Страница 173 от 223 ПърваПърва ... 123163171172173174175183 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,581 до 2,595 от общо 3341

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #2581

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Подкрепям LUDIA!
    Единствения реален ТЕСТ са очите ви и познаването на материята!!!

  2.  
     
  3. Bym
    Bym е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    14
    #2582

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    n8852
    sharpbg e онлайн магазин, там цените са с около 3% по ниски от ИСУ

  4. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #2583

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    vesko70 Честито за Тв-то аз ползва от 8 месеца 32v2500 и съм страшно доволен грешка няма.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #2584

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    @vesko70
    Честито за покупката. Много добър избор!
    За звука не съжалявай изобщо. Досега не съм виждал плосъл ТВ дори с приличен звук. Причини са първо, че в 9-10 см. дебелина няма как да сложат колонка, която да вади хубав звук. И второ, който даде 2-3000 лева едва ли ще разчита на звук от самия телевизор. Някои модели даже вече се правят без никакви колони по тях и се продава отделно озвучаване за тях /новите hi-end модели на Pioneer и повечето професионални дисплеи/.

    ПС. Не казвай сбогом на форума, а остани и помагай на хората тръгващи по твоя път.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    2
    #2585

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте момчета,
    имам нужда от компетентен съвет и ме насочиха към вас.
    Ще купувам LCD ТВ, буджета е 1500-2000лв, ако се напъна може и малко отгоре. Гледах, четох и мъглата горе-долу се разсея, но все още не мога да реша. За сега съм се спряла на следните модели ( всъщност всичките са препоръчани в тази тема )

    1. SHARP LC-32AD5EBK
    2. SHARP LC-32WD1E
    3. SONY 32S3000
    4. SHARP LC-32RD1E - почти нищо не пишете за него. Защо? Не е ли добър компрпмисен вариант между 32WD1E и 32RD2E?
    5. PANASONIC 32LX70P - в ТМ - Варна на него явно беше пуснат най-добрия сигнал, защото там само той ми хареса.

    Вчера ходих до ИСУ-Варна да видя Шарповете и установих че 32" ми се струва малък. Ще го гледам от 2.50 - 3 метра, за сега на аналогова кабеларка, скоро ще вземем цифровия пакет на М-САТ. От време на време ще се гледат филми от PC. От там идва и въпроса, как точно става свързването като на лаптопа имам само RGB изход? Но това още не е на дневен ред, ще разучавам по-късно.
    Та....32" или да мина на вариант 37" от по-слаба серия? Гледам че 37AD5E е около 1800лв в Метро.
    LUDIA, ако кажеш кога ще си на работа тези дни ще дойда да ги погледна в Метро.
    Ще се радвам на всякакви коментари и помощ. До средата на другата седмица трябва да съм купила ТВ-то.
    Благодаря Ви предваително!

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #2586

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    42" е супер от 3 метра

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    4
    #2587

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Може ли някой да ми обясни вкратце по същество защо Samsung са лоши? Някакви мнения относно Philips? Само моделите на Сони ли поддържат DVB-C ? Какво става с HBO приеман от CableTel в случая с DVB-C ? Както разбирате търся вярното съотношение между качество, свойства/цена в диапазона 2000 - 2600 лв. Благодаря предварително. А, и още нещо - откъде да купувам - в Техномаркет е ужас обслужването, ама не знам алтернатива.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    61
    #2588

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте!След съвети,които търсих в този форум, и след доста въпроси и ходене по нервите на "консултантите" в маркетите,които явно нищо не разбират, си купих Philips 37PF9641D/10. Страшно съм доволен,още повече го гледам още на обикновенната кабеларка на Евроком. Изборът беше между него и Sharp 37XD1. Philips-ът надделя като за капак Интерселвиз-а ми вдигна с 100лв. цената при поръчката,т.е.2999лв. С две думи,за момента 37" и FllHD най-доброто и с перфектна цена и качество е Philips 37PF9641D/10.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    127
    #2589

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Аз днес взех SHARP LC-32AD5EBK. Не издържах и след кратка консултация с жената решихме да го вземем. Засега нищо не мога да кажа, тъй като още не съм го пипал тук-там. Единствено ще ме е яд, ако знам, че с някое Сони с DVB-C съм можел да гледам цифровата на СКАТ в Бургас без да им се обаждам. Както някой написа по-горе за Евроком.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    7
    #2590

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте, след кратко четена в темата съвсем се уплетох, хвърлила съм око на SAMSUNG LE-40R83B, ще се гледа обикновена кабеларка и DVD, дали е удачен избор и какви са тия чудеса DVB-T, DVB-C, DVB-S, какво трябва да гледам да има телевизаора преди да го купя, до сега си мислех - вземам го, пъхам кабела и гледам, ама май не е точно така

  13. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #2591

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте!

    Треската за нови ТВ-та тресе все повече люде и това личи от различните участници и техните предпочитания.
    Може ли някой да ми каже Panasonic TH42PZ70B по-нов модел ли е от Panasonic TH42Pщ70B ?Преди някоолко дена ви попитах имали смисъл непременно ТФ-то да е Full HDTN? При наличието на несъществуване такива излъчвания!!!! Остават вариантите СЬШ или от ПК - при първият в момента има основно експериментални излъ(вания и до ARD например всяка съботна вечер в 21:15 Ч. ИЕВ излъчването е HDTV. Вторият вариант също не е много оптиместичен за момента защото основните филвми в свободните сървъри в БГ са с HD , но с по-малка резолюция. И като се добави безумната понякога борба на синхронизация и на видеокартата и ТВ какво излза - не толкова оптимистична картина за HDTV-то! А до появяването на та HDTV-предавания в голяма количество в БГ ще минат според мен мин. 3 години. Та при тая ситуация не е ли по-добре да се инвестират по-малко средства HD-телевизор примерно за HD-ready .
    И да не забравяме, че SED - телевизорите чукат на вратата, а те са с по-ниска цена, к повече контраст /реален/ с повече кандели и т.н.!
    А такива като jijan ше се опитван да ни доказат, колко са велики и какви съвети дават - само това изделие и нищо друго! ха-ха-ха !
    Имам въпрос към Julia - след като се опитвате да докажете верната картина на Шарп във Варно , кой може това да го направи в София?
    Благжодаря за вниманието и успех!

  14.  
     
  15. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #2592

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте отново !

    Извинете ме за грешките в предишния пост !
    СЬШ . САТ , излъ(вания -излъчвания , излза - излиза , jijan - titan и т.н.

    От направения днес анализ, на базата на налични материали констатирах, че в Лондон например JVC и Hitachi HDTV телевизолрите са с доста добри реализации / видно от количествата, продадени за последните 10 дена в една от сериозните вериги магазини за среден и висок клас ТВ-техника./

    Знае ли някой къде могат да се намерят актуалните им модели в БГ?

    Благодаря!
    Поздрави!

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #2593

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от agk


    Знае ли някой къде могат да се намерят актуалните им модели в БГ?

    Благодаря!
    Поздрави!
    Кажи речи никъде. Hitachi не съм виждал в БГ. В Гърция по магазините има и моделите им са доста интересни. JVC циркулират из мрежата тук, но са малко модели от ниския им клас.

    Колкото до HD сигнал не може да се оплаче човек. От САТ има много канали, но за да ги приемаш ти е нужна съответната техника и умения. Иначе в нет-а вече има толкова много неща, че не смогвам да ги гледам. Вярно, повечето са само 720р, но според мен до 1 година ще започнат и доста 1080р да се качват. Все пак броя на BLue-ray и HD-DVD изданията расте главоломно.

    Кое точно от твърденията на jijan /titan/ не ти харесва?

  17. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #2594

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    agk,
    http://www.jvc.be/product-list.php?id=100257
    Това е което се предлага в България и Белгия-посочвам ти този сайт за да видиш техн. параметри
    Има ги в T.......с

  18. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #2595

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Благодаря ви за реакцията!

    За Japan Victor Company за мене ми е ясно защо не са представени добре на нашия скромен пазар. Въпрос на желатие и организация във фирмата, която я представлява, а тя е са слабо активна в момента!
    Hitachi - то . един от основните производители на матрици - странно - може би пазара ни им е безинтересен? В Англия ги гледах, че имат мно-о-о-ого добри ришения!

    Въпросът ми е:

    Може ли някой да ми каже Panasonic TH42PZ70B по-нов модел ли е от Panasonic TH42PY70B ?

    lazarus18 нещо не ми е ясно -"......за да ги приемаш ти е нужна съответната техника и умения..." Благодаря ти отзивчивостта!

    А що се отнася до titan - аз него познавам и нямам нищо лично срещу него !!! , но очевидно от становищата му си правя заключенията , че е максималист след като е на мнение, че само този модел /примерно/ и нищо друго!? ха-ха-ха! В света няма най!!!
    Да е жив и здрав човека! Хора разни и разни идеали!

    Поздрави!




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе