Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 600 от 620 ПърваПърва ... 550590598599600601602610 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,986 до 9,000 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,024
    #8986

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Ебаси меча. Такова чудо и при Самсунг не съм виждал, а тях ги знаем, че са майстори на неравномерни подсветки.

    Не ти върви напоследък с тв-тата.
    ахахах АКО нямаше онези мъртви пискали, изобщо нямаше да ми пука толкова , за това за което се ползва, щях да го преглътна, а и майка ми го харесва, ама много се насъбраха. Дори и да го сменят едва ли новия ще е с по добърa черна плътност/равномерност ама поне може поскалите да са ОК :D Аз веднага бих и взех Hisense U8HQ но тя обожава амбилайта и не иска телевизор без него така че избора поне при мен е силно ограничен

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    16
    #8987

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Ако имаш възможност, разгледай тв на Vestel, не само ниските и евтини модели,макар,че доста от тях бият доста по-реномирани марки.Но погледни ако изобщо имаш тая възможност ,високия и среден клас на Vestel,и тогава говори. Специално, поне според мен , Philps е доста изостанал в много отношения от Vestel. Имам възможност да наблюдавам модели и от двете марки, сравнение няма никакво. Да лежиш на стари лаври и име,винаги изиграва лоша шега.Но всеки си знае.

  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,024
    #8988

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от startthegame Виж публикацията
    Ако имаш възможност, разгледай тв на Vestel, не само ниските и евтини модели,макар,че доста от тях бият доста по-реномирани марки.Но погледни ако изобщо имаш тая възможност ,високия и среден клас на Vestel,и тогава говори. Специално, поне според мен , Philps е доста изостанал в много отношения от Vestel. Имам възможност да наблюдавам модели и от двете марки, сравнение няма никакво. Да лежиш на стари лаври и име,винаги изиграва лоша шега.Но всеки си знае.

    Има и друго, филипса се сглобява в Полша, най вероятно в същите заводи където се правят LG , Samsung и Sony , за Европа.. те и за това споделят много части.

    Ако тези са моделите на Our Brands | VESTEL (vestelinternational.com) от тук освен Wellington, особено че едно време CRT и плазмените телевизорите им бяха много добри но друго нещо което да заслужава внимание не виждам. Finlux нямат добра слава.

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    16
    #8989

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Разглеждаш брандове...това ли ти е капацитета??? А Вестел не правят тв под собствена марка ,така ли...Не знаеш за тях???Или така ти отърва?Да не говорим,че повечето марки,които сглобяват,имат доста качественни модели.Но то ,като си вживян в собственния си свят,с няколкото коментирани марки,няма как да знаеш.Не мисля да те коментирам повече,видях ти капацитета,да си жив и здрав,продължавай като кон с капаци.

    - - - - - - - - - -

    Сега видях линка който си пуснал....Това за брандове ли го броиш???хахахаха. Доста си промит,ясно...Лека вечер


    Vestel'le Olur Neden Olmasın | Vestel Погледни и тук какво имат,може да видиш и какви други брандове правят,освен техните...
    Този пост е редактиран от startthegame; 25-01-23 в 20:09.

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,024
    #8990

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от startthegame Виж публикацията
    Разглеждаш брандове...това ли ти е капацитета??? А Вестел не правят тв под собствена марка ,така ли...Не знаеш за тях???Или така ти отърва?Да не говорим,че повечето марки,които сглобяват,имат доста качественни модели.Но то ,като си вживян в собственния си свят,с няколкото коментирани марки,няма как да знаеш.Не мисля да те коментирам повече,видях ти капацитета,да си жив и здрав,продължавай като кон с капаци.

    - - - - - - - - - -

    Сега видях линка който си пуснал....Това за брандове ли го броиш???хахахаха. Доста си промит,ясно...Лека вечер
    Говориш за бранд който произвежда и капачи за буркани, дай един модел телевизори който е МНОГО добър и си заслужава парите !? Хайде чакам .
    berpan одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #8991

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Дай го по-спокойно, колега. Звучиш все едно си акционер във Вестел.

    Естествено,че имат хубави тв, ама най-евтиният им 4к 50" започва от 1000 лв.
    Имат 65" олед за 3000 лв наши пари. Кажи ми честно ти би ли си купил Вестел на цената на Лг C2, например?
    berpan одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,024
    #8992

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Дай го по-спокойно, колега. Звучиш все едно си акционер във Вестел.

    Естествено,че имат хубави тв, ама най-евтиният им 4к 50" започва от 1000 лв.
    Имат 65" олед за 3000 лв наши пари. Кажи ми честно ти би ли си купил Вестел на цената на Лг C2, например?
    Именно за това чакам да даде някой модел и бранд телевизори произвеждан от тези Вестел които да си заслужава вниманието !

    Иначе за снимката по горе, държа да отбележа че backlight-а е на 100 % ако си поиграя с настройките може и да се подобрят нещата, а и като цяло камерата засилва д"ефекта "

  10. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    16
    #8993

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Ами много имат,ама ти няма да го разбереш.Казах ти ,че си с промит мозък,говори каквото си искаш.А не само те правят капачки за буркани,примерно Самсунг също,не знаеш ли?А и не само те...Жалко ,че се имаш за капацитет,а всъщност си кръгла нула. Но давай,тук има кой да ти се връзва,явно си вървежен все още.Успех със заблудата на стадото.Аз бях до тук с теб,не си прави труда да ми пишеш.И успех с полските продукти...

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,024
    #8994

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от startthegame Виж публикацията
    Ами много имат,ама ти няма да го разбереш.Казах ти ,че си с промит мозък,говори каквото си искаш.А не само те правят капачки за буркани,примерно Самсунг също,не знаеш ли?А и не само те...Жалко ,че се имаш за капацитет,а всъщност си кръгла нула. Но давай,тук има кой да ти се връзва,явно си вървежен все още.Успех със заблудата на стадото.Аз бях до тук с теб,не си прави труда да ми пишеш.И успех с полските продукти...

    Отново пише общи приказни и глупости ! Чакам да дадеш един модел, явно си голям специалист, с не промит мозък, едничък от ТОЛКВА многото супер телевизори които произвеждат съседите ни, който е по добър или поне алтернатива на Филипса 8807 примерно !


    Телевизори Цена 500 - 1.000 Finlux Hitachi JVC WELLINGTON Размер на дисплея 127 - 152 cm - eMAG.bg

    Tова са телевизорите, брандовете под крилото на любимите ти Vestel, в еМАГ примерно, в ценовия диапазон на 50" 8807, нито един не е 120хз , нито един не е по ярък от 350 нита, за процесори и чип-сет дори е абсурдно да се сравнява... Всички ползват едни и същи матрици на дисплеите.. важното е какво има под тях ! Може да си вземеш тоя Vestlel и да си подпреш фикуса с него.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 26-01-23 в 16:12.
    berpan и CubanLinx харесват това.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #8995

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Те и "китайците" (вече) Мец предлагат 100/120хц модели за "без пари", ма нещо не сещам за модел на Вестел (под каквато и да е лепенка) продаван в България със 100/120хц панел.
    Ма и аз чЕкам колегата (що ли ми напомня по изказ на нЕкой друг ) да ни образова с нЕкой топ Вестел продаван тука и пропуснат от нас невежите
    AntrAcsA, berpan и CubanLinx харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #8996

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Ето най-скъпият тв на Вестел в Турция. Даже е под марката Тошиба. Само 4500 лв.

    Топ mini led qled - на цената на Samsung qn95b

    "Народен" олед 55" - 2700 лв. По-скъп и от c2 и s95b.

    Мисля,че няма смисъл да продължавам. Друг е въпроса, че реномираните марки са доста по-скъпи от тук и горните. Вероятно заради безумната им данъчна политика
    AntrAcsA одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,024
    #8997

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Ето най-скъпият тв на Вестел в Турция. Даже е под марката Тошиба. Само 4500 лв.

    Топ mini led qled - на цената на Samsung qn95b

    "Народен" олед 55" - 2700 лв. По-скъп и от c2 и s95b.

    Мисля,че няма смисъл да продължавам. Друг е въпроса, че реномираните марки са доста по-скъпи от тук и горните. Вероятно заради безумната им данъчна политика
    Чичо гуугъл казва че Тошиба се произвеждат от Hisense, но за Tурция може да са си взели лиценза. Днешно време е супер трудно да ми хванеш края кой какво и къде прави..

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #8998

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Да, както предполагах. Фараонът Ердоган живее на гърба на народа. Скивайте 58pus8507, който е около 1150 тук, тсм е 1800 лв.

    Сменете си гугъл търсачката на google.com.tr и ще ви намери модела, който търсите у комшиите.
    AntrAcsA одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #8999

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Чичо гуугъл казва че Тошиба се произвеждат от Hisense, но за Tурция може да са си взели лиценза. Днешно време е супер трудно да ми хванеш края кой какво и къде прави..
    Тошиба продаде правата за Европа на Вестел , а за САЩ на Хайсенс(китайците бяха купили правата и за Sharp ама ги осъдиха и ги изгубиха).
    AntrAcsA одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #9000

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    В турския сайт на Philips излизат две регионални модификации 58PUS8507 / 12 (за Европа като нашата) и 62.
    Линкът към магазина на , който е дал колегата gurcayy е за последната.
    Нямам идея какви са разликите.
    Между другото има цени и над 25000TL за същия модел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе