Страница 36 от 95 ПърваПърва ... 2634353637384686 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 1415
Like Tree1Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #526

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от m_dikov
    Здравейте! Бих искал да попитам кой е по-добрият избор от тези две марки телевизора LG 32LK430 или PHILIPS 32PFL4606H?
    По-добър за какво? Обясни ни за каква цел ти е необходим. От какво разстояние ще го гледаш, помещението силно осветено ли е, ще си пускаш ли видео на него, ще гледат ли 2+ човека едновременно под ъгъл и т.н.?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #527

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от botev4o
    По-добър за какво? Обясни ни за каква цел ти е необходим. От какво разстояние ще го гледаш, помещението силно осветено ли е, ще си пускаш ли видео на него, ще гледат ли 2+ човека едновременно под ъгъл и т.н.?
    Ще се гледа от родителите ми предимно телевизия, да, единият ще го гледа под ъгъл, като разстоянието и от двете места е 2 метра, помещението е средно осветено

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #528

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от m_dikov
    Приемам и предложения за други в ценовия диапазон 650 лева, предимно заради цената са точно тези два модела, но ако има нещо по - добро съм отворен да го чуя.
    Виж този но е малко над бюджета ти:
    http://plesio.bg/televizori-c-699800...-p-288882.html

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #529

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    m_dikov, щом ще се гледа под ъгъл вземаш http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l32c4e и да знаеш ,че само отзад зад него като застанеш няма да се вижда добре Телевизорът е повече от перфектен за изискванията ти и е в рамките на бюджета.

  6. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #530

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    m_dikov, щом ще се гледа под ъгъл вземаш http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l32c4e и да знаеш ,че само отзад зад него като застанеш няма да се вижда добре Телевизорът е повече от перфектен за изискванията ти и е в рамките на бюджета.
    Да разбирам ли, че е по - добър от филипс, който съм посочил и с какво? Този не е ли с по - малка резолюция и с какво превъзхожда другия? Къде се произвеждат панасоник? Предварително благодаря!

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #531

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Сглобяват се в Чехия и аз лично все още не съм виждал дефектирало лсд Панасоник.Да кажем ,че са безпроблемни в сравнение с останалите марки и картината също е уникална благодарение на IPS Alfa панела.Виж в магазина на живо картината му в сравнение с другите марки.Резолюцията не е малка за размера,а и не означава,че няма да възпроизвежда и по голяма ако му се подаде.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #532

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Сглобяват се в Чехия и аз лично все още не съм виждал дефектирало лсд Панасоник.Да кажем ,че са безпроблемни в сравнение с останалите марки и картината също е уникална благодарение на IPS Alfa панела.
    Доста тенденциозно изказване според мен!

  10. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #533

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Доста тенденциозно изказване според мен!
    Ами 5 години съм продавал всякакви марки в един от най оборотните магазини и много са ми минали през ръцете.Имал съм и Самсунг по висок клас от твоите,но отдавна забравих за него

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    10
    #534

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Привет на всички !

    Интересувам се какви външни твърди дискове през USB входа си поддържат телевизорите SONY модел 46NX715.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #535

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Силно препоръчително е твърдият диск да е със собствено захранване (3.5" модели обикновено са именно такива), иначе можеш да си имаш ядове със спиращ на моменти или изобщо нетръгващ твърд диск, поради липса на достатъчно подаван волтаж през USB-то.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    38
    #536

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте отново разгледах няколко модела (от препоръчаните тук се спрях на 51D450 на самсунг), но в Техномаркет има нова промоция до началото на февруари. Какво ви е мнението за Samsung UE-40D5500 -> http://technomarket.bg/products/0910...ung-ue-40d5500 ?

    В магазина се опитаха да ме обедят, че не ми е необходим ТВ над 40-42 инча за гледане от 3 метра. Христослав се оказа напълно прав, за резолюцията - разгледах и HD ready и Full HD. Напълно честно мога да кажа, че не забелязах фрапантна разлика. Да, такава имаше но с коаксиалката на НЕТ1 и цифровия сигнал едва ли ще се прояви.

    Въпрос - наистина ли не ми е необходим повече от 40 инча? В магазина не ми изглеждаше никак малко. Дали 51 не са прекалено много за гледане от около 3 метра. Също така се опитаха да ме насочат към LED, с обяснението, че бил по-оптимизиран за цифров сигнал (дали телевизия, дали плейване от USB/HDMI). Дали това наистина е така?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #537

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    с обяснението, че бил по-оптимизиран за цифров сигнал
    - Това са малоумни доводи, като интелигентни хора ги игнорираме напълно.

    Дали ти е необходим по-голям от 40-инча за 3 метра? Не ти е "необходим". Но аз (и много други хора) ще ти кажа, че с размера много бързо се свиква и също така бързо ти се приисква да си беше взел по-голям. Единствената полза от по-малкия екран е, че ако го храниш основно с SD телевизия, дефектите на изображението няма да се забелязват толкова много.

    Относно 51D450 срещу 40D5500 мисля, че е добре да започнеш с това да отидеш да ги видиш на място. А ако си ги видял, би трябвало да имаш впечатления чия картина повече ти харесва като цяло. Оттам започни - те са толкова различни, че е невъзможно да не си изградиш лично предпочитание, и го следвай него. Това, дали на някой друг мнението е друго, какво значение има? Все пак телевизорът ще си е лично твой и трябва ти самия да си го харесваш
    Не мисля, че някой от двата е грешен избор, но те са толкова различни и като размер и като изображение, че няма начин ти да не можеш сам да решиш между двата.

    (Впрочем, в случая аз съм за 51-инчовия, но мнението ми е силно поляризирано, защото имам 37-инчов, който гледам от около 2.5 метра и ми е недостатъчно голям)

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Живее в
    Елхово
    Мнения
    79
    #538

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, харесал съм LG 32LK450, в техното е 740лв., моля ви кажете дали за тези пари може да има нещо по добро, като се вземе в предвид качество на картина и вграден плеър, в техномаркет ги накарах да ми пуснат и HD и сигнал от кабелна и оснанах доволен, досега съм бил с 21 CRT но дойде време за смяна, ако ме предложите нещо друго нека не е повече от 750лв. не робувам на марки.Хайде помагайте.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    20
    #539

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте,

    Първо да кажа, че съм жена и както можете да предположите малко разбирам от телевизори. На няколко пъти вие и в други теми сте ми били полезни, затова пак вас ще питам.

    Родителите ми искат нов ТВ - плазма. Бюджета е до 800/1000 лв., като обсъждаме високия клас марки (така както са на първа страница). Те искат 32 инча, но смятам лека полека да ги убедя за 37. Ще се гледа от около 2 м., двама човека под ъгъл, нормална осветеност, без преки лъчи. На този етап са с кабеларка, но баща ми има идея да я сменя с Булсатком. Основно ще се гледа ТВ и DVD. Едва ли ще оценят LED, но ако изпадне добър модел в ценовата категория, защо пък не. Може би е хубава идея за филми от SD. За друго не се сещам, и ще сте ми от полза.

    Предложете добри модели, моля!

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,614
    #540

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 95 ПърваПърва ... 2634353637384686 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе