Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 17 от 99 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    6
    #241

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    На mkv 7.56gb 1080p пак го има. Не съм пробвал нещо от около 40ГБ блу рей ама и там ще видя. То ако това HDTV иска егати терабайтите качество да бях зел Ready ;D
    Ама не е само това... като гледам 1080p wallpapers забелязвам това "color banding" дето hristoslav2 го каза... от друга страна с времето ще му свикна :D Се пак ходих в магазина и на друго тв като моето нещата са същите и връщане назад няма

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,498
    #242

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Японците много здраво са изтрещяли...ladies and gentlemen the first Golf Friendly TV ever made!
    http://en.akihabaranews.com/112819/h...-with-the-50g5
    http://www.toshiba.co.jp/index_j3.htm
    Сайта Аkihabara е кръстен на един от най-известните квартали на Токио - известен с това че там е най-голямата концентрация на магазини за електроника..

  4. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    3
    #243

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / m

    Здравейте,
    от няколко дни съм собственик на Toshiba 40TL933 и съм изключително доволен.
    Имам един въпрос: Как да направя така, че да помни акаунта ми както във YouTube, така и Toshiba Places да е вързан към Facebook.
    Tv-то е постоянно в мрежата, а забравя акаунта след изключването му, но не винаги (или поне на мен така ми се струва).

    Благодаря!

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    12
    #244

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Моля притежателите на 40rl933g да споделят повече впечатления за телевизора?
    Интересуват ме няколко неща:
    Колко време отнема на телевизора да се включи? колко бързо реагира менюто? колко бързо сменя канали?
    Как стои въпроса с пускането на видео по мрежата през dlna и през usb. работят ли субтитрите?
    Как е звука от вградените говорители?
    Наистина ли има голям лаг?
    Въобще, бих се радвал, ако някой сподели своя опит с този модел

  6. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    3
    #245

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / m

    Здравейте колеги!
    Някой може ли да ми помогне.Имам TL838 и не мога да вържа акаунта за тошиба плейс с фейсбук. Уж изпълнявам всичко както е описано по-надолу във форума,но когато трябва да мипрати смс на пощата за свързване на двата акаунта ,ми изписва че има грешка с изпращането на емеил ....(error send to email...) .
    Благодаря ви предварително!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #246

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    А аз да питам,след като си регистрираш Тошиба ТВто на "No Metter What Guarantee",какъв гаранционен период получаваш-година,две...?
    И LED тивитата "разработват" ли се, да му снижавам ли контраст и да не го държа на една програма повече от час-два?(съжалявам,ама дюлгерин от скулптура не разбира)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #247

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Ако може колеги с телевизори от тази година да споделят дали продължава да е има неравномерната подсветка в ъглите.
    Иначе аз мога да споделя за 46" TL 838 че ТВто ми "загрява" за около 10-12сек. при включване, бавно сменя каналите и подсветката е стабилно опушена в ъглите
    Поздрави

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #248

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    LED тивитата "разработват" ли се, да му снижавам ли контраст и да не го държа на една програма повече от час-два?(съжалявам,ама дюлгерин от скулптура не разбира)
    На 10000 му сменяй маслото,на 50000-ангренажен ремък...това в кръга на шегата.Нищо не се разработва,можеш да гледаш и месеци на една и съща програма,даже и статична картина (т.н. "замръзнал образ"). Единствено старите модели плазмени ТВ имаха "отпечатване" на статична картина върху екрана.Контраста и всички настройки ги слагай на ниво,приятно за окото.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #249

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от boy123
    На 10000 му сменяй маслото,на 50000-ангренажен ремък...това в кръга на шегата.Нищо не се разработва,можеш да гледаш и месеци на една и съща програма,даже и статична картина (т.н. "замръзнал образ"). Единствено старите модели плазмени ТВ имаха "отпечатване" на статична картина върху екрана.Контраста и всички настройки ги слагай на ниво,приятно за окото.
    ТВто еToshiba 40TL933G,K означение за матрица(по писанията тук излиза-Самсунг).Подсветката не е равномерна;звукът е под нивото на Филипс или Сони;картината я бива,но маже бързи обекти(надписи);дизайнът е супер,цената също (999 лв);ако имаше два броя очила(99лв/бр) и един донгъл(78лв/бр)-щеше да перфектно.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #250

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    мажи ти защото не си направил настройките. Все пак това 200 херцов телевизор.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #251

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от GMIR
    мажи ти защото не си направил настройките. Все пак това 200 херцов телевизор.
    Актив вижъна("100Hz motion compensation + ARM 200") е на най-висока степен и това не е 200 херцов ТВ,а 100 евентуално.

    Момчета,обяснете ми,моля,ама като на идиот,как да вляза в това сервизно меню!Четох-натисках копчалък,четох...,4 различни варианта пробвах и не ще(отделно опитах и с муте,волуме,меню,Р на панела като вариации и се тая).Toshiba 40TL993G
    пп И тва пробвах http://www.riddledtv.com/forums/tosh...-lcd-t297.html ,не ще,та не ще.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1338578515[/time]_________________________________________________

    Да кажа едно голямо БЛАГОДАРСКО на hristoslav2 -подкарах субтитрите на 40TL933G.
    Ако ме светнете,момчета,как да вляза в сервизното .

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,578
    #252

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    За какво ти е да влизаш - това не е Самсунг или ЛГ ,за да "изкяриш" нещо ? Даже и заработените часове не стана ясно къде са .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    32
    #253

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    johny01 - Сподели какъв беше проблема, за да не чудим всички, а просто да прочетем. И с питане става ама правим двойна работа

    Иначе и аз се сдобих с 40 TL933G и тепърва ще изникват въпроси

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #254

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от FreeSoul
    johny01 - Сподели какъв беше проблема, за да не чудим всички, а просто да прочетем. И с питане става ама правим двойна работа

    Иначе и аз се сдобих с 40 TL933G и тепърва ще изникват въпроси
    А,проблем няма(освен,че тия пу***вци са "пропуснали" да сложат очила и упътване на БГ ),но субтитрите трябва да минат през ''SubtitleEdit"->UTF8(става елементарно),иначе гледаш квадратчета,друго не съм пробвал.Та това ми е първата покупка без 1год.да чета и питам,пък и нямах намерение да купувам ТВ-влязох в Карфур за дрешки на децата,харесах дизайна,цвета и цената и го взех.Не съжалявам,оказва се добра машинка,но тв за 1000 лв си работи като тв за 1000 лв,не очаквайте нещо повече.
    пп В youtube HD картинката му е сълзичка и няма мазане и насичане .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    18
    #255

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    здравейте имам Toshiba TL 838 искам да питам откъде мога да си сваля последния ъбгрейт за Toshiba Please защото на телевизора неми намира никакъв а ми иска, моля помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 99 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе