Страница 23 от 112 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1679
Like Tree716Одобрявам

OLED Телевизори - съвети и обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #331

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    hristoslav2, засега не ми се рискува да бърникам в сервизното, а и какъв е смисъла, хората са изкарали достатъчно информация в потребителското меню.Дано и при другите сериозни марки да е така ,но нещо не виждам нищо по въпроса.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    1
    #332

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Дайте предложение за телевизор до 500 ? Благодаря

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #333

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Това питане в тема за OLED ТВ е малко абсурдно с оглед бюджета 500лв. Иначе за този ценови диапазон (500), който ти хареса в магазина. Няма какво да се предлага специално за такива пари.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #334

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Loreti Виж публикацията
    hristoslav2, засега не ми се рискува да бърникам в сервизното, а и какъв е смисъла, хората са изкарали достатъчно информация в потребителското меню.Дано и при другите сериозни марки да е така ,но нещо не виждам нищо по въпроса.
    При другите марки няма толкова подробни данни в потребителското меню, или са разпокъсани и наврени на майната си или само в сервизното меню

    От сервизното меню исках да видя стойностите на баланса на бялото
    https://elektrotanya.com/panasonic_t.../download.html

    Цитат Първоначално публикувано от vsmvrat Виж публикацията
    Дайте предложение за телевизор до 500 ? Благодаря
    този
    https://zora.bg/product/32lk610bplb

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #335

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    И рече Бог -“ Да бъде ОЛЕД“ ! вече си имам чисто нов lg c8 барабар със саундбар от техмарт кво да ви кажа от обед съм седнал да щракам на него и още не мога да се откача оледа просто кине месо нема такъв дзвер ... оставям на страна перфектното черно значи първо никакъв banding, coulding, bleeding ! на сив и бял фон абсолютно равномерно по-целия екран просто перфектно не като lcd tata дето имат неравномерни подсветки ... като яркост даже на най-ниско ниво е по-ярък от стария ми самсунг ако се сложи на vivid грее цялата стая че чак и на двора цветовете са уникални просто сега като си пусна стария тв или монитора и ми се виждат бледи в сравнение с това чудо ;звука от тв е добър а и със саундбара lg sj4 още по-добре; качеството на телевизиите е добро въпреки че булсатком са много зле...мачовете изглеждат уникално сега ше гледам шампионската лига и съм толко щастлив че ше оспамя форума само който не е имал олед той не знае каква картина изпуска

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #336

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Не знам в коя тема да ти честитя. След всичкото мрънкане по олед, браво!
    Честито и безаварийно дето се вика.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #337

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане


  10. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #338

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    x33mmm

    честито
    но ти не беше ли против OLED и се заглеждаше по някакви 9-та серия на сони

  11. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #339

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Всички минават към "тъмната страна" (буквално).

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #340

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    нема сонита нема самсунзи оледа кърти
    я ми кажете как може да се провери времето през което тв е работил в менюто нищо не пише как се влиза в сервизното меню на lg c8 ?

  13. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    422
    #341

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от x33mmm Виж публикацията
    нема сонита нема самсунзи оледа кърти
    я ми кажете как може да се провери времето през което тв е работил в менюто нищо не пише как се влиза в сервизното меню на lg c8 ?
    противник съм на надеждността на тази технология,но от сърце ти желая безаварийно и дълго ползване...
    иначе по въпроса ти-виж в руските форуми...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #342

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от coverstar Виж публикацията
    противник съм на надеждността на тази технология,но от сърце ти желая безаварийно и дълго ползване...
    иначе по въпроса ти-виж в руските форуми...
    а бе не знам колко е надеждна технологията ама не мога да се откачим от него един приятел донесе playstation и играх някъде 50 часа red dead redemption 2 и god of war ебаси картината вади и от компа играх far cry 5 просто такива цветове lg избиха рибата с тва нещо ... а па за web os системата нема кво да говорим супер гладка и ти е кеф да щракаш по менютата на телевизора

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #343

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от x33mmm Виж публикацията
    а бе не знам колко е надеждна технологията ама не мога да се откачим от него един приятел донесе playstation и играх някъде 50 часа red dead redemption 2 и god of war ебаси картината вади и от компа играх far cry 5 просто такива цветове lg избиха рибата с тва нещо ... а па за web os системата нема кво да говорим супер гладка и ти е кеф да щракаш по менютата на телевизора

    следващия път слушай само хората които разбират
    на разни пристрастени фенчета не трябва да им обръщаш внимание

    сега можеше да си със Sony 9005 и да обясняваш на някой нов в никакъв случай да не купува OLED
    Rumb@ta одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #344

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu Виж публикацията
    следващия път слушай само хората които разбират
    на разни пристрастени фенчета не трябва да им обръщаш внимание

    сега можеше да си със Sony 9005 и да обясняваш на някой нов в никакъв случай да не купува OLED
    то сигурно и сонито е добър а също и lg 9500 или samsung 8072 и биха се харесали на всеки обаче не мога да си ги представя тия да имат по-добра картина от оледа, c8 направо е трепач... така че който ше дава над 2500 лв за тв задължително олед !то изобщо няма какво да се мисли ;от 65 инча и нагоре няма смисъл освен ако нямаш доста голяма стая и гледаш от разстояние над 2-3 метра, 55" е перфектния размер... w8,g8,e8 няма смисъл от тях също и моделите на сони a1 a8 a9, които са доста по-скъпи според мен най-добрия телевизор за парите си е lg c8 няма конкуренция има си alfa9 процесор и всичко останало и b8 става за малко по-евтино обаче ми се струва че равномерността на пикселите е по-добра при c8 ... тва което най-много ме дразнеше при телевизорите с подсветки тоест неравномерността и линиите тука изобщо го няма

    а и нямам никакво намерение да го пазя тука за няколко дена изгледах над 20 филма и поне 50 часа игра, кефа е на макс не съм излизал от вкъщи от 1 седмица а и не мога да спя тва си ми стана като другарче с него лягам с него ставам
    Този пост е редактиран от x33mmm; 17-03-19 в 23:48.
    VanDan и meleager харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #345

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    x33mmm,много внимавай с този плейстейшън, да не се сдобиеш с някой постоянен брояч или километраж на екрана!
    Редувай различни неща през два часа, телевизора е чисто нов и не е LCD все пак.
    Поне месец два се сещай ,че това е OLED TV!
    Този пост е редактиран от Loreti; 18-03-19 в 16:48.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 112 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  2. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе