Страница 282 от 300 ПърваПърва ... 232272280281282283284292 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,216 до 4,230 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #4216

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от nixxon
    Здравейте!
    1. LCD
    2. 46"
    3. 4000 лева макс
    Привет nixxon,
    а защо не погледнеш това?:
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09033248
    Моделът е с по-голям диагонал, хубава матрица и приемлив контраст. След подходяща калибровка картрината му е много приятна за гледане.
    Цената му е такава, защото моделът е от миналата година. За диагонала си е много добро предложение.
    :-)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    25
    #4217

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,
    Моля за помощ тези, които могат дадат съвет. Имам Sharp LC-32X20E, купен преди 2 седмици. Ползвам го в момента със стайна антена Philips със вграден усилвател. От 2 дни забелязах обаче леко потрепване на картината на всеки 2-3 секунди.
    Някой имал ли е подобен проблем? Моля помогнете! В началото не го забелязвах обаче сега е адски дразнещо, защотото само това като че ли забелязвам... Възможно ли е е да е от стайната антена или има някакъв дефект?
    Благодаря предварително

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    122
    #4218

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от sirgeorge
    За тези, които се интересуват от покупката на Samsung LE40A536, редактирах малко ревюто, добавих и няколко снимки - http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg319608
    а защо не си взе 557, нещо не ти хареса или...
    от какво разстояние го гледаш?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #4219

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от Konstantin
    а защо не си взе 557, нещо не ти хареса или...
    от какво разстояние го гледаш?
    Преди 3-4 седмици А557 го нямаше в ТМ.
    Телевизора го гледам точно от 2 м. В началото ми беше кофти докато свикна с размера, но сега ми се струва нормален, даже може и още по-голям диагонал да се гледа за SD и HD сигнал.

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4220

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от teodorteo
    Здравейте,
    Моля за помощ тези, които могат дадат съвет. Имам Sharp LC-32X20E, купен преди 2 седмици. Ползвам го в момента със стайна антена Philips със вграден усилвател. От 2 дни забелязах обаче леко потрепване на картината на всеки 2-3 секунди.
    Някой имал ли е подобен проблем? Моля помогнете! В началото не го забелязвах обаче сега е адски дразнещо, защотото само това като че ли забелязвам... Възможно ли е е да е от стайната антена или има някакъв дефект?
    Благодаря предварително
    Подаи му сигнал от външен източник-двд,рс и обърни внимание дали все още го има този проблем,ако е така значи е сериозно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    122
    #4221

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от sirgeorge
    Преди 3-4 седмици А557 го нямаше в ТМ.
    Телевизора го гледам точно от 2 м. В началото ми беше кофти догато свикна с размера, но сега ми се струва нормален, даже може и още по-голям диагонал да се гледа за SD и HD сигнал.
    така ли, аз пък тъй като гледах основно до 37 инча не бях забелязал, че го е нямало досега. За този диагонал и 5 серия цената му изглежда прилична, но все нещо ме човърка, че има нещо не както трябва та да го пуснат на 1400 и точно на тези модели дапише 12 месеца гаранция, а 556 да е 1800 лв?!? а на 40 инча от 2 метра как се справяш със субтитрите?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #4222

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от felipe
    Да питам при работещо ТВ и намален до край звук ,то трябва ли да е абсолютно безшумно...защото на моя 40А676 при това положение се чува леко бучене независимо от промяната в яркостта на картината.
    Да се притеснявам или е нормално?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #4223

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    благодаря за отговора. доволен ли си от тв то и за що е по евтин от другия

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    10
    #4224

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от viktor100bg
    Някой има ли идея защо на серията А55х гаранцията е само 12 месеца? За мен проблема на А536 е ниската PC резолюция - 1280х1024@60Hz
    На А536 можеш да си му изкараш 1920х1080/60Hz от РС - но през HDMI2 а не през VGA. Според мене не може покупката на един кабел DVI-HDMI да е чак такъв проблем.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #4225

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от Konstantin
    така ли, аз пък тъй като гледах основно до 37 инча не бях забелязал, че го е нямало досега. За този диагонал и 5 серия цената му изглежда прилична, но все нещо ме човърка, че има нещо не както трябва та да го пуснат на 1400 и точно на тези модели дапише 12 месеца гаранция, а 556 да е 1800 лв?!? а на 40 инча от 2 метра как се справяш със субтитрите?
    Хе-хе, че какво им има на субтитрите. Нито са големи, нито са малки.;-)
    Не знам човече, А557 изглежда много добре на книга, не съм го виждал на живо, но има подзрителна ниска цена, за това което предлага. Може би щеше да е обяснима нискатa цена, ако модела беше на промоция или пък ако е обявен като refurbished, а може да сме прекалено мнителни.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    122
    #4226

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от sirgeorge
    Хе-хе, че какво им има на субтитрите. Нито са големи, нито са малки.;-)
    Не знам човече, А557 изглежда много добре на книга, не съм го виждал на живо, но има подзрителна ниска цена, за това което предлага. Може би щеше да е обяснима нискатa цена, ако модела беше на промоция или пък ако е обявен като refurbished, а може да сме прекалено мнителни.
    имах в предвид дали успяваш да следиш картината и субтитрите или правиш като зрителите на тенис мач
    да бе и никой нищо не казва за този модел, пък ядно още никой не се е възползвал от ниската цена, поне не се е похвалил

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #4227

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от Konstantin
    имах в предвид дали успяваш да следиш картината и субтитрите или правиш като зрителите на тенис мач
    да бе и никой нищо не казва за този модел, пък ядно още никой не се е възползвал от ниската цена, поне не се е похвалил
    Сигурно започваме да доскучаваме на останалите колеги, но се заформи забавен диалог.;-)
    Със субтитрите нямам грижа, още повече, че не ми се налага винаги да ги чета, повечето филми и предавания са озвучени на разбираем английски.
    Проблем може да възникне ако субтитрите са много големи и ти се набиват на очи. Така вниманието ти вместо да е в картината е върху буквите и се получава четене на книга със звук.
    Пак повтарям субтитрите не дразнят и не отвличат вниманието на SD и HD, но ако от PC-то избереш по-голям шрифт може да се получи този дискомфорт описан по-горе.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #4228

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от teodorteo
    Здравейте,
    Моля за помощ тези, които могат дадат съвет. Имам Sharp LC-32X20E, купен преди 2 седмици. Ползвам го в момента със стайна антена Philips със вграден усилвател. От 2 дни забелязах обаче леко потрепване на картината на всеки 2-3 секунди.
    Някой имал ли е подобен проблем? Моля помогнете! В началото не го забелязвах обаче сега е адски дразнещо, защотото само това като че ли забелязвам... Възможно ли е е да е от стайната антена или има някакъв дефект?
    Благодаря предварително
    Аз също го забелязах този ефект като гледам през цифровия тунер на ТВ-то. Според мен нещо Мултиплекса се е скапал, нали уж излъчването на цифров сигнал е само тестово за сега.

  17. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #4229

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте!
    Аз съм поредния лаик, търсещ помощ при избора на LCD TV.
    Твърдо съм се спрял на 32" размер, а бюджета е ~ 1500-1700лв. Разходих се малко по техно магазините. Особенно добро впечатление ми направиха моделите на SONY. Много добро черно, контраст, цветопреливане и не на последно място дизайн. Като минус мога да кажа, че пикселизираха повече от останалите 32" ТВ-та от другите марки /Филипс, Самсунг, ЖВЦ/ което го отдавам на на лош сигнал Телевизора се се ползва основно за гледане на телевизия през булсатком.
    Насочил съм се към следните модели:
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=2029
    http://www.dekom.bg/?page=product_de...nstanceID=5731

    Какво мислите за тези модели? Може ли да се вземе нещо по добро в същия ценови диапазон?
    Очаквам вашите мнения


  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #4230

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Те двта модела са едни и същи с различен дизайн. Нещо се спомена, че Е4000 бил с 10 битова матрица, но така и не се потвърди.
    Хубави са и двата модела, взимай смело. Още повече щом са ти харесали един път.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе