Страница 25 от 99 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 1476

Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #361

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от mgan4ev
    100-те херца за мене са най важното в един лсд и естествено Фул хд.
    За 32 инча нито едното нито другото. вземи си сони V или W да знаеш че имаш телевизор
    Разберете че за да стане картината Фул хд телевизора трябва да добавя още линии, което още повече я преработва. Фул хд телевизия скоро няма да има.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    104
    #362

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от hipopotama
    Здравейите имам поредното въпростче благодарение на вас съм съм собственик на sharp 46XL2E от близо 1 месец и съм много доволен макар ,че все още не знам как да си подреждам програмите доста добра картина вади дори с обикновената кабеларка евроком та въпроса ми е при някой игри... няма лаг при други има на какво се дължи слаба виде карта или бързата динамика на играта? пример Warcraft 3 без лаг , Counter Strike лаг ... вход HDIM / HDIM
    Проблема е в ТВ-то а не във видео картата.Най вероятно има висок Input Lag .Едната игра е стратегия и там не оказва влияние а другата динамичен шутър и там вече се проявява видимо.Същото е и при PC LCD мониторите ,където за геймърите е важно матрицата да е бърза и да има нисък или 0-лев инпут лаг.Да не би да маже ТВ-то че , това е различно от Инпут Лаг и се дължи на бавна матрица??

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    89
    #363

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от FatBoy
    Имам странен проблем с едно LCD. Неизвестнa марка, която се продава в БГ по компютърен канал (http://easy-touch.com/EN/products/co..._etl071-42fhd/). Не мога да подкарам сигнал през HDMI входа от лаптоп. Пробвах с Dell и Pаckard Bell. Показва образа и след това изчезва. Губи сигнала. Премигва за около 1 секунда и изчезва.
    Със стационарно PC (DVI към HDMI) няма проблем. Образът заспива. Сменях кабели не става.
    С лаптопа Dell вкъщи гледам през HDMI на плазма.
    На какво може да се дължи този странен проблем? И двата лаптопа са с вградена видеокарта.
    имах подобен проблем с един ресиивър. оказа се че няма HDCP подръжка и copy protection защитата на видео картата сработва и видео сигнала прекъсва. провери спецификациите на тв-то. ако е това за съжаление няма решение при използване на хдми.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    15
    #364

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Телевизора се справя чудесно при динамичните сцени - има си и функция 100Hz
    при връзка с pc също много добре-има минимален лаг
    Компютърни формати
    640 x 480, 60, 72, 75, 85Hz,
    800 x 600, 60, 72, 75, 85 Hz,
    1024 x 768, 60, 70, 75, 85 Hz,
    1920 x 1080i, 60Hz, През входа за HDMI/DVI
    http://www.consumer.philips.com/cons.../32PFL7803D-10
    вземай-няма да съжаляваш
    Здравейте! В последните постове доста се рекламира марката Филипс. Разгледах линка, който е дал hristoslav2 и има два слаби момента, които на мен не ми харесват. Единият е, че вграденият тунер е само за ефирна цифрова телевизия, което означава, че за да се гледа цифрова телевизия от кабелните оператори пак трябва да се използва външен цифров тунер. Вторият момент е, че в тези модели няма(или аз поне не видях) вграден AVC тунер, което пък не позволява да се гледат HD каналите пускани от някои кабелни оператори. Моля hristoslav2 за отговор за това дали са ми в правилна посока разсъжденията.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    30
    #365

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Аз не съм много навътре в тези неща и даже утре ще ходя да го взема точно този Филипс, който ми препоръчаха тук. Но все пак възможно ли е както казваш ти Full HD телевизор да не може да възпроизвежда HD каналите пускани от кабелните оператори? То за какво е HD изобщо ако неможе да възпроизвежда HD телевизионни канали? Поправете ме ако греша

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    15
    #366

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Според може, ако се сигнала, който се подава е от HD източници, като Blu-ray Disc и PLAYSTATION.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #367

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от radex
    Здравейте! В последните постове доста се рекламира марката Филипс. Разгледах линка, който е дал hristoslav2 и има два слаби момента, които на мен не ми харесват. Единият е, че вграденият тунер е само за ефирна цифрова телевизия, което означава, че за да се гледа цифрова телевизия от кабелните оператори пак трябва да се използва външен цифров тунер. Вторият момент е, че в тези модели няма(или аз поне не видях) вграден AVC тунер, което пък не позволява да се гледат HD каналите пускани от някои кабелни оператори. Моля hristoslav2 за отговор за това дали са ми в правилна посока разсъжденията.
    Вземи си поне сони V4500- той има всичко.
    да не се полъжеш от продавачите на техномаркет, които твърдят че самсунг са най-хубави, а сони най-калпави – точно обратно е

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #368

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от radex
    Здравейте! В последните постове доста се рекламира марката Филипс. Разгледах линка, който е дал hristoslav2 и има два слаби момента, които на мен не ми харесват. Единият е, че вграденият тунер е само за ефирна цифрова телевизия, което означава, че за да се гледа цифрова телевизия от кабелните оператори пак трябва да се използва външен цифров тунер. Вторият момент е, че в тези модели няма(или аз поне не видях) вграден AVC тунер, което пък не позволява да се гледат HD каналите пускани от някои кабелни оператори. Моля hristoslav2 за отговор за това дали са ми в правилна посока разсъжденията.
    Може да възпроизвежда HD канали, но само с външен приемник. Правилно си забелязал, че няма нужните тунери за цифрова кабелна включително и HD такива. Имаше един подобен модел 7603H, има тунер за цифрова кабелна.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    15
    #369

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Благодаря много за компетентните съвети.

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #370

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от kaki
    Вземи си поне сони V4500- той има всичко.
    да не се полъжеш от продавачите на техномаркет, които твърдят че самсунг са най-хубави, а сони най-калпави – точно обратно е
    Мисля ,че спора е излишен кое е по хубаво-върни се назад в темите и може би ще прочетеш че двете марки имат общи заводи.А японски модели на сони в европа не се предлагат.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    30
    #371

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Аз нещо не разбрах.. Преди 2 дни тук ми препоръчаха този модел на Филипс ---> http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09040826
    Значи ли, че ако го взема няма да мога да гледам HD каналите предлагани от кабелния ми оператор? Ако има някакви забележки моля кажете, че утре към обяд ще го купувам..

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    15
    #372

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Според мен ще можеш, но само ако имаш външен тунер за HD цифрова телевизия, както беше обяснено по-горе. В телевизора няма вграден такъв.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    30
    #373

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от radex
    Според мен ще можеш, но само ако имаш външен тунер за HD цифрова телевизия, както беше обяснено по-горе. В телевизора няма вграден такъв.
    Тоест тунера, който предлагат да си заплатиш при самото свързване и който не струва малко.. Или се бъркам?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    15
    #374

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Когато станеш абонат на кабелен оператор и искаш да ползваш цифрова телевизия ти предоставят безплатен цифров тунер(ако сключиш договор за 1 год.). Така ще гледаш само цифрова телевизия. Не знам колко струва закупуването на тунер за HD телевизия. Ако някой е ползвал такава услуга, да внесе повече яснота.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #375

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от FreeStyleR777
    Аз нещо не разбрах.. Преди 2 дни тук ми препоръчаха този модел на Филипс ---> http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09040826
    Значи ли, че ако го взема няма да мога да гледам HD каналите предлагани от кабелния ми оператор? Ако има някакви забележки моля кажете, че утре към обяд ще го купувам..
    Май ти объркаха главата,не се притеснявай пак казвам телевизора е чудесен,тука след малко ще ти препоръчват и модели на Pioneer за 2500лв. с много качества и тунери,но ти гониш цена и максимално качество,според мен това е твоят телевизор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 99 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  2. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-08-09, 20:10
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе