е станало и не се е ъпдейтнало като хората. По принцип оптичния кабел идва в едно устройство и от него по кабел в рутер. Приемниците са закачени за портовете на този рутер. Решението било проблемния приемник да не св включва в рутера, а директно в устройството с оптичния кабел докато си изтегли ъпдейта и после пак на старото място.

    Не ми харесва само липсата на опция за подредба. Много е странно защо няма такава.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    10
    #403

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zdzdz Виж публикацията
    Аз съм с два IPTV приемника и 100mbps. Единият в до рутера (директно включен), а другият в друга стая. На него пращам сигнал с двойка Powerline адаптери. Стените са много двбели и рутера не може да прати нет ефективно до другата стая. Така, че съм сложил втора двойка Powerline адаптери да пращат нет към друг ритер в другата стая. По принцип за да има минимални загуби на скоростта тези адптери трябва да се включват директно в мрежа(т.е. без разклонители. Но при мен е проблем, защото имам само един контакт там където идва оптиката, а аз имам два Powerline адаптера. Та съм си купил тройник и в него ги включвам. Максимално близо до медните жици на мрежата. Та губя само около 10mbps в другата стая - 80~85mbps.

    Теглил съм на максимална скорост и HD канлите не сечат.

    До скоро имах много гаден проблем. Единият приемник все даваше грешка message id 108001 нещо за липсващ достъп до мрежата. (Забравих го точно) Какво ли неправих и не става.
    Два пъти пращаха техницитехници.
    Първият път се оправи от само себе си. Но вторият път техника ме научи как да оправям проблема. Проблема е, че при софтуерен ъпдейт нещо е станало и не се е ъпдейтнало като хората. По принцип оптичния кабел идва в едно устройство и от него по кабел в рутер. Приемниците са закачени за портовете на този рутер. Решението било проблемния приемник да не св включва в рутера, а директно в устройството с оптичния кабел докато си изтегли ъпдейта и после пак на старото място.

    Не ми харесва само липсата на опция за подредба. Много е странно защо няма такава.
    Аз съм ги подредил по мое желание в опция "Любими" и нямам проблем

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #404

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте, отчупи ми се накрайника от оптичното влакно, мисля, че просто беше монтиран ужасно мърляво. Понеже не ми се чака минимум 3 дни, някой знае ли, от къде в София мога да купя такъв конектор и максимално евтини инструменти за монтирането му?
    Доколкото се ориентирам, мисля, че е SC/APC.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #405

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Продават се по 4лв. , какъв е смисъла да ремонтираш ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 45 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе