Страница 48 от 112 ПърваПърва ... 3846474849505898 ... ПоследноПоследно
Резултати от 706 до 720 от общо 1674

OLED Телевизори - съвети и обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #706

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Възможно ли е да има партиди с повече предпоставка от други? Важното е, че ще го оправят. Но ли попитал, след като го вземеш , в крайна сметка покриват ли гаранцията или не бърн ин и да препоръчваш ли OLED или не
    Операторката от LG ми даде два номера на сервизи за връзка. На първи първоначално не ми отговориха и позвъних на втория /умишлено не им пиша имената, за да не подвеждам някого с моя минимален опит с тях/. Там човека като му казах, веднага знаеше за какво говоря и каза, че това е срещан проблем при OLED /не спомена за партиди, модели и т.н./ и се подменя панела по гаранция, беше напълно наясно с нещата и не трябваше много да му обяснявам, уточнихме какво да му изпратя на вайбър, за да ми дадат по-пълно становище.
    По-късно ми звъннаха от другия сервиз, оператор ми прие данните за проблема /исках да видя те какво ще кажат/, след известно време ми се обади човек, който ме попита за какъв уред става въпрос /веднага разбрах, че нещата ще са тежки/. След което ми даде данните на местния провинциален сервиз и да ходя там - аз в този местен сервиз и калъфчето на телефона не бих им дал да ми сменят /имал съм опит преди години с тяхната ужасна некомпетентност/.
    За момента се надявам първоначалните ми много добри впечатления от сервиза, на който ще пратя телевизора да се потвърдят до края и тогава ще напиша отзиви и ще напиша и името на сервиза, за да бъде коректно изцяло написаното за случая.
    Този пост е редактиран от kajos; 14-04-20 в 22:26.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #707

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Евала! Късмет!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #708

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Колкото и да ги хвалим тия телевизори, не е нормално да даваш 2-3-5-8 000 лв и да си правиш сметка какво гледаш, че да не замине нещо. Изобщо не е оферта да се купува такъв телевизор в момента, да картината е чудесна, но няма как това да е нормално.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #709

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    На времето, при плазмените телевизори беше същото 2000-2013 година. Процентът оплакващи се, беше сходен с настоящите от OLED
    OLED не са телевизори за всекидневната, хола...а за ценители на добрата картина.
    За това, ако имате у дома тъща, жена, деца които гледат по цял ден сапунки, риалита, картуун нетуърс и тям подобни.......дръжте ги далеч от OLED телевизора!!!

    Купете им един евтин 55" LCD за 1000 лева, а вие си ползвайте OLED-а В противен случай ще псувате и ще искате да изхвърлите цялото домочадие през терасата...

  6. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    417
    #710

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    OLED-телевизори специално направени за ергенчета.. (без гаджета, любовници, женички, тъщи и наследници). Може да гледате Hustler, Brazzers,Dorcel XXX с отлично качество, но максимум 2 часа... Тя и без това ще ви отмалее ръката[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 15-04-20 в 18:57.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #711

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #712
    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    Колкото и да ги хвалим тия телевизори, не е нормално да даваш 2-3-5-8 000 лв и да си правиш сметка какво гледаш, че да не замине нещо. Изобщо не е оферта да се купува такъв телевизор в момента, да картината е чудесна, но няма как това да е нормално.
    Е нормално ли е да дадеш 300 000лв за панамера и да не можеш да идеш на лов с нея ...

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #713

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Да де. Купуваш, за каквото ти трябва, а не за да имаш и ти.

  11. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #714
    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    Днес говорих с LG България и казах че покриват проблема в гаранция на burn in и обслужват продуктите на емаг, изпратил съм снимки на телевизора и документите да ми дадат становище дали го изпращам.
    Това е чудесна новина и благодаря за информацията.
    Моят телевизор също е от Emag и понеже в тези времена на седене вкъщи го счупваме от гледане(за 3 дни изгледахме 4 сезона на сериал), започнах да се притеснявам до кога ще изкара. Но ако знам, че в рамките на гаранцията биха ми сменили панела при евентуален проблем, определено ще го ползвам по-спокойно.

    Успех и дано скоро всичко приключи благополучно.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    37
    #715

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Добро Утро на всички. Моля да ми помогнете с избора на OLED телевизор. Първият ми избор беше между OLED и QLED, но след доста четене като, че ли се спрях на OLED технологията. В момента избора ми се колебае между Philips 55OLED804 (разбрах, че разликата с 854 е само в стойката); LG OLED55C9PLA и Panasonic TX55GZ960E. Та питането ми е кой е с по-нов/съвременен процесор и на коя опрационна система да се спра - Android, webOS или myHome (мисля, че така се казва OS-a на Panasonic). Благодаря предварително на отзовалите се!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #716

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Бих заложил на C 9

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #717

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане


  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    149
    #718

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Не бих си купил нито един от изброените, но бих избрал на твое място PANASONIC 55GZ2000 ...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    37
    #719

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    [QUOTE=-Shark-;963319]Не бих си купил нито един от изброените, но бих избрал на твое място PANASONIC 55GZ2000
    Благодаря за предложението, но този телевизор е 4000 лв (почти двойно по-скъп от предложените). и е доста над бюджета ми, мисля да отделя 2500 максимум.

  18. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #720

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    +1 за C9 , бест селъра за годината .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 48 от 112 ПърваПърва ... 3846474849505898 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 15:20
  2. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 08:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе