Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 29 от 108 ПърваПърва ... 1927282930313979 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #421

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Твърдият DVR USB диск поддържа само
    SSD или HDD дискове. (USB паметта не
    се поддържа.)
    ако ти се хвърлят пари за 64ГБ флашка - твой си е проблема

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #422

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Купувай един външен ХДД - TOSHIBA STORE BASICS 2.5" 500GB USB 3.0 :: Външни HDD :: HDD & USB Flash :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria и не се занимавай с тия флашки .

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #423

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Много трябва да се внимава с USB 3.0.
    То човек си казва, 3.0 пише че е съвместино с 2.0, ще работи малко по-бавно от възможностите си значи няма проблеми.

    Освен скоростта, която е в пъти по-голяма при 3.0 има и една друга разлика дето все се премълчава.
    USB 2.0 вади 500mA максимум, а USB 3.0 вади 900mA.

    Този диск Тошиба http://www.technomarket.bg/files/ART...E%20BASICS.pdf
    иска 900mA максимум.

    Вярно, че това е максимум ама знае ли човек.
    Аз преди време бях взел едно Transcend-че хем 2.0 беше ама с Y кабел да се върже на 2 USB-та та да дърпа повече ток.
    Та като го вкарах в TV-то само на едно USB нямаше проблем да чете - филми си се гледаха, ама като пусна формат, че да го използвам за запис и до там беше диска.
    Добре че после го смениха в магазина. след това ми се изпоти фамилията докато намеря USB 2.0 диск дето през опаковката да се вижда дали е с Y или с нормален кабел, пък и що клипове изгледах в тубата с разопаковане на дискове.

    Та, тази Тошиба може да стане, ама може и като моя Transcend да гръмне.
    Та затова е хубаво да вземем да направим един списък с проверени дискове и то за запис от TV-то (тогава дърпа повече ток), а не такива от които се чете без проблеми.
    Аз съм със Seagate FA Go 320 USB 2.0

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #424

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Да.. тва е идея с харда --добра цена..БЛАГОДАРЯ ВИ!!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #425

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    Аз преди време бях взел едно Transcend-че хем 2.0 беше ама с Y кабел да се върже на 2 USB-та та да дърпа повече ток.
    Та като го вкарах в TV-то само на едно USB нямаше проблем да чете - филми си се гледаха, ама като пусна формат, че да го използвам за запис и до там беше диска.
    Добре че после го смениха в магазина.
    Много странно, чак да се повреди?
    Моят SEAGATE работи нормално без Y кабел за захранване. Закачих го към таблета, но понеже не му стигна тока докато таблета е на батерия, видях как се мъчи да развърти и не може. Закачих на таблета външно захранване, диска си се развъртя и готово - никакви проблеми.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #426

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Снощи ми се ъпдейтна направо на 4.10.23 , след като изобщо не откриваше предната версия 4.01.68 . Не съм забелязъл някаква съществена разлика в картината (още няма настройка "намали трептенето" в TruMotion) . Появи се game в smart лентата и поддръжка на няколко модела USB джойстици .

  8.  
     
  9. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #427

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    И аз съм така с ъбдейта.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #428

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Айде, тия най-после разбраха, че целия свят е във финансова криза и не му е до старите супер високи цени на подобни играчки:
    Samsung и LG испытывают сложности с выпуском OLED

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,453
    #429

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Редактор на каналите за серия LM /за сортиране-премахване и преместване на програмите/
    [Software] ChannelEditor
    http://www.lg-forum.com/attachments/...nly_120817.rar

    TLLEdit 5.1 с подръжка на xxLMxxx
    http://www.mediafire.com/?a6tn5s39i3ydr

    TLL_0.5.2.1_for_LM_Series
    http://www.ullrich.es/job/service-me...dersortierung/

    За серии LV и LW
    http://www.lg-forum.com/lg-led-plasm...neleditor.html


    Hotel Mode beim 32LM669S aktivieren
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-10-12 в 14:33.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #430

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте специалисти,имам следния проблем- телевизора ми е LW4500 като отскоро съм на цифрова с КАМ модул ,но при натискане на бутон Guide или Info не ми дава никаква информация за текущо предаване или за следващо та питането ми е има ли нещо по настройката или е от друго ,но при съседа се получава с друга марка телевизор така че си мисля че не е от кабеларката.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,453
    #431

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от airfors Виж публикацията
    Здравейте специалисти,имам следния проблем- телевизора ми е LW4500 като отскоро съм на цифрова с КАМ модул ,но при натискане на бутон Guide или Info не ми дава никаква информация за текущо предаване или за следващо та питането ми е има ли нещо по настройката или е от друго ,но при съседа се получава с друга марка телевизор така че си мисля че не е от кабеларката.
    Да не си го пуснал на аналогова случайно ?


    lg-47ls5600 590:1 contrast
    LG 47LS5600: Full Review
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-10-12 в 17:02.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    75
    #432

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте
    Необходимо е да направя избор между два модела LG - 32LM611S и 32LS570S? Кой бихте ми препоръчали, какви са разликите им?
    Благодаря предварително!

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,453
    #433

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #434

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здр
    искам да попитам дали може да се направи нещо по моето питане : влизам във нета и си пускам някаква ТВ online да гледам и е на малък екран и нали има опция да се огелеми ама не става докат на ПЦ става на цял екран и дали е възможно да стане и на моето ТВ и още един въпрос дали е възможно да се тегли файл на самия ТВ защо иска на някои сайтове да се тегли а кат дам да тегля ми дава не е възможно някакви идеи ?
    ТВ е ЛГ 55ЛМ 650 S
    Мерси много на отзовалите се

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #435

    Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    здравейте, притежавам LG47LM620S,и искам да попитам може ли вместо с кабел,да хвана сигнал от рутера чрез LG AN-wf100 wireless,благодаря предварително

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 108 ПърваПърва ... 1927282930313979 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе