Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 19 от 108 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #271

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Погледни внимателно как е изписан модела. Дали не е LG 32LV550T
    Ирландски http://www.lg.com/ie/tv-audio-video/...v-32LV550T.jsp
    Британски http://www.lg.com/uk/tvs/lg-32LV550T-led-tv
    В сервизното меню има опция за избор на регион - може би при избор Европа ще ти даде избор на кабелен тунер, но това го правиш на твой риск.
    Няма ли ръчни настройки при избор на кабелният тунер ?
    3Д в този модел -??

    _________________________________________________
    http://www.digitalhall.ru/informatio...gies/?ID=16296
    http://www.digitalhall.ru/information/technologies/

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    116
    #272

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov_km
    То и по двете дистанционни няма бутон MENU, със SETINGS не става.
    Какво ще рече 'и по двете няма' - кои две?
    Представител на немския съпорт твърди, че за 2012 това меню са го махнали напълно и си има специализирани хотелски телевизори

    Друго твърдение обаче е, че Installation menu за LM и LS модели се показва като влезете в сервизното In-start меню (pass: 0413)->бутон Settings.

  4. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #273

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Относно двете дистанционни имах в предвид това, че LM 660S идва с две дистанционни, стандартното и меджика

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #274

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    LM620 - видеопанел EUE-SEF1
    http://www.panelook.com/LC420EUE-SEF1_LG%20Display_4…erview_15460.html
    Frequency - 60Hz

    LM67х

    LM62х

    същата
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p4340.m570.l1…6200&_sacat=0

    В заключение още един пример от серия LS - ххLS570S където в описанието е написано -честота 200Hz, поглеждаме пример:
    http://www.shopjimmy.com/lg-ebr75127...2ls5700-ua.htm
    получаваме матрица LC420EUE-SEM1
    http://www.panelook.com/LC420EUE-SEM1_LG%20Display_4…erview_16283.html
    Frequency - 60Hz

    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:20364-39#1424

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #275

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Погледни внимателно как е изписан модела. Дали не е LG 32LV550T
    Ирландски http://www.lg.com/ie/tv-audio-video/...v-32LV550T.jsp
    Британски http://www.lg.com/uk/tvs/lg-32LV550T-led-tv
    В сервизното меню има опция за избор на регион - може би при избор Европа ще ти даде избор на кабелен тунер, но това го правиш на твой риск.
    Няма ли ръчни настройки при избор на кабелният тунер ?
    3Д в този модел -??

    _________________________________________________
    http://www.digitalhall.ru/informatio...gies/?ID=16296
    http://www.digitalhall.ru/information/technologies/
    hristoslav2 Модела е 32lv5500 имаше и някакви букви след 5500 .. сега не е пред мен ,мисля че ZG
    ще го погледна утре ... Относно тунерът ... присъстват сямо 2 държави избера ли едната има само ефирен, избера ли другата --има и кабелен присъства някъв техен оператор и "други" оператори .. избирам "други" .. пускам на кабелен да търси на пълно сканиране и стои на едно място а изписва че търси..? Странно ..? Най странното е че в сервизното меню на модел исписва 42 LW650 и в менюто на плеъра отдолу има опция 3D... та може ли с някъв firm или update да присъства някоя друга държава та ползва тунерът му ..? А това избор на регион къде се намира.. в серв. меню...?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #276

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Моля отново за помощ от някой разбиращ.. Днес след ъпдейт през лан с по нова версия.. се появи и държава Украйна ... пуснах му тунера днес на държава Ирландия и след 1.5 часа търсене изкара програмите ... Въпросът е в сервизното меню на модел присъства 42 LW650..??? Може да се задава 3д от менюто....Опитах да променя COUNTRY GROUP но не ме пуска .. менюто е сиво и не е активно .. а при друг е активно.... ето прикачам снимка .. моля за съвет
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от pandox; 17-09-12 в 15:01.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    1
    #277

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, регнах се във форума защото търся решение на един проблем с LG32 570S , 3D е ако има значение и от една седмица не мога да открия 1,2,3 канали след като пробвам със автоматично, ръчно търсене и изключване на всякакви забрани и заключвания на каналите.

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    5
    #278

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Появиха ми се хоризонтални черти на LCD TV LG 42LC2RR. Някои може ли да оправя подобен проблем, защото от сервиза искат да сменят цялата платка а според мен са някакви кондензатори?
    Предварително благодаря на отзовалите се.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #279

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    pandox , според мен всички проблеми се дължат на това ,че някой е бърникал в сервизното и е сменил модела - би трябвало там да пише точно както е твоя (виж на задния капак) .

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #280

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от pandox Виж публикацията
    Моля отново за помощ от някой разбиращ.. Днес след ъпдейт през лан с по нова версия.. се появи и държава Украйна ... пуснах му тунера днес на държава Ирландия и след 1.5 часа търсене изкара програмите ... Въпросът е в сервизното меню на модел присъства 42 LW650..??? Може да се задава 3д от менюто....Опитах да променя COUNTRY GROUP но не ме пуска .. менюто е сиво и не е активно .. а при друг е активно.... ето прикачам снимка .. моля за съвет
    3Д от потребителското или от сервизното меню ти да настройваш ?

    Това че в сервизното меню се изписва друг модел може да означава две неща
    1 - двата модела /твоят и изписаният/ са на едно исъщо шаси и поради тази причина се изписва само единият вариант
    2 - някой е пипал в сервизното меню и е сменил модела ??
    COUNTRY GROUP е настроен правлино - EU /europian union/
    Виж позиция COUNTRY GROUP CODE - не знам България в кой регонален код е. Добре е някой съфорумец да погледне на неговия телевизор как е настроена позицията и после да пише.

    Пробва ли да търсиш на страна Украина ?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #281

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    3Д от потребителското или от сервизното меню ти да настройваш ?

    Това че в сервизното меню се изписва друг модел може да означава две неща
    1 - двата модела /твоят и изписаният/ са на едно исъщо шаси и поради тази причина се изписва само единият вариант
    2 - някой е пипал в сервизното меню и е сменил модела ??
    COUNTRY GROUP е настроен правлино - EU /europian union/
    Виж позиция COUNTRY GROUP CODE - не знам България в кой регонален код е. Добре е някой съфорумец да погледне на неговия телевизор как е настроена позицията и после да пише.

    Пробва ли да търсиш на страна Украина ?
    Така за да дам повече информация ... телевизорът идва от Европа .. навярно е стоял по някоя витрина или нещо му е сбъркано в мозЪка и вероятно ( предполагам е върнат към производителя).. на задната му страна е изписан модел 32LV5500-ZC ... серийния номер е изрязан и поставен друг номер на друго място... абе с ЕДНА ДУМА ПРЕОЦЕНЕН .. заработените часове са много малко -- може би в завода преди да го пуснат след рефурбишет... са ги занулили ..може да са объркали нещо за да му сложат и 5 чифта цайси 3Д а той не е .. а бе аз изкарах каналите ама след над 1.5 часа ... пробвах на друг телевизор пак пристигнал рефурбишет при него МОГА сменя COUNTRY GROUP CODE..и присъстват всичким държави но при този НЕ... АКО някой е запознат и е бърникал и по скоро да е СЕРВИЗЕН ТЕХНИК нека сподели къде да пипна или как да заредя софт и от къде ..(а бе не знам дали е възможно) .... а много е интересно да пуснеш 3Д филм а пък да не го виждаш като 3Д.. БАССи...


    А забравих да ви БЛАГОДАРЯ..hristoslav2 и svetlio1 .. ще се надявам с ваша помощ и на други разбира се да го дооправим

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #282

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Щом имаш очила ,лесно ще го познаеш дали е 3Д - погледни го през тях и дори без 3Д сигнал трябва да виждаш хоризонтални линии . Според мен просто трябва да промениш името на модела в сервизното с истинския модел .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #283

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Щом имаш очила ,лесно ще го познаеш дали е 3Д - погледни го през тях и дори без 3Д сигнал трябва да виждаш хоризонтални линии . Според мен просто трябва да промениш името на модела в сервизното с истинския модел .
    Ами аз писах по напред , че матрицата вероятно не е 3Д защото не събира образа.. както и да е тва с 3Д не ми е важно, по скоро с модела и това че не мога да отключа другите държави ... при модел NAME мога да придвижвам на ляво и дясно но не знам как да променя името или как да го изтрия и да въведа ново... дори и да не го променя просто да отключа държава регион... страх ме е да натискам каквото и да е и св придвижвам с "ТИХИ СТЪПКИ'' за да не го осъкатя ... а ве няма ли накакъв софт който да се зареди...?

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #284

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Модела 32LV5500 НЕ Е 3D !!!! Явно при ремонта /нали казваш че е отремонтиран-рефурбишед/ поради липса на платка за същият модел са поставили такава, на по-високият клас с 3D. това че платката е на 3D модел не означава автоматично, че ще работи 3D-то!1 За целта трябва да се смени и видеопанела/завършват на буква F/.
    Виж дали имаш Ethernet/Lan/ порт на гърба на телевизора и ако има го свържи към нета да си направи ъпдейт - но не очаквай 3D

    Не пипай в сервизното за да не го окипазиш...
    ЖК телевизоры LG 2009-2010 модельного года(SL,LH,LU,LF2510,LD,LE) - официальные и не очень возможности(обсуждение в другой ветке!) [2] - Конференция iXBT.com

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #285

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Модела 32LV5500 НЕ Е 3D !!!! Явно при ремонта /нали казваш че е отремонтиран-рефурбишед/ поради липса на платка за същият модел са поставили такава, на по-високият клас с 3D. това че платката е на 3D модел не означава автоматично, че ще работи 3D-то!1 За целта трябва да се смени и видеопанела/завършват на буква F/.
    Виж дали имаш Ethernet/Lan/ порт на гърба на телевизора и ако има го свържи към нета да си направи ъпдейт - но не очаквай 3D

    Не пипай в сервизното за да не го окипазиш...
    ЖК телевизоры LG 2009-2010 модельного года(SL,LH,LU,LF2510,LD,LE) - официальные и не очень возможности(обсуждение в другой ветке!) [2] - Конференция iXBT.com

    Да hristoslav... Знам, че не 3Д..!! имам лан... ъпдейтнах го най новата 05. версия .. бачка си нета ..но се появи само държава Украйна .. аз просто искам да се появи и други държави .. защото има само UK , IRELAN , UKRAINЕ.. защото много бавно търси програми над 1.5 часа и веднъж намира друг път не .. исках да променя country data но не е активно това меню...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 108 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе