Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 40 от 45 ПърваПърва ... 303839404142 ... ПоследноПоследно
Резултати от 586 до 600 от общо 673
Like Tree95Одобрявам

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    6
    #586

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    На EON може ли да се изключва Бг звуковия превод и да останат само субтитрите. В Понеделник по FOX от 22ч има един сериал, едновременно със субтитри и Бг звук. Спомням си че на старата платформа и дистанционно можеше, сега не намирам начин.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #587

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от exilebg Виж публикацията
    На EON може ли да се изключва Бг звуковия превод и да останат само субтитрите. В Понеделник по FOX от 22ч има един сериал, едновременно със субтитри и Бг звук. Спомням си че на старата платформа и дистанционно можеше, сега не намирам начин.
    Да можеш. Като изключиш звука на телевизора. Поздрави. Иначе май на връщане не се виждат субтитрите поне в мобилното приложение.
    Този пост е редактиран от ssyanev; 25-02-22 в 04:57.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Plovdiv, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    59
    #588

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой знае ли защо на ЕОН боксовете са им изключили wifi мрежите и не могат да се включат?
    Чудя се как претендират за качество HD и 4K канали с 7mbps битрейт на ЕОН плеъра? До колкото знам минимума за читаво HD е 8mbps, а за 4К около 20mbps, като това зависи и от ползваните кодеци, но 7mbps е крайно недостатъчно.
    За мен картината е страшно мазало. Преди да бъдат купени от виваком, бях клиент на Ентри и там качеството беше в пъти по-добро. На BTVHD се виждаха порите на лицето на водещите на новините, а сега са плоски като китосани от компресията.
    Като цяло минаването на ЕОН беше огромна крачка назад по отношение на качество на картината. За радост поне интернета им държи прилични скорости, а и като цена ме устройва пакета(full 500/300mbps + безплатни допълнителен приемник и HBO и Cinemax).
    Надявам се в бъдеще да ъпдейтнат софтуера и да позволява по-висок битрейт. Чудех се дали да не се отказвам от тях, но се съмнявам, че положението е по-добре и при другите големи компании като А1, които ползват подобни тв боксове и сигурно и софтуера им е подобен.

    Какъв е този ъпдейт на приемника към андроид 10? Само за определени модели ли е, защото моите са на 9 до колкото виждам?
    sstambo одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #589

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Виж дали можеш да минеш към coolbox, че ако играчите като тях фалират или ги купят после няма да имаш избор - лошо качество и по-високи цени ни очакват при по-малка конкуренция.
    victorio404 одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Plovdiv, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    59
    #590

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Между другото тук има видео как да се активира wifi на бокса https://youtu.be/OEktL1wGAyA
    При мен стана и през 5ghz мрежата има доста по-бърза скорост от колкото през кабела. Но качеството на картината остана пак зле. На малкия ТВ не се забелязва толкова, но на 58" е мазало голямо.
    Пробвах да изключа всички подобрители на картина на самия ТВ, но и без тях пак е зле.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #591

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от victorio404 Виж публикацията
    Някой знае ли защо на ЕОН боксовете са им изключили wifi мрежите и не могат да се включат?
    Чудя се как претендират за качество HD и 4K канали с 7mbps битрейт на ЕОН плеъра? До колкото знам минимума за читаво HD е 8mbps, а за 4К около 20mbps, като това зависи и от ползваните кодеци, но 7mbps е крайно недостатъчно.
    За мен картината е страшно мазало. Преди да бъдат купени от виваком, бях клиент на Ентри и там качеството беше в пъти по-добро. На BTVHD се виждаха порите на лицето на водещите на новините, а сега са плоски като китосани от компресията.
    Като цяло минаването на ЕОН беше огромна крачка назад по отношение на качество на картината. За радост поне интернета им държи прилични скорости, а и като цена ме устройва пакета(full 500/300mbps + безплатни допълнителен приемник и HBO и Cinemax).
    Надявам се в бъдеще да ъпдейтнат софтуера и да позволява по-висок битрейт. Чудех се дали да не се отказвам от тях, но се съмнявам, че положението е по-добре и при другите големи компании като А1, които ползват подобни тв боксове и сигурно и софтуера им е подобен.

    Какъв е този ъпдейт на приемника към андроид 10? Само за определени модели ли е, защото моите са на 9 до колкото виждам?
    Тъкмо щях да попитам, заслужава ли си да си вкарвам таралеж в гащите с това да премахна телевизията на Coolbox която ползвам 8 години - качеството е може би едно от най-добрите, но само и единствено заради уж по-доброто приложение EON на телевизора, ама къде е логиката тея тъпани от Виваком да ме карат да им съхранявам боксовете ако ще ползвам смарт приложението... Като цяло и откъм цена не ми излиза изгодно, но не знам ако си заслужава, но сега като чета, май не е много оферта преминаването от Coolbox (МАГ приемници) към EON. В момента Coolbox също имат приложение, но не мога да го тествам, защото услугата ми е друг тип.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #592

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от victorio404 Виж публикацията
    ... качество HD и 4K канали с 7mbps битрейт на ЕОН плеъра?
    ...
    Хех, 7 мбпс ще е, ако се сетиш да превключиш на CBR.
    Иначе, по подразбиране е под 5.
    ВиварасТки качамак.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #593

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Shimbadze Виж публикацията
    Хех, 7 мбпс ще е, ако се сетиш да превключиш на CBR.
    Иначе, по подразбиране е под 5.
    ВиварасТки качамак.
    Да разбирам, че няма смисъл да се "нашивам" с телевизията ЕОН на Виваком през приложението им? Обмислях да сменя съществуващия доставчик с тях? :Д

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    92
    #594

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Много разнопосочни мнения чета/чувам за EON ТВ.
    При приятел на 58 инча тв с ЕОН през ТВ приемник картината си е добра - лично съм виждал.
    Друг, който гледа ТВ с приложението им за смарт телевизори, пак дава много добри отзиви.
    По форумите пък преобладават лоши мнения за кофти картина и тн.
    На мен също ми предстои смяна на оператор и сякъш клоня къв Виваком (пред А1 xplore tv).

  12. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #595

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Избери малък доставчик, че скоро ще останат само ВИВАКОМ и А1 и няма да има никакъв избор. И цените ще са само нагоре, а качеството надолу.
    Gena_bs, Kx, Dominator и 2 други харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #596

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ясно е, че основно пишещ е недоволният потребител. Доволните просто си ползват.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #597

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Тъкмо щях да попитам, заслужава ли си да си вкарвам таралеж в гащите с това да премахна телевизията на Coolbox която ползвам 8 години - качеството е може би едно от най-добрите, но само и единствено заради уж по-доброто приложение EON на телевизора, ама къде е логиката тея тъпани от Виваком да ме карат да им съхранявам боксовете ако ще ползвам смарт приложението... Като цяло и откъм цена не ми излиза изгодно, но не знам ако си заслужава, но сега като чета, май не е много оферта преминаването от Coolbox (МАГ приемници) към EON. В момента Coolbox също имат приложение, но не мога да го тествам, защото услугата ми е друг тип.
    Твърдо не си заслужава! Радвай се, че имаш достъп до coolbox и си ги ползвай!
    Dominator одобрява това.

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #598

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Твърдо не си заслужава! Радвай се, че имаш достъп до coolbox и си ги ползвай!
    Обмислям да сменя телевизията на Cooolbox (Маговете ) временно с IPTV- приложението на RN-TV....
    Иначе нета на Cooolbox е железен!

    Благодаря за коментара!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    32
    #599

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Не е ли по-добре да се възползвате от coooltv? Ако имах достъп до кулбокс никога не бих се замислил за друг доставчик.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dominator одобрява това.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #600

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nbotov Виж публикацията
    Не е ли по-добре да се възползвате от coooltv? Ако имах достъп до кулбокс никога не бих се замислил за друг доставчик.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Имат проблем с IPTV приложението им....
    Все едно гори пиксела горе вляво... на двата SONY телевизора...
    https://www.youtube.com/watch?v=l8di3Sb9wqA
    https://www.youtube.com/watch?v=povNOxM_geA - А ето и още едно видео, че не им е доизпипано приложението... На W809C има проблем с превъртането на новия ТВ това го няма.

    Караха ме да сменям aspect ratio-то, обаче на Сони това не може да стане ако източника не е през HDMI...
    Боксовете вече искам да ги разкарам.
    Съответно докато не си оправят проблема ще карам с RN-TV колкото и да не ми харесва тяхното приложение смисъл EGP-то им е дървено иначе става.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 40 от 45 ПърваПърва ... 303839404142 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе