Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 38 от 45 ПърваПърва ... 283637383940 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 673
Like Tree95Одобрявам

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    21
    #556
    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Използваш ли VPN през телефона?
    Не, не ползвам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    151
    #557

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Рутера какъв е? Ако е ZTE от Виваком - не работи cast-а. Не съм проучвал проблема в дълбочина, сложих собствен рутер и тръгна.

    Sent from my DN2103 using Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    21
    #558
    Цитат Първоначално публикувано от sevastaki Виж публикацията
    Рутера какъв е? Ако е ZTE от Виваком - не работи cast-а. Не съм проучвал проблема в дълбочина, сложих собствен рутер и тръгна.

    Sent from my DN2103 using Tapatalk
    Smartcom.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #559

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dublin Виж публикацията
    Оставете кабелите за боксовете свързани към Нокията за да ви работи телевизията. Ако пуснете Нокията в Bridge mode, тогава ТВ се губи и схемата е различна. Успех!
    Здравей, сигурно ли е че Лан кабелите на ЕОН приемника задължително трябва да са към Нокията при ЕОН. На мен ми е важно да използвам моя рутер за Лан - тест приемниците да са зад моя рутер, заради Adblock, Samba, QoS ...
    Гледам, че Еон приемницте дори могат да се използват във външна мрежа, за това съм озадачен, защо трябва да са свързани зад Никоята.
    Бих им станал клиент ако мога да си ползвам моя рутер за ЛАН.
    Мерси
    Поздрави

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    14
    #560

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Under666 Виж публикацията
    Здравей, сигурно ли е че Лан кабелите на ЕОН приемника задължително трябва да са към Нокията при ЕОН. На мен ми е важно да използвам моя рутер за Лан - тест приемниците да са зад моя рутер, заради Adblock, Samba, QoS ...
    Гледам, че Еон приемницте дори могат да се използват във външна мрежа, за това съм озадачен, защо трябва да са свързани зад Никоята.
    Бих им станал клиент ако мога да си ползвам моя рутер за ЛАН.
    Мерси
    Поздрави
    ЕОН приемника ще работи с интернет и с втория рутър, но IPTV телевизията няма да тръгне. Ако можеше, нямаше да връзват кутииките към Нокията с кабел, а щяха да ползват безжичната мрежа на Нокията. Затова аз съм оставил кутийките вързани с кабел за Нокията, като съм и изключил безжичната мрежа, а от нея с кабел съм закачил Асуса, а той раздава по LAN и WiFI на всичко, което е закачено за интернет у дома. Това е най-простото решение. Не ме бърка, че е така. Даже и DDNS на Асуса ми работи през локално IP, така че VPN и всичко останало си работи без проблем. Не съм пробвал със switch, защото не съм си вкъщи и няма как да се занимавам с играчките. По-нататък обезателно ще пробвам.
    Under666 одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #561

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Благодаря за отговора, но не съм запознат с телевизията на Виваком. Ако мога да валидирам казаното от теб. ЕОН телевизията/приемниците би работила след 2рия рутер, но "старата" ИПТВ на Виваком не би работила ако приемниците са свързани след 2рия рутер?
    Този пост е редактиран от Under666; 04-10-21 в 19:21.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    16
    #562

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Under666 Виж публикацията
    Благодаря за отговора, но не съм запознат с телевизията на Виваком. Ако мога да валидирам казаното от теб. ЕОН телевизията/приемниците би работила след 2рия рутер, но "старата" ИПТВ на Виваком не би работила ако приемниците са свързани след 2рия рутер?
    Да. И мен това ме интересува, но мога да потвърдя следващия месец, защото тогава вече ще мога да преподпиша и да мина на ЕОН.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    1. в жилището влиза оптика, която стига до рутъра на виваком (Nokia - конвертор и гигабитов рутър в едно, излъчва на 2.4 и 5 GHz)
    Какъв модел е рутера? Моят е G-240W-A и мисля, че излъчва само на 2.4 GHz
    Този пост е редактиран от redchampions; 19-10-21 в 14:12.

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    6
    #563

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте. С EON Premium съм и на телевизора виждам, че съществува и опцията Tidan. До колкото знам, това е музикална платформа с качествени аудио и видео изпълнения. Въпросите ми са следните: 1. Платформата допълнително ли се заплаща, ако искам да гледам или абонамента влиза в месечната цена на EON Premium. 2. Тя само за мобилната мрежа на Виваком ли е предназначена или може да се гледа и на телевизора директно. От Виваком не можаха да ми отговорят конкретно на въпросите, а може и аз да не съм ги разбрал правилно. Ще бъда благодарен за по-подробна информация.

  11. Novice
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    6
    #564

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Може ли в ЕОН да се поставят отметки на предавания гледани на запис, или от предишни дни...не го откривам това. В старата платформа при изход, автоматично те пита и слагаш отметка. После когато решиш продължаваш да гледаш от същото място на което си спрял.

  12. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #565

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Засега я няма тази опция, но се очаква да я добавят както добавиха превъртането на кадър например. Услугата ще се подобрява с времето.

    Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #566

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Както и цената й!
    Wait horse for the green grass.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #567

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    https://www.vivacom.bg/bg/xmas

    Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #568

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Хайде честито новото левче към плановете от 02.2022
    Прослушайте си го на 123

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #569

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Това е обявеното на всеослушание увеличение. А иначе мобилен план Unlimited 50 във фактурата за Ноември ми е 27,49лв, а във фактурата за декември 27.97. Ей така тихичко с 50ст. нагоре... +ДДС

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #570

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    За много години!
    DVB-S TV
    Днес ме изненада надпис на екрана на телевизора "Този канал не е включен във вашия абонаментен план....". Това на всички канали, за да е щастието пълно. Има и съобщение, че ще вдигат цените от февруари, но не обърнах внимание на датата му.
    С операторски приемник съм.
    Откога са ми спрели каналите не знам, защото ни нямаше по Нова година.
    Фактурата ми излиза чак след седмица и всичко си е платено.

    Явно ще се разправям пак, но искам да знам дали някой друг има такъв проблем.
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 02-01-22 в 20:26.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 45 ПърваПърва ... 283637383940 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе