Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 68 от 99 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,006 до 1,020 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,449
    #1006

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от iorgova Виж публикацията
    Благодаря ти за бързия отговор, но не гледаме от лаптопа... Слаб е, стар е и нямам HDMI изход. Затова купихме външен хард и използваме медия плеъра на ТВ. Изчетох му цялото ръководство, за да намеря откъде да направя настройки на картината, но в този режим нищо не може да се прави, освен да се превърта видеото... Иначе наистина в ръководството са описани форматите, които поддържа. Въпреки това - този филм (Аватар) попада в уж поддържаните формати, но картината се сплесква по средата на екрана. 3Д-то е убийствено, качеството на картината е супер, ама пусто... и така
    Честно казано няма как така, от разстояние да разбера къде е проблема.
    1. Направи ъпдейт на фирмуера.
    2. Пробвай с друг филм / на хард диск или флашка.
    AUO - по-малък контраст, но по добро цветопредаване
    S-PVA - по-голям контраст и по-лошо цветопредаване
    Зрителните ъгли и при двата типа, са близки един до друг.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #1007

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie Виж публикацията
    Задай му на плеъра формат на картината 16:9 да видим, какво ще стане. Не ми каза с кой плеър гледаш филми.
    С BS Player.

    - - - Обновено - - -

    http://prodavalnik.com/2br-3d-ochila-s-aktiven-zatvor-i17922135

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #1008

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    защо правите експерименти с разни алтернативни варианти, като очила оригинални на toshiba в момента в техно маркет са 50лв/бр? модела е мисля по новия: toshiba fpt-ag02g

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,449
    #1009

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Модели 2013

    TV LED Toshiba L1/W1 : cinq petites diagonales annoncées - AVCesar.com
    Toshiba 22L1333 & Toshiba 22L1334 - 229 €
    Toshiba 24W1333 & Toshiba 24W1334 - 269 €
    Toshiba 32LW1333 - 299 €


    TV LED Toshiba L2/W2 : quatre modèles en approche - AVCesar.com
    Toshiba 32W2333 - 349 €
    Toshiba 32L2333 - 399 €
    Toshiba 39L2333 - 449 €
    Toshiba 50L2333 - 799 €
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-02-13 в 15:33.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    59
    #1010

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    3D само през HDMI връзка. С VGA кабел не става.
    Какво стана с активирането на видеоплейъра в твоят телевизор ? Справи ли се ?


    Разбрах за кабела.И моето мнение беше такова.Според някои други хора,видеокартата не поддържа 3Д.

    Отказах се от тази преустройка.Но може би е защото така и не успях да вляза в сервизното меню.За сега обаче,не съм стигнал да ползвам флашката като източник.Филмчетата от комп-а си вървят без проблем.Все още опитвам да настроя хубава картина.Благодаря все пак.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    6
    #1011

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    npber:
    Здравейте колеги!
    Някой може ли да ми помогне.Имам TL838 и не мога да вържа акаунта за тошиба плейс с фейсбук. Уж изпълнявам всичко както е описано по-надолу във форума,но когато трябва да мипрати смс на пощата за свързване на двата акаунта ,ми изписва че има грешка с изпращането на емеил ....(error send to email...) .
    Благодаря ви предварително!

    Имам същия проблем с ТЛ 868. Някой може ли да помогне?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #1012

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    все още съм невеж в областа та може ли да ми обясните:
    1. пусам 3Д демо канал на астра, който в 2д режим на тв-то изглежда екран разделен на 2 части с една и съща картина. като си превключа тв-то на 3д и пусна очилата всичко си е ОК.
    2. изтеглих си 2 блурей филма и като ги пусна около образите излиза едно червено, лилаво моаре, което всички сме виждали. ОБАЧЕ по никакъв начин на тв-то през очилата не мога да сглобя 3д образ!
    Очевидно има разлика между 2-те предавания (това от 3д канала на астра и филмите който съм изтеглил).
    Та кажете къде бъркам?
    на всичкоот отгоре един от филмите изобщо не ще да тръгне, казва ми че имало проблем с видеото, но това е отделна работа, явно нещо картата ми не поддържа (HD2600XT ATI). Ако някой се е борил да помогне моля?

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #1013

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    С тая карта май само half SBS/TB 3Д трябва да теглиш .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    113
    #1014

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    TOSHIBA 40TL938 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria колеги какво ще кажете за този телевизор? Пише че има скайп но какво точно означава Wi Fi Ready и дали има възможност за сърфиране в интернет и какво точно е това СМАРТ ТВ?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #1015

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    1. Wi Fi Ready - намя вграден wi-fi модул, ще трябва да го закупиш отделно или да го вържеш по кабел, според мен не е проблем
    2. щом е
    СМАРТ ТВ значи има възможност за достъп до мрежата, този модел има и отворен браузър, НО общо взето от тези "смарт" възможности 99% са слабо използвамеми. за мен неизползвами. трябва да си мазухист за да се мъчиш. по добре не разчитай на тях.
    Относно скайп, не тръгва без камера. което си е още един допълнителен разход. като го гледам и той е трудно използваем, освен може би за обаждания. за чат ще е абсолютна мъка ако изобщо има възможност за това след акто купиш камера за да го пуснеш.

    и малко инфо за който му е любопитно: пуснах безжична мишка (logitech m510), тръгва без проблем. това значи че всички устройства който се вързват с универсалния безжичен адаптер на logitech ще работят. нямам налична клавиатура за да тествам, но 99% ще тръгне и тя. тествано на 46TL938
    мишката е леко "нервна" но общо взето е 100 пъти по добре от мъките с дистанционното.

    "
    С тая карта май само half SBS/TB 3Д трябва да теглиш ."
    бихте ли дали линк с инфо за видео карти който поддържат 3д, какви са разликите и т.н.
    какво е
    SBS/TB?

    EDIT:
    http://www.amd.com/us/products/techn...raphics.aspx#2
    http://www.nvidia.ru/object/3dtv-pla...ements-ru.html
    оф, май ще взема да мина на нвидия накрая
    Този пост е редактиран от jijix; 24-02-13 в 01:21.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,449
    #1016

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Пуснаха новите модели в Техномаркет / на 4-та страница
    http://www.technomarket.bg/files/PRO...NE/225/pdf.pdf
    Toshiba 50L2333 - 1499лева
    Toshiba 39L2333 - 899лева
    Toshiba 32L2333 - 699лева
    Това са модели от ниският клас
    http://www.finanznachrichten.de/nach...s-show-008.htm

    Форумът им е пълна скръб
    http://forums.computers.toshiba-euro...ums/index.jspa
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-02-13 в 11:51.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    10
    #1017

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от jijix Виж публикацията
    и малко инфо за който му е любопитно: пуснах безжична мишка (logitech m510), тръгва без проблем. това значи че всички устройства който се вързват с универсалния безжичен адаптер на logitech ще работят. нямам налична клавиатура за да тествам, но 99% ще тръгне и тя. тествано на 46TL938
    мишката е леко "нервна" но общо взето е 100 пъти по добре от мъките с дистанционното.
    jijix, живо се интересувам как подкара мишката. Благодаря ти!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #1018

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от iorgova Виж публикацията
    jijix, живо се интересувам как подкара мишката. Благодаря ти!
    Нищо особенно не съм правил. Ето систем инфо за софтуера с който съм:
    20130224_115930.jpg
    Слагаш безжичния адаптер в USB-то на ТВ-то и си тръгва. Пробвано както казах с универсалния от мишка M510. С него би трябвало да работят и клавиатури на logitech.
    Освен това го има на много разумна цена е ebay. мисля да си го купя и да не вадя налияния ми от лаптопа. другия вариант е да си купите и мишка и клавиатура, като адаптера от едното отива в лаптопа, а от другото в ТВ-то.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Philippines
    Мнения
    18
    #1019

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Gencho_izgrev Виж публикацията
    TOSHIBA 40TL938 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria колеги какво ще кажете за този телевизор? Пише че има скайп но какво точно означава Wi Fi Ready и дали има възможност за сърфиране в интернет и какво точно е това СМАРТ ТВ?
    Мой познат също си купи от този модел,но не може да намери откъде се включва записването на външна памет през USB.Най-долу на ДУ има бутон REC,но от него не ставало,а и в упътването за този бутон пише функцията не е активна за този телевизор.Има таймер за включване и изключване,но нищо не пише за запис,а в рекламите на магазина пише за запис на памет през USB.Ако някой знае и може да помогне предварително Благодаря!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    10
    #1020

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от jijix Виж публикацията
    Нищо особенно не съм правил. Ето систем инфо за софтуера с който съм:
    20130224_115930.jpg
    Слагаш безжичния адаптер в USB-то на ТВ-то и си тръгва. Пробвано както казах с универсалния от мишка M510. С него би трябвало да работят и клавиатури на logitech.
    Освен това го има на много разумна цена е ebay. мисля да си го купя и да не вадя налияния ми от лаптопа. другия вариант е да си купите и мишка и клавиатура, като адаптера от едното отива в лаптопа, а от другото в ТВ-то.
    Сега да докладвам - стана и с безжична мишка Dell Благодаря ти още веднъж!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 68 от 99 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе