Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 303 от 620 ПърваПърва ... 253293301302303304305313353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,531 до 4,545 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4531

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Не знам.Моя ресивер няма Atmos,но винаги изписва DOLBY DIGITAL или DTS ,когато се появи такъв звук,независимо от кой иазточник-Blu ray,плейер на тв-ра или от тв канали напр.HBO,
    p.s. При гледане на филми от тв. канали(HBO) има няколко звукови пътеки и трябва да се избере(звукова опция която се появява в горния десен край на тв)
    English.Dolby Digital.И това всеки път,не знам начин за запомняне.
    Този пост е редактиран от cable; 30-11-18 в 19:13.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    432
    #4532

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от stantheman Виж публикацията
    за сега качетвото от плеъра на ТВто е по добро при 4к .
    като гледам и при YouTube видеа пак е по добре. Само да имаше NBA LeaguePass за WebOS и щях да съм на 7мото небе.
    Иначе нещо странно става като пускам 7.1 филми. Пускам за проба Solo.A.Star.Wars.Story.2018.UHD.BluRay.2160p.HEVC.HDR.Atmos.7.1-DTOne.mkv , и HDR се зарежда, обаче ми изписва преди да почне филма this video does not support audio и след това аудиото тръгва. Ама дали тръгва Долби Атмос, няма как да разбера , тъй като звука през усилвателя минава през ARC а на екрана на ресивъра не ми изписва какъв е звука.
    През ХДМИ на РС то ми се вижда на екрана какъв сигнал е пуснат.
    На някой излизал ли му е това this video does not support audio
    Когато гледам филм на тв с МОРФЕУС,и плеара на приложението не потдържа някой аудио кодек излиза този надпис и звук няма.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    15
    #4533

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Не знам.Моя ресивер няма Atmos,но винаги изписва DOLBY DIGITAL или DTS ,когато се появи такъв звук,независимо от кой иазточник-Blu ray,плейер на тв-ра или от тв канали напр.HBO,
    p.s. При гледане на филми от тв. канали(HBO) има няколко звукови пътеки и трябва да се избере(звукова опция която се появява в горния десен край на тв)
    English.Dolby Digital.И това всеки път,не знам начин за запомняне.
    Моя ресивър по принцип не изписва на екрана. Така са го направили не знам. Иначе има всичко, но го изписва на телевизора , ама като ползвам ARC и няма телевизор :D ,
    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Когато гледам филм на тв с МОРФЕУС,и плеара на приложението не потдържа някой аудио кодек излиза този надпис и звук няма.
    При мен това е странното, хем пише this video does not support audio хем след 1 секунда се пуска звука

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    4
    #4534

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    >svetli4kata
    650L за 43'' ми се вижда огромна цена,даже не знам на каква цена са точно тези модели в бг.Затова помислих,че става въпрос за нещо като английски хумор.Аз следя цените на по-хубавите модели и на този в линка както виждаш за по-ниска цена вземаш 100hz/VA 55'' тв-р. т.е по-добър и към два пъти по-голям.Скоро тук имаше промоция и един от колегите тук си купи SAMSUNG55nu8072 на 1549лв също 100hz и много по-добър от посочените(спорд мен).За големината вече казах.Доколкото знам цените в Англия са подобни на тези в бг.
    Но,разбира се парите са си Ваши и Вие си решавате какво ....
    Видя цената в бг 1500 лв някъде. Горе долу същата за 49 инча се насочих и тук , реших по голям ще вземем
    все още колебанието ми със Самсунг остава и немога са реша дали или . Гледам ревюта за Сони , много забавяне при отваряне на приложения и като цяло казват бавен висчки . Обаче като цени под 600£ няма да намеря , все тази сума ме влече . Много се чудя дали да изчакам до боскинг дей

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #4535

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    И последно преди да поръчам останаха тия 2 модела Sony 55 " X9005F , LG 55 " SK9500 , между тях се колебая...Намерих ги и двата за около 2300 лв.И 2та са 10 бита , 120hz , FALD еденствената разлика е че едното е VA другото IPS. Като гледам повечето хора в интернет препоръчват Sony то. И мисля да си го поръчам него ако няма никакви възражения. Най-вече за стандартна тв, филми от компа и футбол и мааалко игра мисля че ше свърши работа.И двата модела имат хубава картина гледах ги така че просто трябва да направя избор май :D


    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #4536

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Ако има тема с Черен списък на онлайн магазини някой да ме насочи да сложа Techmart.bg

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    8
    #4537

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте.
    Да ми помогнете да си избера телевизор.
    Търся 55 инчов телевизор но честно казано незнам кой да избера. Бюджета е до 1200-1300 лв макс., по принцип заглеждам Самсунг но незнам дали е правилиния избор. В този ценови клас и филипс и сони и панасоник имат модели но незнам кой си заслужава и кой не.
    И друго питане. Миналогодишните модели на самсунг дори и в 6-та серия слагаха новото дистанционо а сега в 7-ма серия е обикновеното дистанционо.Защо не предлагат новото в новите модели
    Ще се гледа предимно мачове и филми.

  10. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #4538

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от x33mmm Виж публикацията
    И последно преди да поръчам останаха тия 2 модела Sony 55 " X9005F , LG 55 " SK9500 , между тях се колебая...Намерих ги и двата за около 2300 лв.И 2та са 10 бита , 120hz , FALD еденствената разлика е че едното е VA другото IPS. Като гледам повечето хора в интернет препоръчват Sony то. И мисля да си го поръчам него ако няма никакви възражения. Най-вече за стандартна тв, филми от компа и футбол и мааалко игра мисля че ше свърши работа.И двата модела имат хубава картина гледах ги така че просто трябва да направя избор май :D


    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1
    Това ако ти помогне

    Аз лично без да съм видял LG-то какво представлява взимам Сонито

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #4539

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    И аз съм пред същата дилема. Тези са финалистите ми при избора и все още не мога да реша. При LG преимущество е смарт дистанционното , добрия плеър и добрия ъгъл на гледане. Дизайна също е по-приятен. При Sony плюсовете са Android (макар някои не го намират като плюс поради бавната система и "влизането във филма" избор на плеъри , апове , инсталации на НВО и т.н.) , както и по-добрия контраст. Имам въпрос към притежателите на Sony-то : как е нативния медиа плеър на телевизора (без инсталиране на плеър от маркета като Kodi и др.) - става ли за безпроблемно гледане на филми от флашка или хард диск на филми , чете ли всички съвременни кодеци и субтитри, как е организирана библиотеката ? Винаги съм гледал само изтеглени предварително филми , не се интересувам от стрийминг на торенти и др.

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4540

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Вградения плеяр на Сонито,чете всичко за което се сетиш без проблем.
    Аз лично не познавам обаче някой,който да го ползва изобщо,в това число и аз самия,никога не съм го ползвал от 2015г. откакто имам телевизора.

  13. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #4541

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Вградения плеар съм го пробвал да възпроизвежда филми от споделена папка (SMB) на харда на компютъра през WiFi,но не можах да подкарам субтитрите,хем бяха със същото име.Ама както казва iveto при наличието на толкова много плеари кой ли го ползва,аз го пуснах само от любопитство.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #4542

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Ами налага се вече, защото освен колегата Ивето не знам друг да е подкарал без гимнастики ДТС на външен плеър при Сони ТВ.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #4543

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Ами налага се вече, защото освен колегата Ивето не знам друг да е подкарал без гимнастики ДТС на външен плеър при Сони ТВ.
    Ти с кои пробва че имаш такова мнение ?

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #4544

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    То мнението не е само мое .Колега Rachevv я кажи кой е този плеър който пропуска ДТС.Гледам че си със същият телевизор така че и ще почерпя.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    16
    #4545

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте!
    Колебая се между LG 65SJ850V и Panasonic TX65EX780! Сегашният ми телевизор е 3D full hd - LG 42LM640S от 2012г. Доволен съм от него, но ми омаля и ще го местя в кухнята, а за хола искам нещо голямо. Та за това съм се насочил пак към LG и конкретно този модел. Все още се намира, планирам около Коледа да купувам. Панасоника също е миналогодишен модел и в него ме привлича 3д-то, двойния тунер и дизайна. Обаче няма DTS, и го има само в един онлайн магазин. Моля за мнение от собственици и разбиращи, както и други предложения, без Самсунг.
    Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе