Вижте резултатите от анкетата: Кои параметри са най-важни при избора на вашият (бъдещ) телевизор ?

Гласували
220. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество и достоверност на картината

    211 95.91%
  • Други функции - (DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, DMPort, и др.

    54 24.55%
  • Удобство на ползване и ергономика

    49 22.27%
  • Всеядност на вграденият плейър

    47 21.36%
  • Цена и най-голям избор на модели в магазина

    35 15.91%
  • Допълнителните екстри - браузър, социални мрежи, Аррs....

    25 11.36%
  • Препоръки във форуми и различни издания

    74 33.64%
  • Препоръки на познати, съседи и приятели

    17 7.73%
  • Препоръки на продавач-консултантите в магазина

    4 1.82%
Отговори на анкетата
Страница 5 от 106 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1580
Like Tree129Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013 /ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #61

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте.Ще ви помоля за помощ ... решил съм да си закупя нов тв ... изопщо не съм доволен от старият закупен миналата година.Сега въпросът е да изчакам ли малко да излязат новите модели или да избирам от тези от миналата година.Бюджет макс - 1200лв ... 32 инча ... да има 3д няма значение активно или на пасивно.На важният приоритет е картината ... при гледане на сигнал от Булсатком и филми от компа.Спрял съм се на няколко модела ... моля кажете кой да избера от тези и разбира се можете да предложите друг:

    - PHILIPS 32PFL6007K/12 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - PHILIPS 32PFL5507K :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - LG 32LM660S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - LG 32LM669S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - SONY KDL-32HX750BAE2 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-L32ET5EW

    п.п. Моля не прадлагайте Самсунг!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #62

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Здравейте.Ще ви помоля за помощ ... решил съм да си закупя нов тв ... изопщо не съм доволен от старият закупен миналата година.Сега въпросът е да изчакам ли малко да излязат новите модели или да избирам от тези от миналата година.Бюджет макс - 1200лв ... 32 инча ... да има 3д няма значение активно или на пасивно.На важният приоритет е картината ... при гледане на сигнал от Булсатком и филми от компа.Спрял съм се на няколко модела ... моля кажете кой да избера от тези и разбира се можете да предложите друг:

    - PHILIPS 32PFL6007K/12 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - PHILIPS 32PFL5507K :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - LG 32LM660S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - LG 32LM669S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - SONY KDL-32HX750BAE2 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-L32ET5EW

    п.п. Моля не прадлагайте Самсунг!!!
    Какъв е старият ти тв ?
    Вземи си модел 2012 година, новите /2013г/ ще излязат на далеч по-високи цени.
    От изброените от теб - избирай измежду последните два.

    Остави тези 32 инча - вземи си 42
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E


    -----------
    http://www.iseurope.org/home.php

    форум
    Multiscreen & Smart TV Zone. Демонстрация на последните разработки в областа на интеграцията на телевизията и интернет-технологиите.
    http://www.cstb.ru/


    ------
    ITU прие стандарта H.265 [HEVC] :rolleyes:
    http://www.itu.int/net/pressoffice/p...x#.UQZ-T_JBndk
    Такъв засега подържат само новите модели/2013/ на Самсунг от високият клас.

    http://www.avmagazine.it/news/sorgen...h265_7550.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 28-01-13 в 16:05.

  4. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #63

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Какъв е старият ти тв ?
    Вземи си модел 2012 година, новите /2013г/ ще излязат на далеч по-високи цени.
    От изброените от теб - избирай измежду последните два.

    Остави тези 32 инча - вземи си 42
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E


    -----------
    ISE 2013

    форум
    Multiscreen & Smart TV Zone. Демонстрация на последните разработки в областа на интеграцията на телевизията и интернет-технологиите.
    Интернет ТВ, спутниковое телевидение, кабельное ТВ, цифровое вещание. VSAT технологии, IPTV, HDTV, спутниковые антенны, мультисервисные сети. ТВ приставка, ресивер


    ------
    ITU прие стандарта H.265 [HEVC] :rolleyes:
    New video codec to ease pressure on global networks
    Такъв засега подържат само новите модели/2013/ на Самсунг от високият клас.

    Broadcom BCM7445 4K HEVC H.265 | AV Magazine
    Старият ми е Samsung UE32ES6100 но както писах в темата за Самсунг изопщо не съм доволен от картината.За това се насочих към други модели.За съжаление 42 инча ще са ми в повече ... 2.5 - 3 м ще се гледа ... благодаря все пак предложените ... другият месец ще ходя и този път ще ги гледам на живо как се справят ... макар че в Техномаркета пускат някое ДВД или Блурей .... и картината няма как да е лоща.
    Никога до сега не съм купувал продукти на Панасоник ... но ще погледна модела предложен от теб ако го има в 32 инча.Иначе от тези единствено LG имам преки наблюдения като модела - LG 32LM669S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria е с две класи над моя нищо че е по скъп само с 20лв ... този път ще избирам внимателно за да не стават грешки .

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #64

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Старият ми е Samsung UE32ES6100 но както писах в темата за Самсунг изопщо не съм доволен от картината.За това се насочих към други модели.За съжаление 42 инча ще са ми в повече ... 2.5 - 3 м ще се гледа ... благодаря все пак предложените ... другият месец ще ходя и този път ще ги гледам на живо как се справят ... макар че в Техномаркета пускат някое ДВД или Блурей .... и картината няма как да е лоща.
    Никога до сега не съм купувал продукти на Панасоник ... но ще погледна модела предложен от теб ако го има в 32 инча.Иначе от тези единствено LG имам преки наблюдения като модела - LG 32LM669S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria е с две класи над моя нищо че е по скъп само с 20лв ... този път ще избирам внимателно за да не стават грешки .
    Довери ми се, 40"-42" въобще няма да ти е голям!
    PHILIPS 40PFL5507K :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #65

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Изобщо няма да са ти в повече - от същото разстояние аз гледам 47" и ми се иска поне 55" :D . В 32" модели вече масово слагат евтини панели (най-вероятно и в твоя това е причината) с компромисни показатели и колкото се може по-ниска цена . Ако толкова се плашиш вземи поне 40/42" иначе има голяма вероятност и "новия" 32" да не ти хареса .

  7. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #66

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Ами все повече се убеждавам че трябва да взема нещо по голямо ... като прибавим че 3д изопщо не ми хареса за тези 32 инча ... аз си мисля че трябва поне 37 или 40 инча ... за гледане 3д...незнам ще пиша пак като тръгна по обстойно да избирам ... Самсунг обаче твърдо против ...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #67

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Ами все повече се убеждавам че трябва да взема нещо по голямо ... като прибавим че 3д изопщо не ми хареса за тези 32 инча ... аз си мисля че трябва поне 37 или 40 инча ... за гледане 3д...незнам ще пиша пак като тръгна по обстойно да избирам ... Самсунг обаче твърдо против ...
    Колега, на мен от 3м 50 инчов ТВ вече така си ми малее... Просто много бързо се свиква с размера и започваш да пресмяташ как можеш да използваш пространството и за по-голям ТВ.
    Ако бюджета и мястото ти позволяват, вземи колкото се може по-голям размер

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #68

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Petar U Виж публикацията
    Колега, на мен от 3м 50 инчов ТВ вече така си ми малее... Просто много бързо се свиква с размера и започваш да пресмяташ как можеш да използваш пространството и за по-голям ТВ.
    Ако бюджета и мястото ти позволяват, вземи колкото се може по-голям размер
    ..............Колега,абсолютно споделям мнението ти относно размера на екрана....аз гледам 46" от 3,5м. ,и вече направо ми малее....жена ми е на същото мнение за моя наи-голяма радост........обмисляме един 55" или направо една шестдесетка ако е рекъл Господ...... ПС: на Тв-то гледаме предимно HD канали и филми.....за канал 1 не става

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #69

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница


  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #70

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Първият е с една идея по-добър.
    Вторият пък е с Direct led подсветка, което означава че има по-малък шанс за неравномерна подсветка.


    THX tune-up /за iPhone и iPad/ - приложение което ще ви помогне да си настроите ТВ правилно
    https://itunes.apple.com/bg/app/id59...&affId=1736887
    Преди да го стартирате, трябва да му кажете какво оборудване имате у дома. След което приложението ще ви погне да си настроите оптимално яркост, контраст, цвят и аспект на картината, чрез използването на тестови снимки.

    Може да го изтеглите безплатно до 4 Февруари.
    Android версията ще е готова до пролетта.


    http://www.hdtv.ru/news/industry/129...zor-haier.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-01-13 в 13:08.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    6
    #71

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    В понеделник взех Panasonic 47DT50E, телевизора е супер, но подсветката е безумна. Появиха се няколко големи петна, днес отивам да го връщам! Лошото е, че от магазина ми казаха, че е останала само мостра. Много се чудя дали да взимам мострата или да искам да ми връщат парите?!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #72

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    trupai
    Говори с управителя да го тествате на тъмно за неравномерна подсветка в магазина, ако ли не направи го у вас с уговорката, че ако проблема е по-голям при мострата, да я върнеш и да си вземеш обратно първият.


    Тук съм ви направил таблица с модели които нямат вграден DVB-T (MPEG4) тунер - немогат да приемат ефирна цифрова телевизия
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%BD%D0%B5.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-01-13 в 14:28.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    12
    #73

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Последно питам преди да взема TV-то.
    1. PANASONIC TX-L32E5E
    2. SAMSUNG UE-32EH6030
    3. LG 32LS5600

    Също така може да ми предложите и добър 37 инча (или от избрания да диря такъв) и заслужава ли си евтина плазма?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #74

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от shadowman Виж публикацията
    Последно питам преди да взема TV-то.
    1. PANASONIC TX-L32E5E
    2. SAMSUNG UE-32EH6030
    3. LG 32LS5600

    Също така може да ми предложите и добър 37 инча (или от избрания да диря такъв) и заслужава ли си евтина плазма?
    Първият. За какво ти е 37", някак си ми е нелогичен като размер? Вземи 40".

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    12
    #75

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Явно ще е панасоника понеже и други ми казваха, че бил най-ок от тези... инак се зачудвам за 40-ка ама жената ще ме бие после щото това лято ще трябват един чувал с пари за кухня и баня та всичко опира до финанси в момента. Телевизора ще се гледа от около 2-3 метра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 106 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе