Страница 74 от 99 ПърваПърва ... 2464727374757684 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,096 до 1,110 от общо 1476

Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    19
    #1096

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Здравейте!!!
    Попаднах на едно предложение,но не можах да открия повече инфо както за марката така и някакви технически данни.
    Като произход на една табелка бе посочено"VESTEL",а на друг модел(само,че по малък)пишеше България.Дали е техническа грешка?

    Моля за мнение за този телевизор:
    http://www.densi.bg/index.php?menu=8&product_id=1116138

    Предварително благодаря.

    Поздрави.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1097

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    VESTEL е турска марка, събират където, каквото и както могат, вече обаче имат ЛСД с ЛЕД и локална подсветка на ИФА 2009 ... аз не бих си взел такова, при целия рев срещу качеството при Самсунг, нещо такова би било истинско самоубийство
    ...а то било Хюндай, гледам Деу в ТМ ... трагедия направо, май всички са турски ... онази фирма КОЧ-еди кво си, дето прави всичко

  4. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1098

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    HYUNDAI са нещо като НЕО ,търговска марка, примерно на Денси , има и наши сглобки и всякакви сбирщайни,освен това смешни спецификации за тези пари , БЯГАААААЙ !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    19
    #1099

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Амииии...да Хюндай е телевизора.
    И аз се озадачих като не ми излезе нищо от търсенето с чичко Гугъл.
    Интересно поради що ли са решили да използват това име.

    Четох доста тук в тази тема(и в други подобни)само се обърках.
    Нещо направо да предложите fullHD в ценови нива 1000-1300лв.?

  6. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1100

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Ако си се спрял на 37" виж това http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053677

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1101

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Хюндай и Деу са огромни корейски консорциуми и произвеждат всичко от А до Я, когато изпитат затруднение продават част от производството си, било автомобили, кораби, телевизори ...първо ползваха елементна база на Самсунг и не бяха лоши, доколкото самия Самсунг беше нещо като тях ... сега разбира се е повече, даже автомобил ще пускат на база Рено Меган
    ... Хюндай все още имат автомобили, Деу станаха Шевролет...кво ще остане от тук нататък е божа работа
    Извод: ... по-надолу от Самсунг, в краен случай ЛГ в корейските марки не бива да се слиза !!!

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1102

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    samara69,Daewoo хич ,не са турски сглобяват в Полша и то там където се сглобяват LG и 20инчовите Panasonic.Това се отнася за телевизорите друго тяхно производство не коментирам само ще вметна че и рекордерите им бяха много добре.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1103

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    samara69,Daewoo хич ,не са турски сглобяват в Полша и то там където се сглобяват LG и 20инчовите Panasonic.Това се отнася за телевизорите друго тяхно производство не коментирам само ще вметна че и рекордерите им бяха много добре.
    ...и на мен така ми казаха, а после ми намигнаха ... и все едно телевизорите им са пълна трагедия

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1104

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    На мен ми се е случвало да извадя от кашона 20 Деу със захранване и кабел на Панасоник,кашона не бе отварян преди това.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1105

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    На мен ми се е случвало да извадя от кашона 20 Деу със захранване и кабел на Панасоник,кашона не бе отварян преди това.
    ... какво е това 20, размер ли....кой говори за такива неща изобщо

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1106

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    lazarus18 и hristoslav2 ... не говорят за вентилатори обаче, говорят за захранване и шум на самата матрица, даже филтрите намесват...и единичното стъкло...панасоник държали две челни стъкла, точно заради шума ... и правели външното голямо само за атракция
    вече ти написах че шумът е възможен от 2 места -захранването и вентилаторите.Самият видеопанел няма как да издава шум/вероятно високочестоъен звук от контролерите му но е малко вероятно/
    филтри- има само при LCD -тата и това са полимерни пластини които са залепени от витрешната и външната част на LCD панела-няма как да издават звук

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    HYUNDAI са нещо като НЕО ,търговска марка, примерно на Денси , има и наши сглобки и всякакви сбирщайни,освен това смешни спецификации за тези пари , БЯГАААААЙ !
    HYUNDAI си е корпорация като Samsung
    http://www.hyundai.bg/display.php?pa...ow_product=145
    сайта не е подновяван от 2006г -нещо не са успели с пазарната стратегия и са се отказали
    не са като NEO-марка произвеждана в Корея/или Китай/ по поръчка на Техномаркет

  14.  
     
  15. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1107

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2


    HYUNDAI си е корпорация като Samsung
    http://www.hyundai.bg/display.php?pa...ow_product=145
    сайта не е подновяван от 2006г -нещо не са успели с пазарната стратегия и са се отказали
    не са като NEO-марка произвеждана в Корея/или Китай/ по поръчка на Техномаркет
    Това ,че се сглобяват в БГ и тук там около нас ,са ми го казвали самите продавачи в Денси . HYUNDAI ,че си е корпорация и то заедно със Samsung e така ,но до колко общо имат с нея въпросните телевизори ?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    19
    #1108

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    А може ли да приема това,че при тези телевизори HYUNDAI има положително развитие(да предположим),понеже този сайт който посочи колегата не е обновяван няколко години а параметрите поне доколкото видях са по-добри.

    Моля,някой който е наясно с тези параметри да вземе отношение.
    Цитат Първоначално публикувано от boy3mm

    Да кажа и това,че познати ми хвалеха LG с HDD-мнения?


  17. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1109

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Понеже много уважавани от мен хора тук все ми препоръчват умиращите, но недостижими засега плазми на Pioneer ... реших да проверя как се предлага KRP500A, без говорители щото вече си имам достатъчно качествен звук ...най-тънко май излиза тук:
    http://www.dekom.bg/?page=product_de...339315d77e57e0
    По мои сметки към тяхната цена с поръчка он-лайн, доставка и наложен платеж трябва да се прибавят приблизително 55 лв. ... попитах за тяхната калкулация на ICQ-то дето са посочили, завършвайки с : "Благодаря и поздрави!"...следва моето име
    Познайте какво ми отговориха: ..."МОЛЯ"
    Някой купувал ли е нещо от този магазин, читав ли е? Пловдивски е май, ако се съди по телефоните, майни един вид !

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #1110

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    samara69,

    Деком наистина са пловдивска верига магазини. Читави са. Дилъри са и на SONY и SONY център в Пловдив е техен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 74 от 99 ПърваПърва ... 2464727374757684 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  2. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-08-09, 20:10
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе