Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 60

Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #31

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    Доколкото съм чел охлаждането става не с вентилатор, а с радиатори. Факт е, че не загрява след продължителна работа. Гоям плюс е, че няма да ти бучи вентилатора. Отразяването в черните пластмасови детайли е притеснително когато го гледаш в Техномаркет, който има около 200 осветителни тела. Прецени си у вас къде ще стои и дали ще има светлина, която да отрязява. Виж за тази система за автоматична настройка не мога да ти кажа дали е голяма загуба. Аз никога не ползвам нещо на автоматични настройки. Предпочитам сам да си ги настроя.

    Струва ми се че в този форум не е помествана информация, която важи за всички новозакупени плазмени телевизори. Има един период от около 100-200 часа след покупката, в който плазмата трябва да се разработи. В този период се препоръчва да се използват ниски степени на контраст и яркост. В никакъв случай не ползвайте режим DIMAMIC!.
    Това значително удължава живота на плазмата и намалява риска от "прогаряне".

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    18
    #32

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    много полезно , благодаря lazarus18

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    94
    #33

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    здравейте

    От един месец съм собственик на Panasonic PV70 и мога да ви кажа ,че плазмата си е супер,за парите си мяй няма по добра.Така както няма вентилатори(а си има радиатори което според мен е по добре),CAST и някой друг изход по малко от PV60.Доста четох и обикалях по магазините преди да я взема и мога да кажа че съм направил един доста добър избор,защото наистина от към образ и картина се справя много добре.Няма го това мазане като на повечето LCD-та(до 2500лв)и някой плазми,картината е чиста (за предпочитане за гледане на телевизия е цифровата -има разлика ,няма снежинки и самите цветове са по наситени поне при мен е така,а също така и този черен цвят на мен лично повече ми допада ,пасва ми с интериора,а и според мен е по-добър от сивия ,ако няма някаква лампа да свети точно срещу него няма никакво отражение.
    Няма да останете разочаровани все пак Panasonic си е лидер в производството на плазмени дисплей.Колебаех се много дали да не е Samsung но пак има леко мазане и затова предпочетох ЛИДЕРА

    Това си е лично мнение естествено всичко е въпрос на вкус

    успех на всички в избора им

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    21
    #34

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!


    Mihailov,
    абсолютно съм съгласен с тебе
    да си направим "PV70 клуб" с тематични видеовечеринки и много биииира!!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #35

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    Някой случайно да има наблюдения от PANASONIC TH-37PV45EH 37" плазма - цък

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    94
    #36

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    Нямам нищо против да си направим тема.Всеки който има впечтления от Panasonic PV70 да пише тук,пък било то лоши или добри(мисля че лошите няма да има може и д асъм пристрастен)нали затова е форума да си помагаме

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    18
    #37

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    ами не знам дали ще има лоши изобщо, много добро тв , след седмица ще си го купувам

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #38

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    Здравейте
    Eddie не се излагай с PV45 Моля те, точно тя не струва !! Все едно НЕО са я правили за панасоник хехе
    Вземи си или PV60 или PV70 , или някое LCD !

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #39

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    miro_vampiro, мерси за мнението.

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    8
    #40

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    Моля, споделете впечатления от PV70 свързани с ефекта на отпечатване на статични изображения,преодолян ли е и до каква степен,при кои случаи се проявява,как се премахва,каква е функцията на скриинсийвъра,до каква степен намаля ефекта използването му.Затруднен съм в избора на технология Plasma или LCD,като основен недостатък на плазмата смятам че е имено ефекта на отпечатване.Мога ли да очаквам че след 5-6 часово гледане на един канал,логото му ще остане като отпечатък или това е пресилено?Благодаря Ви за споделените впечатления.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    30
    #41

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    вижте само огледалните отражиния( това е трик на панасоник да увеличи контраста и подобри цветовете като не можае по друг начин) на прехваления панасоник в тези снимки и имитацията на ФИЛИПС СЪС ФОНОВО ОСВЕТЛЕНИЕ. Явно хората са си мечтали за такъв ТВ но уви средствата не стигат по-някога. Не забравяйте кой пусна на пазара в далечния 20 век първия плазмен тв.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #42

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    Не знам какво е общото между огледалните отражения и контраста и качеството на цветовете.
    Амбилайта е хитра екстра, но не е основание за купуване на даден модел. Също така не знам какво лошо има човек да се разпростира според бюджета си. Ако ми посочиш какъв Филипс за тези пари можеш да си купиш, освен, разбира се, първия им плазмен телевизор, чийто фен явно си ти.
    Изобщо не разбирам целта на поста ти.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    30
    #43

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    Малко е извън темата за плазма но отговарям на -LAZARUS- ето такъв тв.ще взема за преблизително толкова пари http://www.bestbuy.com/site/olspage....=1169512521206, http://avmarket.com.ua/product_info....ducts_id=10492

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #44

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    toko,
    Встрани е от темата,защото това,което си посочил е LCD.

  18. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #45

    Re: Плазмен телевизор-избор,включване и функционалност!

    В Техномаркет има промоция на PANASONIC TH-42PV7P на цена от 2159лв. С какво е по-лош от PV70P, защото пише, че има 3 скарт, 2 HDMI, S-Video? Само контраста му е 8000:1.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. проблем с плазмен телевизор SAMSUNG
    От Metodi851 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 16-10-13, 19:30
  2. Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E
    От golbanan във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 06-12-12, 20:43
  3. разработване на нов плазмен телевизор
    От iliqborisov във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 26-09-11, 18:31
  4. Отговори: 5
    Последно: 03-06-08, 13:42
  5. Плазмен телевизор и видеоигри
    От Frost във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 06-07-07, 21:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе