Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 8 от 45 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 673
Like Tree95Одобрявам

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #106

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Тюрксат е на 42 , а Виваком са на 45 гр - със съответното оборудване се гледат (обаче едва ли със СТБ на Виваком) .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    гр.Септември
    Мнения
    2
    #107

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Виваком има антени 80 см с моноблок позволяващ да се гледат и двата спътника/ свободните от Тюрксат/.Монтажа става след заяка към Виваком.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    84
    #108

    Отговор: Re: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Чух,че по турските тв(TRT май)които се хващат с приемник на Виваком предавали мачовете от Испанската примера некодирани(което е малко странно защото доколкото знам всъщност си хващат спътника,(без права на Виваком).Може ли някой да потвърди това?
    Да, мога да потвърдя, че на 42* пускат мачове от испанската примера по NTV Sport която не е кодирана по принцип, но за мачовете кодират канала, като има и ХД. Сега дали този спортен канал е собственост на ТRТ не мога да коментирам. Общо взето не дават всички мачове които дават по БСК, но едно 75% от мачовете се дават. Например турците днес ще дават Севиля-Депортиво, утре ще дават Малага-Билбао и Гранада-Барса; но няма да дават късния мач Осасуна-Сарагоса който ще се дава по Булсатком...
    Този пост е редактиран от polki; 16-02-13 в 00:35.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,273
    #109

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Не знам дали това е точната тема, но все пак ще попитам тук.
    Интересува ме кои модели ТВ с вградени DVB-S2 тунери работят безпроблемно с CAM на Vivacom? Това включва EPG и PVR функциите.
    В момента съм се насочил към LG 42LM620S, 42LM640S и Toshiba 40/46TL963 по финансови съображения.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    1
    #110

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Искам да попитам Имам LG 60PZ250A 3D плазма дали кама на виваком е сходим с ТВ и как е качеството.За сега още сам на булсатком но ми писна от ресиварите им. Не живеа в БГ та за това се надъавам да ми помогнете.Просто е много досадно и коства време с проба и грещка. Благодаря предварително и се извинявам за правописа

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,273
    #111

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Без да се пробва, няма гаранция, че ще работи нормално. Някои модели TV не го разпознават автоматично и се налага ръчно да се настройват транспондерите.
    javorenator одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    2
    #112

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Колеги, имам нужда от малко помощ. Изчетох няколко форума, но не намерих решение на проблема. Монтирах оборудването на Виваком в друга държава. Картината е перфектна, но на няколко канала (Канал 1, Нова, Диема) звука накъсва. SNR ми е между 17.0 и 17.5 dB, a BER: 0.0E-7. Дали трябва да донастроя антената или проблема е във фърмуера, версията му е от септември 2011. Благодаря за помощта предварително.

  10. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #113

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Дай модела на приемника , на мен ми се струва че не си е дръпнал настройките - точно така прекъсва звука .
    Или направо пробвай - изключваш захранването от буксата , след като се покаже логото , от дистанционното натискаш 3 пъти назад и вкарваш код 2485 - веднага трябва да се покаже скалата за сваляне на софтуера - ако не стане , опитайте пак - това е за HD приемниците но за SD не знам дали ще проработи .
    Може дори христослав да го качи на първа страница .

  11. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    2
    #114

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Много благодаря за помощта, оправи се. Грешката ми е била, че само 1 път натисках назад. Работи перфектно. Весели празници.
    jonov одобрява това.

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    4
    #115

    Отговор: Vivacom IPTV

    Здравейте!
    От сайта на Виваком извадих официалните правила за цифрова тв. Ето извадка от това което ще подпише всеки,който иска да стане абонат на цифрова тв от Виваком.
    "Предоставеното при инсталиране на услугата оборудване остава собственост на
    VIVACOM и абонатът е длъжен да го пази от кражби и да го съхранява от момента
    на получаването му на място и по начин, гарантиращи надеждно предоставяне на

    Услугата. VIVACOM не е отговорна


    за щети, нанесени на имуществото на абоната
    от същото оборудване.

    В случай на кражба или загуба VIVACOM не предоставя друго оборудване, което
    да замени откраднатото, като абонатът е отговорен пред VIVACOM за стойността

    на загубеното оборудване или нанесените му повреди.

    Във всички случаи на загуба, вреди или невръщане на оборудването, собственост
    на VIVACOM, абонатът остава отговорен за тези щети и вреди и дължи заплащане

    на стойността му съгласно актуалната ценова листа на
    VIVACOM
    , публикувана на
    интернет страницата на
    VIVACOM
    :
    www.vivacom.bg

    ..... Срок за отстраняване на неизправности 10 работни дни по договор,като за времето в което не е предоставяна услуга се приспада месечната такса. Времето започва да тече от посещението на служител на адреса на който се ползва услугата..."
    В мен след прочитането възникнаха следните казуси:
    1. Докато отсъствам от дома ми е станала кражба и са обрали дома ми. Взели са или са потрошили приемниците на Виваком. Първо след всичките неприятности за да мога да гледам тв аз трябва да заплатя старото,а след това и новото оборудване на Виваком за да имам тв вкъщи. Договора ми не е изтекъл и аз съм в шах.
    2.Станала е кражба или просто е скъсан оптичния кабел по който ми доставят файбър нет и цифровата айпитиви. Обаждам се на тел.123 и след 2-3 дни пристигат техни служители. От този момент след пристигането започва да тече 10 работни дни да ми отстранят повредата. Тъй като съм пакет тв+нет аз ще стоя 14-15дни по договор без тв и без интернет и Виваком ще ми приспадне сумата от таксата за времето в което аз съм в пълно информационно затъмнение от Виваком. Няма кой да сезирам защото съм разписал този договор и се забавлявам вкъщи без тв и без интернет.


  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #116

    Отговор: Vivacom IPTV

    По точка 1 - затова си има застраховки.
    По 2-ра т. - за 15-20лв на месец нали не мислиш че ще имаш VIP обслужване.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    4
    #117

    Отговор: Vivacom IPTV

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    По точка 1 - затова си има застраховки.
    По 2-ра т. - за 15-20лв на месец нали не мислиш че ще имаш VIP обслужване.
    По точка 1- застрахователя не поема оборудването защото не е моя собственост,а е собственост на Виваком. Съответно първо трябва да заплатя старото,а после трябва да закупя новото по действащите цени на Виваком,тъй като те не се задължават да ми предоставят ново оборудване при кражба.
    По 2-ра т. - за 15лв на месец кабелния оператор хвърчи до до 1-2 часа или най-късно в рамките на деня било то за интернет или тв.
    Честито на оженилите се за Виваком! )

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #118

    Отговор: Vivacom IPTV

    Не е нужно да застраховаш точно това оборудване, достатъчно е да има клауза за нанасяне на щети от трети лица на определена стойност ( ти си реши колко). А кабелния оператор ще хвърчи до 1-2 часа ако има 10 абоната на кръст.... ако иска може и да спи с тях Виваком също реагират до 24часа, но за определени клиенти, не за сульо и пульо...
    jonov одобрява това.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #119

    Отговор: Vivacom IPTV

    позволете ми дълбоко да се усъмня в тълкуването, че АЗ като ползвател нося отговорност в случай на кражба от ТРЕТИ ЛИЦА, независимо, че въпросната кражба се е случила на територията на мой имот! след като аз съм положил ГРИЖАТА НА ДОБЪР СТОПАНИН, както е юридическа формулировка, а не съм оставил оборудването им на улицата, аз отговорност в случай на кражба не нося!

    могат да се опитат да ме осъдят, доказвайки, че АЗ съм им го откраднал

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #120

    Отговор: Vivacom IPTV

    'псулютну си прав но това биха го осъзнали лица поне с елементарни правни познания, затова по-горе съм дал по-лесния вариант при който няма много мисъл.... но за което пък се заплаща

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 45 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 786
    Последно: 01-05-24, 15:22
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  3. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе