Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 102 от 620 ПърваПърва ... 5292100101102103104112152 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,516 до 1,530 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1516

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Само да напомня , че и гаранцията струва пари , особено ако се купи от емаг . Нищо не е вечно , особено при електрониката , бързо се обезценява и ремонта е безсмислен , както и цената на резервните части .

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1517

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Всеки един технo* магазин, може да ти продаде ТВ с 5 години гаранция. Моя Самсунг като го вземах излишно питах на касата дали има възможност за удължаване на гаранцията и хората ми предложиха срещу 144 лева (ако не се лъжа) направо застраховка срещу кражба, бедствия и т.н. + удължаване на гаранцията.
    Този пост е редактиран от stenly; 16-02-17 в 15:04.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    42
    #1518

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Само да напомня , че и гаранцията струва пари , особено ако се купи от емаг . Нищо не е вечно , особено при електрониката , бързо се обезценява и ремонта е безсмислен , както и цената на резервните части .
    Не мисля, че за 150 лв е безмислено да се купи гаранция, не съм чак такъв маняк да си сменям ТВ-то на всеки две години, а един ремонт, едва ли ще е евтин, ако изгори основна платка....

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1519

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Не съм казал подобно нещо . Гаранцията колкото се може по-дълга , просто се заплаща , ремонта се обезсмисля при високата цена на резервните части , особено при тв - модулен принцип , изгори един хдми вход , сменя се цяла платка .......

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #1520

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Гаранцията може да не се удължава веднга а мисля до 3 месеца след покупката...в смисъл ако цената му идва на нагорнище може да си я удължи малко по нататък във времето.....а и мисля ,че ако за него не беше от значение за какво си дава парите нямаше да пита тук кой телевизор е по добрия избор....най малкото пък бих му препоръчал да се изтръска 2хил лева за 49 инчов тв с ips панел....ок някой сега ще каже тъй ама операционната система(андроида)предлагала повече ...само дето един андроид тв бокс за 100 кинта според мен ще се справи в пъти по добре от андроида в тв-то
    brabusbg одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    42
    #1521

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    Гаранцията може да не се удължава веднга а мисля до 3 месеца след покупката...в смисъл ако цената му идва на нагорнище може да си я удължи малко по нататък във времето.....а и мисля ,че ако за него не беше от значение за какво си дава парите нямаше да пита тук кой телевизор е по добрия избор....най малкото пък бих му препоръчал да се изтръска 2хил лева за 49 инчов тв с ips панел....ок някой сега ще каже тъй ама операционната система(андроида)предлагала повече ...само дето един андроид тв бокс за 100 кинта според мен ще се справи в пъти по добре от андроида в тв-то
    Не е проблема в изтръскването, така или иначе ще си купя телевизор, не знам дали другите матрици имат предимство, все пак пак телевизора един може да го гледа фронтално, ами другите, при промяна на ъгъла, образа доста се променя.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1522

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Щом държиш толкоз на гаранцията,виж и тези-58'' и 5год. гаранция,то Panasonic до 5год. и без това няма да се развали ,ама както казваше един приятел...''най-лошото е на мене да ми са случи''..
    SAMSUNGks7002 за 60''2500 лв. също е идеално,не знам колко ще е допълнителната гаранция.По-добър е от Panasonic-a изглежда,ама Panasonic добавиха HLG ,който ще се използва в телевизията към модели2016,а SAMSUNG нещо се услушват.
    A za Близу или Булсат мога да кажа,че на Близу съм много години,бях и на Булсат няколко(докато се надявах да си пуснат iptv,ама то се оказа същия боклук,като всичко в Булсат).Ако ще си на Булсат гледай нещо до 40'' и то може по-старичък модел,поне да не си даваш парите).Близу е друга бира.
    LCD TV PANASONIC UHD 3D TX-58DX780E | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис Б&#10

    LCD TV PANASONIC UHD TX-58DX700E | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ
    Този пост е редактиран от cable; 16-02-17 в 15:43.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1523

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Така наречената " удължена гаранция" предлагана от Тех-магазините си е чиста застраховка и от печалният ми опит при колите ми сочи че застрахователя -в повечето случаи Алианц ще извади от 9 кладенеца вода само и само да не е признае.От време на време има промоции на удължена гаранция от официалните вносители-това е вече друга бира.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #1524

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sstamov77 Виж публикацията
    Не е проблема в изтръскването, така или иначе ще си купя телевизор, не знам дали другите матрици имат предимство, все пак пак телевизора един може да го гледа фронтално, ами другите, при промяна на ъгъла, образа доста се променя.
    Ами за ъгъла незнам ......не вярвам да стоиш редом с него и да надничаш странично каква е картината....аз лично някакви фрапантни разлики не виждам в промяната на ъгъла....половин час се въртях покрай филипса на комшията,който е ips direct led.....и честно казано други кусури му намерих ама тоз хубавия ъгъл нещо не го хванах...промяна в картината по скоро има когато го гледаш под ъгъл и е по ниско или по високо от равнището на погледа ти,като си го гледам на нормално ниво разлика под ъгъл почти не долавям

    Това все пак си е мое виждане за точно два телевизора...при други по ниски или по високи класове и марки може би е различно

    Колегата брабус примерно пък вижда други работи...беше писал някаде из темите за тоя ъгъл

    Аз лично тв-го гледам на тясната страна на нормален 24кв хол от около 2.8м и ъглите от които мога да седна и да го гледам не са малки и отврат картина не съм видял...вече да стана и почна да му търся кусур е друга работа
    iveto одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1525

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Е...аз не разбирам какво толкова се коментира този зрителен ъгъл,като че ли някой гледа отстрани на екрана
    Ако има такъв...бързо да си признае...
    frodo одобрява това.

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1526

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Е...аз не разбирам какво толкова се коментира този зрителен ъгъл,като че ли някой гледа отстрани на екрана
    Ако има такъв...бързо да си признае...
    Защото в един или друг случаи всеки гледа телевизора не фронтално. Дори да кажем, че си паркирал дивана точно пред тв, ама се прибереш последен и 3 те места са вече заети, и ти си 4 тия. Ами ще седнеш на фотьойла и ще гледаш от страни [emoji1]
    Зрителни ъгъл е много важен. Спомням си времето когато се занимавах с графична обработка и бях с нисък клас монитор. Бачкаш и уж всичко е наред, мръднеш обаче малко назад или се поизправиш малко на стола и картинката друга, цветовете различни...[emoji1]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1527

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Защото в един или друг случаи всеки гледа телевизора не фронтално. Дори да кажем, че си паркирал дивана точно пред тв, ама се прибереш последен и 3 те места са вече заети, и ти си 4 тия. Ами ще седнеш на фотьойла и ще гледаш от страни [emoji1]
    Зрителни ъгъл е много важен. Спомням си времето когато се занимавах с графична обработка и бях с нисък клас монитор. Бачкаш и уж всичко е наред, мръднеш обаче малко назад или се поизправиш малко на стола и картинката друга, цветовете различни...[emoji1]
    Шапка ти свалям че си призна....

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1528

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Защото в един или друг случаи всеки гледа телевизора не фронтално. Дори да кажем, че си паркирал дивана точно пред тв, ама се прибереш последен и 3 те места са вече заети, и ти си 4 тия. Ами ще седнеш на фотьойла и ще гледаш от страни..
    Днес, всеки член в повечето семейства има телевизор - по един в спалнята, детската, кухнята, всекидневната....и правилно. Няма двама човека с еднакъв вкус, всеки гледа нещо различно.
    Телевизорите с извит екран - са по-скоро персонални. За разлика от Европа и САЩ, в Азия ги смятат за премиални модели..


    Is HLG necessary for broadcast HDR? Not necessarily says Dolby | TechRadar
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-02-17 в 20:18.
    VanDan одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    163
    #1529

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    За Панасоник писаха ,че вече няма да е с firefox операционна . Знае ли някои с каква операционна ще са моделите им 2017г .

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1530

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    ac28
    Слeд пpeĸpaтявaнeтo нa пpoeĸтa в ĸpaят нa 2015 гoдинa oт Моzіlа, и cъĸpaщaвaнeтo нa 50 чoвeĸa paбoтeщи пo пpoeĸтa(oт 1000 чoвeĸa пepcoнaл), Раnаѕоnіс ca пoeли пoддpъжĸaтa и paзвитиeтo нa FіrеfохОЅ като в менюто се води my Home Screen 2.0
    https://forum.setcombg.com/panasonic...tml#post800537
    Panasonic’s Firefox OS is dead, long live Firefox OS | TechRadar

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе